Şimdi Ara

İphone 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogubey41 -- 21 Şubat 2013; 20:50:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnternet kullandigin surece acik kalsin kullanmadigin zaman kapatabilirsin

• Neye gore acik kalmali mi? Bunun kararini sen vereceksin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarz için usta internete telden giriyorum şu anda modem yok açık kalmalımı kalmamalımı

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogubey41

Arkadaşlar 3g açık kalmalımı ?

Sadece yazı odaklı (yaavaş) internet kullanacaksan Edge hızı sana yeter. Yani WhatsApp veya messenger-face-twitter gibi uygulamalar kullanacaksan sadece Edge açık kalsın. Acil bir işin olduğunda 3G açmanı tavsiye ederim.

3G çok hızlıdır 10-15mbps hız görürsün ama 3G sürekli açıkken iPhone 5'inin şarjı su gibi gider, 4-5 saati göremezsin bile belki. O yüzden 3G yerine zamanına göre açılıp kapatılmalı, diğer zamanlarda hücreselde sadece Edge yeter.
  • Haklısın ustam bende neden bu kadar çabuk şarz gidiyor diyorum bu 3g çekil gücü vs etkilemiyor değilmi

• Araban 300 basıyorsa hep 300 le gitmene gerek yok dostum ne kadar hızlı gitmen gerekiyosa o kadar gidersin. Çok yakar sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogubey41

Haklısın ustam bende neden bu kadar çabuk şarz gidiyor diyorum bu 3g çekil gücü vs etkilemiyor değilmi

Gördüğüm çoğu iPhone 4S ve 5'te 3G açıldıgında çekim gücü azalıyor, 5 diş yerine 2-3 diş oluyor yani normal sanırım. Yine de bu konuda bir şey diyemem bilgim yok fakat Ayarlar/Genel/Kullanım/Hücresel bölümünde sadece Hücresel Veri' yi açık yap hocam. 3G' yi açma. O zaman şarjın çok daha iyi gider ama internetin yavaşladığını görürsün tabii o an, çok gerektiğinde 3G açarsın işini halledip tekrar kapatırsın, ama forumda gezmek için Edge yeter bence ne kadar yavaş olsa da şarj da önemli..
  • Doğru teşekkürler beyler başka incelikleri varmı kapamam açmam gereken

• başık bi garip, ilk mesaj bi garip.. ne istiyosun neden soruyosun hiç bi açıklama yapmamışsın.. millet sordukça taksit taksit söylüyorsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

başık bi garip, ilk mesaj bi garip.. ne istiyosun neden soruyosun hiç bi açıklama yapmamışsın.. millet sordukça taksit taksit söylüyorsun..

Ah ahhh... Ben söyleyince kötü oluyorum forumda. Başlık başlık değil, soru soru değil, kerpetenle cevap al ağızdan.
  • 3g başka ne için kapalı kalmalı bilader keyfinden kim 3g kapatır ben cevabı aldım sıkıntı yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.