Şimdi Ara

Iphone 4s Sorunu AciL YarDim Lutfen !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ArkadasLar kafayi Yemek Uzereyim telefonum 2 gundur Sorun vermeye Basladi Sarjim Doluyken Birden 10 Dakika iCinde Bitiyor Ve Sarja Taktiqimda Saatlerce Dolmuyor SarjdayKen Asiri iSiniyor eLimi YakarCasina itunes Restore Yaptim Ama Hic Bir Faydasini Görmedim Bilgilerimin Silinmesinden Baska Yapmadigim Olay Kalmadi Maili Kapattim Telefonu SifirLadim Ama Halen Yok Hic CözuLmedi telefon GörusmeLerinde 10 Dkk Sonra Telefon iSiniyor Hatasi Gelerek Konusmalarim Kesiliyor Bi CareSi oLmaLi Yardimci oLun :([simage][/simage]
     Iphone 4s Sorunu AciL YarDim Lutfen !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Garantisi varsa hemen gönderin derim

• GarantiSi Yok Malesef :S

• yaklaşık 1 yıldır iphone kullanıyorum şu ibareyi hiç görmedim ciddi olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 kere falan olsaydı neyse derdim ama sürekli oluyor diyorsun,ciddi birşey olmalı mazaşlah patlayabilir de.güvenilir bir yere gösterin ya da apple ı arayın bir şansınızı deneyin derim

• Turkceyi katletmissin resmen neden harfleri bir buyuk bir kucuk yapma ihtiyaci hissediyorsun?

• Apple teknik desteği arayın bence ciddi bir sorun bu patlar falan
  • Elimden 3 iPhone geçti, yıllardır kullanıyorum, bu ibareyi ne gördüm ne duydum. Ağzım açık baktım resmen. Geçmiş olsun hocam umarım düzeltilebilir bir sorundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaelf

Turkceyi katletmissin resmen neden harfleri bir buyuk bir kucuk yapma ihtiyaci hissediyorsun?

Brader ÖyLe aLiskanLik Diye Bos Laf Yapacagina Burda Acil Bir Konuda Yardim iStedim iLgiLenmiyorSan Laf Yapma Yerimde Sende oLabiLirDin

ArkadasLar ArayabiLecegim Musteri Numaralari Varmi Rica eDersem :S

• quote:

Orijinalden alıntı: kalkan5506

Elimden 3 iPhone geçti, yıllardır kullanıyorum, bu ibareyi ne gördüm ne duydum. Ağzım açık baktım resmen. Geçmiş olsun hocam umarım düzeltilebilir bir sorundur.

Abi eLim Yaniyor aLirKen O Derece Sen Tahmin Et Ya Bende Sasirdim Kaldim Kulaklikla Görusme Yapiyorum Oda Ya Sarj Hemen Bitiyor Yada Isiniyor Kapaniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayipulke

quote:

Turkceyi katletmissin resmen neden harfleri bir buyuk bir kucuk yapma ihtiyaci hissediyorsun?

Brader ÖyLe aLiskanLik Diye Bos Laf Yapacagina Burda Acil Bir Konuda Yardim iStedim iLgiLenmiyorSan Laf Yapma Yerimde Sende oLabiLirDin

Bu denli cahil olmasan inan elimden geleni yaparim ki sorununu cozebilecegimi dusunuyorum, elestiriylr gram acik degilsin seni yermek degil niyetim koç yanlisini duzeltip sana yardimci olmak. Neyse dedigin gibi seninle bos laf yapmaya gerek yok.

• kaelf kullanıcısına yanıt
    Restore yaptin mi

• quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Restore yaptin mi

itunes uZerindende Yaptim NormaL Telide SifirLadim Sorun CözuLmedi Hayatimda böyLe BiseyLe KarsiLasmadim Ya

• Kayipulke K kullanıcısına yanıt
    Sana tavsiuem telefonu kapat sabaha kadar kapali tut sabah ac eger duzelmezse tamire yolla cunku telefon oyle sicakken oynamak cok zararli hem donanimi bozar hemde o isi batarya omrunu bitirirr yeni batarya almak zorunda kalirsin belki sabah duzelir

• Simdi Onuda Denicem Abi Umarim oLur Ya Yeni Bi Telefon Nerden BakarSan Ates PahaSi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayipulke

quote:

Arkadas hakkı. Şu yorumunu gördükten sonra da sorunun ile ilgili birseyler yazmak gelmedi içimden.

• Türkçeyi katleden adamların ortak bahanesidir bu; Alışkanlık! Kim alıştırdı sizi bu dile arkadaş?

• Bataryanin değişmesi lazım
    Olay neden bu kadar uzamış ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bimin aystiisi

yaklaşık 1 yıldır iphone kullanıyorum şu ibareyi hiç görmedim ciddi olabilir

aynen 3GS 4 5s ipadde hiç görmedim bu uyarıyı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayipulke K kullanıcısına yanıt
    Birde müşteri hizmetleri numarası istiyor.O kadar burada alışkanlık diyeceğine bi internetten araştırsan öğrenirsin numarayı da ne yapılması gerektiğini de.Valla burada yardım için varız ama sen armut piş ağzıma düş diyorsun.Bende kullanıyorum ne zamandır iPhone ama sen gibi yapmadım sorun olunca.Araştırdım kendim hallettim bunlar araştırılarak halledilecek durumlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.