Şimdi Ara

iPhone 4s metal için iyi bir kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Creative Ep-630 un bütün şarkıları bass a boğmasından ve metal şarkıları tiesto havasında dinlemekten bıktım. Senfonik metal ağırlıklı dinleyen biri olarak bu kulaklıktan hiç memnun değilim. Bassları gerçekten hatırı sayılır ölçüde iyi ama benim için bir anlam ifade etmiyor. 150-200 TL ye kadar önerilerinize açığım. Ayrıca kulaklıkta beyaz renk seçeneği olursa çok çok güzel olur.

• Apple ın orijinal kulak içi kulaklığı gerçekten harika hocam tavsiye ederim
    fiyatı 200 lira civarı
  • AKG nin o civardakı herhangi bir kulaklığını alabilirsin emin ol sana yeter
  • EQ ayarlarıyla oynasanız? Bass yoğunluk olmasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekaan22

Creative Ep-630 un bütün şarkıları bass a boğmasından ve metal şarkıları tiesto havasında dinlemekten bıktım. Senfonik metal ağırlıklı dinleyen biri olarak bu kulaklıktan hiç memnun değilim. Bassları gerçekten hatırı sayılır ölçüde iyi ama benim için bir anlam ifade etmiyor. 150-200 TL ye kadar önerilerinize açığım. Ayrıca kulaklıkta beyaz renk seçeneği olursa çok çok güzel olur.

Kulakiçi mi istiyorsun yoksa kafa üstü de olur mu? Marshallara bir bak.
  • Kesinlikle kulak içi istiyorum hocam daha iyi onlar
  • Yetmiyor kesinlikle kulaklık sesi boğuyor her türlü
  • merhaba daha önce sizin gibi metal müzik dinleyen bi arkadaşımın iphone unda ckm99 ile dinlemiştim ve çok hoşuma gitmişti (Metal dinlemem ama kulaklık gayet iyiydi)
    http://forum.donanimhaber.com/m_60994074/tm.htm
    buradaki konuda var bence bi değerlendirebilirsiniz....
  • Senshenir(yanlis yazdim biliyorum) cx200 street siddetle tavsiye ederim.100 tl d&r da.mukemmel bir ses , tiz ve bas kalitesi var.disarida ki gurultuyu kesiyor ve duynuyorsun hicbisey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EQu programını indirip güzel bir ayar çekin, kulaklık olarak da brainwavz m2 falan bakabilirsiniz, metal için duyduğum en uygun kulaklıklar onlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginiz için teşekkür ediyorum.
    Forumda bu kalitede ve beyaz bir kulaklık satılmasını bekliyorum şu an başka bir şey yapamam gibi görünüyor.
    cx-200 serisi de bana ep630 dan sonra çok farklı ve muhteşem gelecekmiş gibi hissetmiyorum hocam. Başlangıç kulaklığı olarak ep630 kullandım ama artık kesmiyor kulaklık.
  • htc xe nin içinden çıkan kulaklığı kullanıyorum.iphone'la metal şarkılarda mükemmel oluyor
     iPhone 4s metal için iyi bir kulaklık
  • Bana da lazım kulaklık bulan var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.