Şimdi Ara

iphone 4s kilitlenme problemi. çözümü var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar link teki gibi tel kilitlendi. Açılıyor kapanıyor ama uygulamalara tıklıyorum cevap vermiyor. uygulama etrafında , butonlarda çerçeve oluşuyor. power ve home tuşuna 10 sn. basıp resetlendi sonuç aynı. aynı problemle karşılaşan var mı?

http://youtu.be/xOKyLGyrEqk

• sanırım bu ilk defa karşılaşılan bir sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: standbye

Merhabalar link teki gibi tel kilitlendi. Açılıyor kapanıyor ama uygulamalara tıklıyorum cevap vermiyor. uygulama etrafında , butonlarda çerçeve oluşuyor. power ve home tuşuna 10 sn. basıp resetlendi sonuç aynı. aynı problemle karşılaşan var mı?

http://youtu.be/xOKyLGyrEqk

restore ettiniz mi?
  • (Çift tıklayarak)Ayarlar-Genel-Erişilebilirlik-Voiceover girin ve Voiceover ı kapatın. Bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0tyldrm0 -- 24 Mart 2012; 11:53:42 >
  • cift tıklayarak ustteki yönergeyi uygula
  • çift tıklayarak ayarlara geliyorum ama sayfayı kaydırmak için ne yapmam lazım genel aşağıda kalıyor.
  • bu arada telde jb yok yeni bir telefon daha uygulama bile yüklü değil
  • arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim. Siz körler ipucunu verince ben kısa bir araştırmayla olayı çözdüm. kaydırmada üç parmak ile oluyormuş.
  • quote:

arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim. Siz körler ipucunu verince ben kısa bir araştırmayla olayı çözdüm. kaydırmada üç parmak ile oluyormuş.

körmü adabınla konuş küfür ettirme ( bana laf sokmadı bana ne oluyorsa )
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenleafffff

quote:

arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim. Siz körler ipucunu verince ben kısa bir araştırmayla olayı çözdüm. kaydırmada üç parmak ile oluyormuş.

aman durun hemen celallenmeyin. arkadaşın dediği iPhone nun görme engelliler için yaptığı bir özellik var voiceover diye onu açmış.körler için demekle voiceover demek istedi. ah türkçem böyle işte "siz körler için" cümlesinde "siz" kelimesinden sonra virgül olsaydı bu karşıklık olmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANALKAPTAN -- 24 Mart 2012; 13:07:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

quote:

aman durun hemen celallenmeyin. arkadaşın dediği iPhone nun görme engelliler için yaptığı bir özellik var voiceover diye onu açmış.körler için demekle voiceover demek istedi. ah türkçem böyle işte "siz körler için" cümlesinde "siz" kelimesinden sonra virgül olsaydı bu karşıklık olmazdı.

Aynen ya hatayi gordum heyecanla asagi indim kavgayi takip etmek icin :D beyler yanlis anlamissiniz o da yanlis anlatmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

quote:

Aynen ya hatayi gordum heyecanla asagi indim kavgayi takip etmek icin :D beyler yanlis anlamissiniz o da yanlis anlatmis.

sen "Aynen ya hatayi gordum heyecanla asagi indim kavgayi takip etmek icin" deyince aklıma eski komşularım geldi nezaman mahallede kavga olsa apar topar aşağı inerlerdi izlemek için. sanki tiyatro var aşağıda. pardon konuyu dağıttık ama aklıma geldi sesli güldüm valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANALKAPTAN -- 24 Mart 2012; 13:14:09 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.