Şimdi Ara

*İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
19
Favori
37.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IPhone 4s 8gb kullanıyorum bugün nedense yükleme isteği geldi ama kararsızım 4,5gb depolama alanı istiyor bunu yükleyince geriye kaç gb depolama alanım kalıyo beni merak ettiren konu bu aslında vede performansı ne durumda oluyo bilgilendirirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcoskunn

IPhone 4s 8gb kullanıyorum bugün nedense yükleme isteği geldi ama kararsızım 4,5gb depolama alanı istiyor bunu yükleyince geriye kaç gb depolama alanım kalıyo beni merak ettiren konu bu aslında vede performansı ne durumda oluyo bilgilendirirseniz çok sevinirim.

ios 7 kullanıyorsanız illa geçicem diyorsanız en azından 8.2 yi bekleyin derim depolama alanında bir daralma olmuyor kurulduktan sonra normale dönüyor yeriniz yoksa itunes üstünden kurabilirsiniz.Geçilmeye değicek bir yenilik yok ve ios 7 daha stabil o yüzden tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcoskunn

IPhone 4s 8gb kullanıyorum bugün nedense yükleme isteği geldi ama kararsızım 4,5gb depolama alanı istiyor bunu yükleyince geriye kaç gb depolama alanım kalıyo beni merak ettiren konu bu aslında vede performansı ne durumda oluyo bilgilendirirseniz çok sevinirim.

ios 7 kullanıyorsanız illa geçicem diyorsanız en azından 8.2 yi bekleyin derim depolama alanında bir daralma olmuyor kurulduktan sonra normale dönüyor yeriniz yoksa itunes üstünden kurabilirsiniz.Geçilmeye değicek bir yenilik yok ve ios 7 daha stabil o yüzden tavsiye etmem

Teşekkür ederim hocam bi süre daha iOS 7 kullanmaya devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sorun 8.1.2'de olmuyor. iOS 6.1.2 kullanırken sorun oldu bende. Güncelledim meğersem donanımsalmış. Telefonun garantisi de yok, kaldım böyle. Yeni telefon şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre06134

aynısı banada oldu Donanımsal bisey bu bi tek iphone4s Te oluyomus diye okudum internette
     *İphone 4s ( İos 8.1.3 ) Ana Konu

Servise verdim yenisini verdiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş bende garanti yok ama

• Ios 8 pişmanlıktır.

• Arkadaşlar merhaba. Telefonun 4s 8 Gb. Bu telefonu vatan dan aldım, hiç sürüm güncelleştirmesi demedi ama bakan bunda ios 8 yüklü dedi. Acaba telefonun ios 8 ile gelmiş olması mümkün mü?
    Bu arada nasıl olsa ios 8 diye yeni sürümünü de birkaç gün önce yükledim.
  • Cihazımı kipadan 4 ay önce almıştım ios 7 kuruluydu o günden beri de hiç ellemedim güncelleme konusunda kurmak için de açıkçası somut bir örnek bulamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

quote:

aynısı banada oldu Donanımsal bisey bu bi tek iphone4s Te oluyomus diye okudum internette

garantisi devam eden telefonlarda bire bir değişim kesin yapıyorlar mı aynı sorun bendede var

• Boş teneke her zaman en kaliteli plastikten daha iyidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Performans nasıl donma kasma var mı 7 den geçeyim mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ardent_boy

quote:

quote:

garantisi devam eden telefonlarda bire bir değişim kesin yapıyorlar mı aynı sorun bendede var

Benimkinin garantisinin bitmesine belki de günler kalmıştı bunda bile değişim yaptıklarına göre siz de en azından şansınızı deneyin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

Cihazımı kipadan 4 ay önce almıştım ios 7 kuruluydu o günden beri de hiç ellemedim güncelleme konusunda kurmak için de açıkçası somut bir örnek bulamıyorum

Bende de ios7 kurulu suan ancak bazen ya bildirim gelmiyor ya da bildirimler fazladan geliyor örneğin 1 mesajın 2-3 defa uyarısı geliyor sizde de boyle bir sorun var mı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

Cihazımı kipadan 4 ay önce almıştım ios 7 kuruluydu o günden beri de hiç ellemedim güncelleme konusunda kurmak için de açıkçası somut bir örnek bulamıyorum

Bende de ios7 kurulu suan ancak bazen ya bildirim gelmiyor ya da bildirimler fazladan geliyor örneğin 1 mesajın 2-3 defa uyarısı geliyor sizde de boyle bir sorun var mı

Nasıl bir sorunmuş o ya :) hayır yok

• Slm atkadaşlar 2.el iphone 4 alacağım iphone hiç kullanmadım.
    Alacağım tel iohone 4 8gb 1 senelik vatan faturalı. Dikkat etmem gereken bişi varmı telefona bakarken. Babama hediye alıyorum. Arama için kullanıyor sadece oyun vs oynamayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: szgnsr

Slm atkadaşlar 2.el iphone 4 alacağım iphone hiç kullanmadım.
    Alacağım tel iohone 4 8gb 1 senelik vatan faturalı. Dikkat etmem gereken bişi varmı telefona bakarken. Babama hediye alıyorum. Arama için kullanıyor sadece oyun vs oynamayacak.

İCloud Hesabının çıkış yapılmış olmasına dikkat edin çıkış yapılmış değilse şifresinin unutulmamış Olmasına dikkat edin. Kamera, Wi-Fi gibi Özellikleri deneyin. Kendinizi o cihaz üzerinden arayarak kontrol edin.

• -Breakst- kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • 4s kullanıcıları son durum nedir ?

7 den geçmek hala mantıksız mı ?

#diren4s
  • m.t.y. kullanıcısına yanıt
    gecme bence gozle gorulur bi yavaslik var

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.