Şimdi Ara

iphone 4s geldi! sonunda kavuştum :) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
0
Favori
7.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • garantisi yok ablama aldık bitane teyzemin pasaporta işlettik 1400e almştık ip4 ama o.bilmiyom valla parayı yolluyoz alıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastguitarman

quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

quote:

Orijinalden alıntı: fastguitarman

tamam teşekkür ederim. kasko 2+1 yıl olarak 279 lira buna ıslanma yere düşme kırılma herşeye karşı dendi bana

ekran koruma jelatin ve kılıf vs aldınızmı_?

ekran koruyucu aldım arkalı önlü sadece onu da yapıştıramadım boşa gitti 20 lira , kılıf güzel bişey arıyorum açıkçası sgp nin güzel modelleri var onları düşünüyorum

aynı ben de 8 tl aldım kabarcık dolu nalet bişe oldu bi daa alıyım diyorum mat olanları düşünüyorum şimdi, siz de eğer alırsanız burda yazarsanız bana da fikir olur

• quote:

Orijinalden alıntı: smurats

garantisi yok ablama aldık bitane teyzemin pasaporta işlettik 1400e almştık ip4 ama o.bilmiyom valla parayı yolluyoz alıyolar

Bende 4s zannettim :D i4 se zaten bi numarası kalmamış ki 1400 turkiyedende alabilirdiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnchkncll

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: gnchkncll

Hayırlı olsun, beyaz olsa daha iyiydi

Selamlar, bende alacağım ama renk konusunda kararsız kaldım. Neden beyaz olsa daha iyiydi dediniz, açabilir misiniz?

Başka arkadaşlarında bahsettiği üzere özel bir sebebi yok, tamam tercih-zevk meselesi

Teşekkürler...

• 2100 tl ye aldin bu kadar seviniyorsun, ben olsam ağlarim . Kardesime 1600 e almistim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the show must go on

hayırli olsun alet nasil kurcaladınız mı ? Bi aksilik falan yoktur inşallah

valla hala kurcalıyorum uykusuzluktan ölecem hiç bi eksiği yok mukemmel bi cihaz

edit: tek eksik app paralı olması

e jailbreak yaparsınız artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

2100 tl ye aldin bu kadar seviniyorsun, ben olsam ağlarim . Kardesime 1600 e almistim :)

nerden aldınız o fiyata_?
  • quote:

quote:

quote:

hayırli olsun alet nasil kurcaladınız mı ? Bi aksilik falan yoktur inşallah

valla hala kurcalıyorum uykusuzluktan ölecem hiç bi eksiği yok mukemmel bi cihaz

edit: tek eksik app paralı olması

e jailbreak yaparsınız artık

tabiki onu bekliyorum

• Güle güle kullanın.Bende 2gün sonra alıyorum.Bir mağazaya 30adet getirilecek yurtdışından.1300tl ye kayıtlı deneme şansımızda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazeyns

Güle güle kullanın.Bende 2gün sonra alıyorum.Bir mağazaya 30adet getirilecek yurtdışından.1300tl ye kayıtlı deneme şansımızda var.

Sudan ucuz alıyosun ya?

Amerikada bu fiyat değil ki? Eminmisin?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

2100 tl ye aldin bu kadar seviniyorsun, ben olsam ağlarim . Kardesime 1600 e almistim :)

nerden aldınız o fiyata_?

ya yurtdışıdır ya da buradan garantisiz yahut 2. el vsdir siz aldırmayın bunlara arkadaşım, güle güle kullanın
  • Evvet..Sayın arkadaşlar..Ben de dün itibariyle darty'den aldım..Evo garantili..İçiniz rahat olsun dediler ben de genpa olayına takılmadım, aldım..Artı 175 tl de verip garantisini uzattım ki 3. yılında tozdan ya da başka abidik gubidik bişeyden hasar görse bile değişim olur dediler..Hatta 3. yılında bozulursa iphone 4s büyük ihtimal üretilmez, 5 alırsınız dedi..(Nasıl bi salaklıksa telefonu alırken ne zaman bozulur diye düşünerek hareket ettim) Neyse işte, bugün ilk şarjını yiyo alet..Jelatin aldım bi de sbs diye bi markanın sert kapakları vardı ondan aldım..simi küçült, tarifeyi her yöne kamu yap falan falan derken aha şimdi adam akıllı kullanıyor olucam..SAygılar hepinize, görüşmek üzere..

Edit : Görüşmek üzere dediğim, dışarı çıkıyorum da veda edesim geldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi debuu -- 24 Aralık 2011; 16:44:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: debuu

Evvet..Sayın arkadaşlar..Ben de dün itibariyle darty'den aldım..Evo garantili..İçiniz rahat olsun dediler ben de genpa olayına takılmadım, aldım..Artı 175 tl de verip garantisini uzattım ki 3. yılında tozdan ya da başka abidik gubidik bişeyden hasar görse bile değişim olur dediler..Hatta 3. yılında bozulursa iphone 4s büyük ihtimal üretilmez, 5 alırsınız dedi..(Nasıl bi salaklıksa telefonu alırken ne zaman bozulur diye düşünerek hareket ettim) Neyse işte, bugün ilk şarjını yiyo alet..Jelatin aldım bi de sbs diye bi markanın sert kapakları vardı ondan aldım..simi küçült, tarifeyi her yöne kamu yap falan falan derken aha şimdi adam akıllı kullanıyor olucam..SAygılar hepinize, görüşmek üzere..

siz ne kadara aldınız hocam

• Moralini bozma kardesim. Bende ip4 U 1900 a almıştım.
  • quote:

Evvet..Sayın arkadaşlar..Ben de dün itibariyle darty'den aldım..Evo garantili..İçiniz rahat olsun dediler ben de genpa olayına takılmadım, aldım..Artı 175 tl de verip garantisini uzattım ki 3. yılında tozdan ya da başka abidik gubidik bişeyden hasar görse bile değişim olur dediler..Hatta 3. yılında bozulursa iphone 4s büyük ihtimal üretilmez, 5 alırsınız dedi..(Nasıl bi salaklıksa telefonu alırken ne zaman bozulur diye düşünerek hareket ettim) Neyse işte, bugün ilk şarjını yiyo alet..Jelatin aldım bi de sbs diye bi markanın sert kapakları vardı ondan aldım..simi küçült, tarifeyi her yöne kamu yap falan falan derken aha şimdi adam akıllı kullanıyor olucam..SAygılar hepinize, görüşmek üzere..

size de hayırlı olsun ne kadara aldınız_?

edit: turkiye deki kaskoya öyle güvenmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydemirci -- 24 Aralık 2011; 17:55:05 >

• Teşekkürler arkadaslar..aynı ya benim de 2.099..bakalım şimdilik memnunum..şarjın her % eksilmesi çok koyuyo nedense ama napalim 😄 nası şarj ömrünü uzatabiliriz? Bı de hücresel verinin açık/kapalı olması 3g ayarı mı oluyo? ☺bilemedim de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi debuu -- 24 Aralık 2011; 18:55:53 >
  • quote:

Teşekkürler arkadaslar..aynı ya benim de 2.099..bakalım şimdilik memnunum..şarjın her % eksilmesi çok koyuyo nedense ama napalim 😄 nası şarj ömrünü uzatabiliriz? Bı de hücresel verinin açık/kapalı olması 3g ayarı mı oluyo? ☺bilemedim de..

o sarj uzatma tekniklerini bilen bi arkadaş varsa bize söylesin lütfen hücresel veri bildiğim kadarı ile wifi olmadığında nete girmen için,, net paketi olmadığı için bende şu anda kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydemirci -- 24 Aralık 2011; 19:42:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

İnanılır gibi değil. Genpa garantisinde olduğunu çok mutlu bir sekilde yazmış olmanız gercekten inanılır gibi değil. Genpa ile mahkemelik olmama bir adım kala sorunumu çözdüler çözüm tam 2 ay sürdü. Almanya Apple Store bile araya girdi. Apple Genpa yi tanımıyor yetki bile vermemiş. Genpa kendi kendine gelin güvey oluyor. Bu cihazı Türkiye'de hem bu kadar pahalı hemde bu kadar iğrenç bir garanti ile satmaları inanılır gibi değil. İnşallah sorun yasamazsın.

genpa demişken bir daha garantili iphone almam. afedersiniz tertemiz verdiğim tlefonun içine ettiler. ekranda ve siyah bantta çizikler sonra mute tuşu düzgün oturmuyor. hatta ekranı bile oturtamamışlardı kavga dövüş zor taktırdım.. birde vidalar bir daha açılmayacak şekilde yalama olmuştu. soğudum telefondan..

şunu anladım türkiyeden iki katına alacağıma yurtdışından garantisiz alırım bozulursa bir tane daha alırım yada kendim tamir ederim. zaten bozulan parçalar belli ve modüler. nitekim öyle yaptım pazartesi fransadan geliyor telefonum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drony -- 24 Aralık 2011; 23:06:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rádèøή

quote:

Orijinalden alıntı: hazeyns

Güle güle kullanın.Bende 2gün sonra alıyorum.Bir mağazaya 30adet getirilecek yurtdışından.1300tl ye kayıtlı deneme şansımızda var.

Sudan ucuz alıyosun ya?

Amerikada bu fiyat değil ki? Eminmisin?

ırakta şuan 500 dolar gerçekten sudan ucuz vergi yok bişey yok çok cazip
  • hayırlı olsun güle güle kullan
    bnde salı günü Amerika'dan aldım 32GB Beyaz 750$ (1420 TL)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.