Şimdi Ara

iphone 4s geldi! sonunda kavuştum :) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
0
Favori
7.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim forumda "xd" kullanan arkadas barinir miydi ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: gnchkncll

Hayırlı olsun, beyaz olsa daha iyiydi

Selamlar, bende alacağım ama renk konusunda kararsız kaldım. Neden beyaz olsa daha iyiydi dediniz, açabilir misiniz?

Başka arkadaşlarında bahsettiği üzere özel bir sebebi yok, tamam tercih-zevk meselesi
  • hayırli olsun alet nasil kurcaladınız mı ? Bi aksilik falan yoktur inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan112

2100tl mi ? bi sakin olun arkadaş ya telefona o kadar para verilirmi sizin gibiler yüzünden fiyatlar bu kadar uçuk sonra ağlarsınız yok kdv yok ötv yakında araba telefon takası yaparsınız bu zihniyetle burdaki faişçilere inat iphone 4ümü yurt dışından getirtmiştim aslanlar gibi

kdv ötv siz tel 1700 ülkemize gelince devlet vatandaşı nasıl soysam diye düşündüğü için bu fiyatlar çıkıyor, almanyadan getirtecektim 1600 mal olacaktı bana sonra pasaporta kaydettir, hah çalışacakmı, sim kilitlimi değilmi, home tusu bozuldu aha şimdi napacaz garantide yok diye stres olup durmaktansa 2-3 daha verip kafam rahat etsin + tr cihazı, olmadı senn dediğin gibi takasa felan girecek olursam yurt dışı cihazından gene 2-3 yuksek bırakırım diye düşünüyorum :) <gerçi takasa girmeyi düşünen kim >

4s i araştırmadım ama iphone 4 alırken burda 1900tl idi ben 1100tl ye getirtmiştim ama herkezin imkanı olmayabilir şansa o dönem yurtdışına çıkan bir tanıdık vardı kendi üstünede pasaport kaydını yaptırınca cillop olmuştu bakalım iphone5 çıktığı zaman nasıl yapıcaz kısmet
  • hocam öncelikle hayırlı olsun bende aynı şekilde kaskolu aldım electroworldden sizden birşey rica edicem yanınızda olan başka bir telefonu iphone 4s le arama denemeleri yapar mısınız 15-20 kere çalma sesi gelmediği oluyor mu diye birde kulaklıgı takıp kulaklıkla aramanızı rica edicem 7-8 defa belirtiler handsfree modunun kendi kendine acılması karsı taraf açtıgı halde çalma sesi de dahil gelmemesi gibi teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastguitarman

hocam öncelikle hayırlı olsun bende aynı şekilde kaskolu aldım electroworldden sizden birşey rica edicem yanınızda olan başka bir telefonu iphone 4s le arama denemeleri yapar mısınız 15-20 kere çalma sesi gelmediği oluyor mu diye birde kulaklıgı takıp kulaklıkla aramanızı rica edicem 7-8 defa belirtiler handsfree modunun kendi kendine acılması karsı taraf açtıgı halde çalma sesi de dahil gelmemesi gibi teşekkür ederim.

15-20 kere çalma sesi derken?
    Yani karşı tarafı aradığınızda sanki hiç çalmadan açıyor gibi mi oluyor?
  • 10 15 aramada bir karşı tarafın telefonu çaldıgı halde siz ne karşı tarafı ne de telefon çalma sesini duyuyorsunuz fakat telefon saniyeleri sayıyo
    aslında tamamen random bi durum bu ilk aramada da olabiliyo 3 arama üstüste de olabiliyo hiç olmayabiliyo özellikle kulaklık takılıyken kendi kendine hoparlöre alıyo kulaklıktan ses gelmiyo gibi problemler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastguitarman -- 23 Aralık 2011; 20:44:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeoK

Hayırlı olsun öncelikle.

Fiyat düşündürücü

Aman dikkat edin yüksekten yere düşürmeyin

gözüm gibi bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakaleli

cep kaskosu varmi

kasko yapalım dediler ama yaptırmadım 250 tl mi ne dediler aman yok dedim 2000 i anca verdim çıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: the show must go on

hayırli olsun alet nasil kurcaladınız mı ? Bi aksilik falan yoktur inşallah

valla hala kurcalıyorum uykusuzluktan ölecem hiç bi eksiği yok mukemmel bi cihaz

edit: tek eksik app paralı olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydemirci -- 23 Aralık 2011; 22:06:42 >
  • quote:

hocam öncelikle hayırlı olsun bende aynı şekilde kaskolu aldım electroworldden sizden birşey rica edicem yanınızda olan başka bir telefonu iphone 4s le arama denemeleri yapar mısınız 15-20 kere çalma sesi gelmediği oluyor mu diye birde kulaklıgı takıp kulaklıkla aramanızı rica edicem 7-8 defa belirtiler handsfree modunun kendi kendine acılması karsı taraf açtıgı halde çalma sesi de dahil gelmemesi gibi teşekkür ederim.

konuşma paketi alıcam o zaman yapıyım, kaskoya sizden ne kadar istediler_?
  • tamam teşekkür ederim. kasko 2+1 yıl olarak 279 lira buna ıslanma yere düşme kırılma herşeye karşı dendi bana
  • quote:

tamam teşekkür ederim. kasko 2+1 yıl olarak 279 lira buna ıslanma yere düşme kırılma herşeye karşı dendi bana

size de hayırlı olsun, ben almadım fazla geldi hepsi bişe olsa yok kasko dışında bu derler türkiyede allah kimsenin iphone una kaza bela vermesin
  • quote:

tamam teşekkür ederim. kasko 2+1 yıl olarak 279 lira buna ıslanma yere düşme kırılma herşeye karşı dendi bana

ekran koruma jelatin ve kılıf vs aldınızmı_?
  • Ayy canım mutlu oldum he senin adına :) hadi siri ye wat is yor neym de :)

muhtemelen yaşın 16 ile 21 arasında yanıldım mı acaba ?
    cunkı bende 3gs i aldıgımda 18 yasındaydım da bu kadar heycan yapmıstım 4s aldım tın yanı siri naber kanka dedım anlamadı benı :(

Hayırlı olsun hemen ön arka koruma bandı ve bumper al :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nz9 -- 23 Aralık 2011; 23:35:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: walem

Ayy canım mutlu oldum he senin adına :) hadi siri ye wat is yor neym de :)

muhtemelen yaşın 16 ile 21 arasında yanıldım mı acaba ?
    cunkı bende 3gs i aldıgımda 18 yasındaydım da bu kadar heycan yapmıstım 4s aldım tın yanı siri naber kanka dedım anlamadı benı :(

Hayırlı olsun hemen ön arka koruma bandı ve bumper al :)

bu heyecan ilk iphone un olduğundan yaş:21
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

quote:

ekran koruma jelatin ve kılıf vs aldınızmı_?

ekran koruyucu aldım arkalı önlü sadece onu da yapıştıramadım boşa gitti 20 lira , kılıf güzel bişey arıyorum açıkçası sgp nin güzel modelleri var onları düşünüyorum
  • ben kıbrısdan alcam pasaporta işli olcak bi sorun olmaz dimi 1400e falan alabiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: smurats

ben kıbrısdan alcam pasaporta işli olcak bi sorun olmaz dimi 1400e falan alabiliyorum

Kibristan nerden alıyorsun hocam o fiyata garantili mı kibrista
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.