Şimdi Ara

İPHONE 4S - 3 SAATTİR FABRİKA AYARLARINA DÖNEMEDİ- YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkinci el aldığım İphone 4s fabrika ayarlarına döndürme işlemi neredeyse 3 saati aştı. Bu durum normal midir? telefonun 16 gb hafızası dolu olsa bile bukadar uzun sürer mi ? bu durumu iptal etmenin veya geri dönmenin bir yolu var mıdır? farklı bir methodu var mıdır?

Telefonun yaklaşık on dakika da bir ışığı sönüp yanıyor. bu acaba işlem yaptığına ilişkin bir belirti midir :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blawer_s -- 15 Ekim 2014; 23:34:13 >

• Cihaz jb li miydi jb li ise pc olmadan yapamazsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr3amWalk3r kullanıcısına yanıt
    yok hocam jbli değil.. bildiğim kadarı ile yinede sorarım.
  • Şuan hangi aşamada siyah ekran üzerine dolmayı bekleyen bir çubuk mu var ss atarsan

• On- off tuşu ile home tuşuna birlikte basıyorum ekran gidiyor otomatikman yine ekranda elma beliriyor :D telefonuda kapatamaz oldum.
  • Hiç mi sıfırlayamıyorsun yoksa hangi aşamada kaldı

• Dr3amWalk3r kullanıcısına yanıt
    Dostum menüden sıfırla vs. yapıldı sonra siyah ekran da beyaz elma figürü çıktı yaklaşık 3,5 saattir aynı şekilde duruyor bazen ekran kapanıp açılıyor. ama hala bir değişiklik yok. arada bir bilgi vs. istediği de yok ancak aldığım kişi bu işlem yapılırken arada sim kartını çıkarttı vs. nasıl bir etkisi olmuştur bilmiyorum.
  • İlginç bir olay

• Bu arada telefon yurt dışından gelme jailbreakli mi oluyor acaba böyle olunca ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blawer_s -- 15 Ekim 2014; 23:56:25 >
  • Pc ile sifirla hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoburak F kullanıcısına yanıt
    İtunes indirdim usb bağladım " iphone nuza yanıt vermeniz bekleyinyor diye bir uyraı çıktı. " sonucunu bekliyorum.
  • blawer_s B kullanıcısına yanıt
    Apple formunda puani yuksek kislere msj at onlar kurdu olmus bu isin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jb ile yurt dışından gelme farklı şeyler kardeşim. Jb li olmasi cihazın bir takım yazılımlarının değiştirlmesi oluyor

• Recovery moda alabildim yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blawer_s

Recovery moda alabildim yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ne demek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.