Şimdi Ara

iPhone 4 kullanamıyorum.whatsapp sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
24.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kızım için iPhone 4 um aldım .7.1.2 sürümü mevcut
    Program kurmakta sorunum yok Fakat WhatsApp tarafından sorun yaşıyorum.
    Bir arkadaşıma kalibre jailbreak kurdurdum.Fakat bu telefonda kayıtlı numaradan başkasını kullanamazsınız sorununu bir türlü gecemedim.Forumlarda pek birşey bulamadım.

WhatsApp i kullanabileceğiniz için ne yapabilirim.Yardim ederseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle bu sizi ilgilendirmez.Ama söyleyim.o telefona para vererek almadım.Boşta duran bir telefondu.Ben buradan bu işi bilen birileri vardır diyerek yardım istedim.Kızıma ne alıp almayacağım kızımın ne hissettiği sizin haddinize düşmez .Bilmiyorsan otur cevap yazma

Yıl 2018 olabilir.Ama 13 yaşında bir kıza gidip sıfır telefon almak mantık işi değil
    hiç düşündünüzmü o telefonu elinde gören serseri o telefonu almak için kızıma zarar verirse ne olacak yada kızım her istediğini yapabildiği bir telefon olursa derslerinden geri kalabileceğini, kızımın dershanesinde hocaları whatsapp grubu oluşturduğu için uğraşıyorum. Yoksa benim açımdan ben ulaşayım.O bana ulaşsın yeter gerisi fazla

Bilip bilmeden bu şekilde haddini bilmeden yorum yapmayın.

Ki diyelimki para verdim vermedim size ne
    Maddi, manevi sebeplerden dolayı verilmiş olabilir. Kimseyi ilgilendirmez kimin, kime, hangi telefonu vereceği.

i4 cihazda çalışması için cevabın varsa yazarsın yoksa yorum yapma hakkına sahip değilsin.

Emin olmamakla beraber i4 iOS 7 ile jailbreak varsa;

Whatsapp uygulamasını silin, Cydia üzerinden App Admin tweak kurun (hangi repoda bilmiyorum), ardından Whatsapp uygulamasını kurmak için App Store'a gidin ve eski sürümlerden yükleyip deneyin. Arkadaşınız kolayca yapabilir. Kısa bir işlem.
  • nctemiz kullanıcısına yanıt
    https://faq.whatsapp.com/tr/iphone/20950161

quote:

Desteklenen cihazlar
    WhatsApp, iOS 8 veya daha yenisini kullanan iPhone'ları desteklemektedir. iOS 7.1.2'de artık yeni hesap oluşturamaz veya mevcut hesapları yeniden doğrulayamazsınız. WhatsApp şu anda iOS 7.1.2 cihazınızda aktifse, 1 Şubat 2020'ye kadar kullanabilirsiniz. İOS 6 ve üstü artık desteklenmemektedir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0ldskool kullanıcısına yanıt
    Ama jailbreak uygulanmış telefonlara bir kısıtlama yapılmamaktadır. Demekte
  • Hiç kusura bakmayın ama sene olmuş 2018 ve siz kızınıza iphone 4 alıyorsunuz, bedava verseler alınmayacak bir telefonu para verip alıyorsunuz ve bunu kızınıza layık görüyorsunuz. Kızın adına üzüldüm, ama amacınız eziyetse bunun daha kolay yolları var. Ha iphone pahalı derseniz anlarım, ama 2010 yılında çıkmış bir model bir zahmet whatsapp çalıştırmasın. En kötü iphone 4s,5 var.Olmadı bunun samsung tarafı var. Yazık ya oturduğum yerden ben sinir oldum kim bilir kız ne hissetmiştir o telefonu görünce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41A5AE05

Hiç kusura bakmayın ama sene olmuş 2018 ve siz kızınıza iphone 4 alıyorsunuz, bedava verseler alınmayacak bir telefonu para verip alıyorsunuz ve bunu kızınıza layık görüyorsunuz. Kızın adına üzüldüm, ama amacınız eziyetse bunun daha kolay yolları var. Ha iphone pahalı derseniz anlarım, ama 2010 yılında çıkmış bir model bir zahmet whatsapp çalıştırmasın. En kötü iphone 4s,5 var.Olmadı bunun samsung tarafı var. Yazık ya oturduğum yerden ben sinir oldum kim bilir kız ne hissetmiştir o telefonu görünce.
    Öncelikle bu sizi ilgilendirmez.Ama söyleyim.o telefona para vererek almadım.Boşta duran bir telefondu.Ben buradan bu işi bilen birileri vardır diyerek yardım istedim.Kızıma ne alıp almayacağım kızımın ne hissettiği sizin haddinize düşmez .Bilmiyorsan otur cevap yazma

Yıl 2018 olabilir.Ama 13 yaşında bir kıza gidip sıfır telefon almak mantık işi değil
    hiç düşündünüzmü o telefonu elinde gören serseri o telefonu almak için kızıma zarar verirse ne olacak yada kızım her istediğini yapabildiği bir telefon olursa derslerinden geri kalabileceğini, kızımın dershanesinde hocaları whatsapp grubu oluşturduğu için uğraşıyorum. Yoksa benim açımdan ben ulaşayım.O bana ulaşsın yeter gerisi fazla

Bilip bilmeden bu şekilde haddini bilmeden yorum yapmayın.

Ki diyelimki para verdim vermedim size ne

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E41A5AE05

Hiç kusura bakmayın ama sene olmuş 2018 ve siz kızınıza iphone 4 alıyorsunuz, bedava verseler alınmayacak bir telefonu para verip alıyorsunuz ve bunu kızınıza layık görüyorsunuz. Kızın adına üzüldüm, ama amacınız eziyetse bunun daha kolay yolları var. Ha iphone pahalı derseniz anlarım, ama 2010 yılında çıkmış bir model bir zahmet whatsapp çalıştırmasın. En kötü iphone 4s,5 var.Olmadı bunun samsung tarafı var. Yazık ya oturduğum yerden ben sinir oldum kim bilir kız ne hissetmiştir o telefonu görünce.
    Maddi, manevi sebeplerden dolayı verilmiş olabilir. Kimseyi ilgilendirmez kimin, kime, hangi telefonu vereceği.

i4 cihazda çalışması için cevabın varsa yazarsın yoksa yorum yapma hakkına sahip değilsin.

Whatsapp uygulamasını silin, Cydia üzerinden App Admin tweak kurun (hangi repoda bilmiyorum), ardından Whatsapp uygulamasını kurmak için App Store'a gidin ve eski sürümlerden yükleyip deneyin. Arkadaşınız kolayca yapabilir. Kısa bir işlem.

• quote:

Orijinalden alıntı: break.

Alıntıları Göster
    Öncelikle desteğiniz için teşekkürler.Kimileri kendini bilmeden konuşuyor.

whatapp kurdum.Fakat bu telefonu bu numarayla kullanamazsınız uyarısı geliyor.

Dediğiniz işlemi yaptım.App Admini kurdum.Cydia yı açınca bir forumda bana bir adres ekletti.Sonra App admini kurdum.Daha sonra Whatsapp ı app storedan kurunca uygun olan sürümü
    kurmak istermisiniz dedi.Numarayı girince aynı hatayı verdi.Ama jailbreakı kurduktan sonra sanırım her açtığımda Cydiayı veriler yedekleniyor diyor. Daha sonra hata oluştu diyor.
    Tıkandım malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: nctemiz

Öncelikle desteğiniz için teşekkürler.Kimileri kendini bilmeden konuşuyor.

whatapp kurdum.Fakat bu telefonu bu numarayla kullanamazsınız uyarısı geliyor.

Dediğiniz işlemi yaptım.App Admini kurdum.Cydia yı açınca bir forumda bana bir adres ekletti.Sonra App admini kurdum.Daha sonra Whatsapp ı app storedan kurunca uygun olan sürümü
    kurmak istermisiniz dedi.Numarayı girince aynı hatayı verdi.Ama jailbreakı kurduktan sonra sanırım her açtığımda Cydiayı veriler yedekleniyor diyor. Daha sonra hata oluştu diyor.
    Tıkandım malesef

Alıntıları Göster
    Hata aldığınız ekranı ekleyebilir misiniz buraya?

• quote:

Alıntıları Göster
    Akşam eve gidince eklerim.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Merhaba resim olarak çektim.App adımını tekrardan kurdum.Yeniden başlat dedikten sonra yeni başlat diyorum.Acilinca veriler yedekleniyor dedikten sonra bunlari yazıyor

• "Bu telefonda kayıtlı numaradan başkasını kullanamazsınız." hatası whatsapp üzerinde oluyor sanırım. Onu paylaşabilir misiniz?

Ona bakacağım yabancı forumlardan.
  • quote:

"Bu telefonda kayıtlı numaradan başkasını kullanamazsınız." hatası whatsapp üzerinde oluyor sanırım. Onu paylaşabilir misiniz?

HImm tamam akşam çeker eklerim.Bn bu hatayı sanmıştım okey
  • Merhaba uyarı aynen resimdeki fibi

• quote:

"Bu telefonda kayıtlı numaradan başkasını kullanamazsınız." hatası whatsapp üzerinde oluyor sanırım. Onu paylaşabilir misiniz?

Merhaba sanırım çözüm bulamadınız.
  • Jellberk siz çözüm bulan var mı?

Son sürümü temiz kurulum yoluyla baştan kurup yüklemeyi denediniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba kizinizin telefon numarasinin daha once whatsapp kaydi var mi yok ise baska bir iphone'dan hesap olusturup tekrar denermisiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    O uyarı önemsiz eskiden kalma bir cydia adresi, appadmin ile appstoredan whatsapın eski bir sürümünü yükleyin hata gidecektir. AppStore da whatsapın üstüne gelip indirme tuşuna basılı tutun tüm sürümlerin listesi gelecek ordan 5 sürüm gerisini indirin olmazsa daha gerisini deneyin olana kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostum az önce arkadaşın eski 4s ini alıcaktım. Hediye edicekti. Dokunmatiği yaptıralım dedik ölü noktalar oluşmuş uzun hikaye dedim formatlasak düzelmezmi format atarsan whatsapp ı unut dedi. Burdan bir çıkarım yapabilirsin.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.