Şimdi Ara

iPhone 4 Arka Kapak (cam) Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
3.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaklaşık bir buçuk ay önce Media Markt'tan Vodafone kontratı ile aldığım iPhone 4'ümü sürekli koruyucu film+kılıf ile kullandım. Hiç yere düşmedi, darbe almadı. Bugün bir sessizlik anında telefonumdan gelen bir sesi fark ettim. Arka cama tam sim kart çekmecesi hizasından ve biraz üst kısmından bastırıp sıktığımda (ön cam ile birlikte) çok ufak bir ses duyuyorum. Sanki tam oturmamış gibi. Sadece bastırınca gelen bir ses. iPhone 4'ü olan başka bir arkadaşımı arayıp sordum onda da benzer durum olduğunu söyledi emin olamadım. iPhone 4 kullanan arkadaşlar konu ile ilgili bilgi verirlerse duruma göre servise götüreceğim. Ayrıca servis süreci nasıl işler; telefonsuz kalırmıyım, kalırsam kaç gün kalırım bu konuda da bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa çok sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler.

• benimkinde boryle bir problem yok 2 tane kulaniyoru IP4 32 VE 16 mesaji okuduktan sonra denedim benimkinde boyle bor problem yok
  • kontrol ettim ses yok
  • Sorun yok bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deagle100 -- 15 Kasım 2010; 14:10:26 >
  • Bendede boyle bir sorun mevcut degil servise verin bence degistirsinler. Tabi degistirirlerse o konu hakkinda bilgim yok
  • Bende de bugun itibariyle ayni sorun mevcut, kapagin formunun bozulmasi gibi bi ihtimal oldugunu dusunmuyorum ancak kapak ile kasa arasinda ses ciktigina gore bir bosluk olusmus. Kapagi sokup takmak sizce sorunu cozermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtfrtfrtfrt

Bende de bugun itibariyle ayni sorun mevcut, kapagin formunun bozulmasi gibi bi ihtimal oldugunu dusunmuyorum ancak kapak ile kasa arasinda ses ciktigina gore bir bosluk olusmus. Kapagi sokup takmak sizce sorunu cozermi?

denemekten zarar gelmez bir dene derim
  • Suan elimde tornavida yok, tornavida almam gerekecek umarim turkiyeden bulurum, aklima gelen bir diger fikir ise servise vermek ancak telefonumu ispanyadan aldim ayin 26 sinda amsterdam da olcam 3-4 gun ordayim bu sure icerisinde servis hizmetinden fayfalanabilirmiyim? Bilgisi olan varmi ne kadar surer acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frtfrtfrtfrt

Bende de bugun itibariyle ayni sorun mevcut, kapagin formunun bozulmasi gibi bi ihtimal oldugunu dusunmuyorum ancak kapak ile kasa arasinda ses ciktigina gore bir bosluk olusmus. Kapagi sokup takmak sizce sorunu cozermi?

Benim arka kapağın tam hoparlör kısmında bir gıcırdama vardı, bastırınca hafif ses geliyordu. Değişiklik olsun diye siyahı söküp beyaz taktım bir süre, siyahı geri taktığımda sorun yoktu.
  • tornavidayi alinca deneyecegim sanirm baska bi cozumu yok gibi gozukuyor :)
  • Böyle bi durumda değişim yaparlar mı bilmiyorum fakat servis yeni telefon verse bile refurbished veya tamir edilmiş telefonlardan çıkma parçalar kullanılmış, sadece dışı sıfır bi telefon veriliyormuş diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin. o yüzden sıcak bakmıyorum..
  • Az once arka kapagi sokup tekrar taktim ancak ses devam ediyor, sanirim cozumu yok, yapacak bisey yok bu sekilde kullanmak zorundayim sanirm :)
  • şimdi kontrol ettim hatta telefonun bütün kenarını denedim bende de böyle bir problem yok
  • Bende de boyle bir sorun var, arka kapak pit pit bosluk sesi gibi bir ses Cikariyor bastirinca. Nasil yapicaz.

Garantili cihaz. Degisirler mi?

• Slm arkadaslar ayni sorun bende de var . sanirim sorununuzu simdiye kadar halletmissiniDir. Nasil bir yol tavsiye ediyorsunuz. Tesekkurler

• benimde arka sagda öyle bi ses vardı. neşter ile o taraftaki vidayı sıktım.düzeldi.

• Tesekku ederim deneyim bakalim vida yerine uzak yer oynuyo ama baklim ne olucak

• quote:

Orijinalden alıntı: nahli81

Tesekku ederim deneyim bakalim vida yerine uzak yer oynuyo ama baklim ne olucak

Benim oynayan ses gelen yer alttaydi vidaya yakin..

• Bende de herhangi bir ses yok. Ses gelen arkadaslar yetkili servise danissinlar.

• Ayni sesi dun farkettim sans eseri bu konuyu gordum. Zamanla bosluk olusuyo sanirim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.