Şimdi Ara

iPhone 4 , 2. Oldu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her yıl düzenlenen ve en yenilikçi, en kullanışlı cihazları ödüllendiren T3 ödüllerine bu yıl Apple damgasını vurdu. Özellikle Apple'ın çok ses getiren tableti iPad en önemli iki ödülü birden alarak geceye damgasını vurdu. İletişim cihazları ödülünü ise iPhone 4 aldı. Yılın bilgisayarı ödülü ise Macbook Pro'ya gitti. Cihazların yanı sıra perakende mağazalarının konsepti ve başarısı sayesinde de ödüllendirilen Apple, Apple Store için de bir ödüle layık görüldü.

Fakat Apple için T3'teki en önemli ödüllerden biri olan yılın telefonu ödülünde iPhone 4 birinciliğe ulaşamadı. Apple'ın bu dalda ikinciliğe razı olmasına neden olan cihaz ise HTC'den geldi. Bu alanda HTC Desire yılın telefonu ödülünü almayı başardı.

Diğer ödüllerde öne çıkan markalar Samsung ve Panasonic oldu. Samsung 9000 serisi televizyonları ile yılın tasarım ödülünü alırken Panasonic, Viera TXP50 ile yılın televizyonu ödülünü elde etmeyi başardı.

Kaynak

Atış serbest

• htc
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ras0

htc

Evet, adamlar aldığı bu ödül ile elmacılara aynen bu şekil gülüyor
  • chip ve iphone söz konusu olunca insanın inanası pek gelmiyor.

ama tebrik ederiz yine de htc yi.dogruysa haber tabi.
  • iphone serisi nin yilin telefonu gibi basit bir kategoriye koyulmasi yanlis olmus zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: directX25

iphone serisi nin yilin telefonu gibi basit bir kategoriye koyulmasi yanlis olmus zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karamalay -- 18 Ekim 2010; 16:23:46 >
  • @karamalay sorunların var galiba senin.

konu açmışsın,altına atış serbest demişsin,millet yorumunu yapıyor,olumsuz her yorumun altında senin saçmalaman var.

nedir bu kuyruk acısı
  • Evet, Ortada bir kuyruk acısı var ama yukarıda ki BASİT yorumlarda görüldüğü üzere , yılın telefonu seçilmeyi, BASİT görenlerde nasıl tezahür ettiğini BASİT bir şekilde ortaya koyuyor bu kuyruk acısı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karamalay

Evet, Ortada bir kuyruk acısı var ama yukarıda ki BASİT yorumlarda görüldüğü üzere , yılın telefonu seçilmeyi, BASİT görenlerde nasıl tezahür ettiğini BASİT bir şekilde ortaya koyuyor bu kuyruk acısı...

bir haber paylaşmışsın,ki kaynak chip.dogrulugu tartışılır.

adam fikrini belirtmiş,senin bu fikirleri yediremeyip saçma sapan smiley koyman,altına bir cümle bile kuramaman basitligin bir başka örnegi degil mi?

atış serbestse bırak söylesinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

quote:

Evet, Ortada bir kuyruk acısı var ama yukarıda ki BASİT yorumlarda görüldüğü üzere , yılın telefonu seçilmeyi, BASİT görenlerde nasıl tezahür ettiğini BASİT bir şekilde ortaya koyuyor bu kuyruk acısı...

bir haber paylaşmışsın,ki kaynak chip.dogrulugu tartışılır.

adam fikrini belirtmiş,senin bu fikirleri yediremeyip saçma sapan smiley koyman,altına bir cümle bile kuramaman basitligin bir başka örnegi degil mi?

atış serbestse bırak söylesinler.

Atış serbest ise, hepimize serbest öyle değil mi? Onlar bir yorum yazıyor, bende bir yorum yazıyorum. Tıpkı şuan senin yaptığın gibi. Basit insana basit yorum, basit olmayana basit olmayan yorum. Ha arada kuyruk acısı olanlar oluyor, onlarada acı gerçekli yorum yazıyorum :)

Haberin doğrulunu görmek, sadece bir google aramasına bakardı ancak yinede en sağlam kaynağı ben veryim buradan;

http://awards.t3.com/

http://awards.t3.com/the-categories/phone-of-the-year

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karamalay -- 18 Ekim 2010; 16:44:12 >

• seninkine yorum mu deniyor muhaaa gifi koymak ne zamandan beri yorum oldu.

gerçi dogru forumda artık seviye kalmadı tabi.

sen onların yorumlarını basit bulma hakkını nerden buldun onu bilmiyorum.

sen konunu açmışsın kendin çalıp kendin oyna.

ayrıca ben dogruysa tebrik ettim,ama benim için birinci iphone 4 tür.çünkü şuan kullanıyorum ve biryerimden atmıyorum.

ancak senin daha belkide kullanma fırsatının olmadıgı telefon için,insanları küçük düşürmeye çalışıp basit yoruma böyle yorum gibi şeyler söylemen gerçekten düşündürücü.

ben bununla zaman kaybetmeyi planlamıyorum.

sana kolay gelsin.
  • htcnin almasına sevindim cihazları ciden çok kaliteli hak etmiyor değil iphonenun su 1 2 az da olsa görünen sorunu olduğu için kacırdı heralde ödülü
    HTCye tebrikler
  • quote:

seninkine yorum mu deniyor muhaaa gifi koymak ne zamandan beri yorum oldu.

ayrıca ben dogruysa tebrik ettim,ama benim için birinci iphone 4 tür.çünkü şuan kullanıyorum ve biryerimden atmıyorum.

ancak senin daha belkide kullanma fırsatının olmadıgı telefon için,insanları küçük düşürmeye çalışıp basit yoruma böyle yorum gibi şeyler söylemen gerçekten düşündürücü.

sana kolay gelsin.

Bak ne güzel söylüyorsun işte, Muahaha diye gif koymak yorum mu oluyor diye ? Konuya gelen ilk yorum - ki sende bende Muahaha demeyi yorum saymıyoruz - bu şekil olunca gerisi geldi malum.

Ben kimsenin yorumunu basit görmedim, yorum bile olmayan basit yorumlara basitçe yorum yazdım.

Senin ilk mesajını alıntı yapıp -Muahaha- diye gif basan oldu mu ? - Yok - O zaman her bişeye maydonoz olma.

Evet, ben çok fakirim. Maalesef kullanma fırsatım olmadı. Desire Hd gibi fakir işi bir telefonun çıkışını bekliyorum maalesef, hani şu yılın telefonu seçilen Desire'in HD versiyonunu :)

Neyse, senin gibi ortaya seviyesizce balıklama atlayanlara yorum yazarak vakit kaybı yaşadığım için esas ben üzüldüm şimdi kendi halime. Konu ortada Fanboylar v.s istediği gibi çalıp oynasın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karamalay -- 18 Ekim 2010; 16:58:27 >

• Doğru seçim, bir iPhone sahibi olarak HTC tercih etmeme sebebim sadece diğer sitelerin iphone'a uyumlu uygulamaları sürekli yapmasıydı, genel anlamda Desire aslında daha beğendiğim bir telefon, ama gel gör ki web'de uyumlu görünüm olarak iphone kadar başarılı değil.
    Fanatiklik yapmaya gerek yok, Desire da gerçekten iyi bir telefon.
  • Bu 1 cilik eksik: )

Samsung galaxy S Desireyi havada karada geçer: ).Samsung galaxy S şeçimlerde yok: )

Samsung Galaxy S 2.2 froyo ile pc ile girilen bütün siteleri başarılı şekilde açıyor : )....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazall -- 18 Ekim 2010; 17:16:05 >
  • Kardesim bizde kullandık bu cihazları, seçim politik ve ticari olmuş. Görünen köy klavuz istemez.
  • quote:

quote:

seninkine yorum mu deniyor muhaaa gifi koymak ne zamandan beri yorum oldu.

sana kolay gelsin.

Bak ne güzel söylüyorsun işte, Muahaha diye gif koymak yorum mu oluyor diye ? Konuya gelen ilk yorum - ki sende bende Muahaha demeyi yorum saymıyoruz - bu şekil olunca gerisi geldi malum.

Ben kimsenin yorumunu basit görmedim, yorum bile olmayan basit yorumlara basitçe yorum yazdım.

Senin ilk mesajını alıntı yapıp -Muahaha- diye gif basan oldu mu ? - Yok - O zaman her bişeye maydonoz olma.

Evet, ben çok fakirim. Maalesef kullanma fırsatım olmadı. Desire Hd gibi fakir işi bir telefonun çıkışını bekliyorum maalesef, hani şu yılın telefonu seçilen Desire'in HD versiyonunu :)

Neyse, senin gibi ortaya seviyesizce balıklama atlayanlara yorum yazarak vakit kaybı yaşadığım için esas ben üzüldüm şimdi kendi halime. Konu ortada Fanboylar v.s istediği gibi çalıp oynasın :)

Terbiyeni takin.

Sana fakir diyen mi oldu.tr ye gelmedigi icin oyle dedim.zaten benide ilgilendirmez ne yapiyorsan yap.banane senin parandan

Yorum yapmayacaktim ama terbiye sinirlarini asmissin.

Sana mutluluklar ........

• vah yazık bu apple a ne kadarda müşteri kaybettirecek şimdi

zamanında bu ödülü sony ericcson T ile başlayan bir modelinde almıştı
  • İphone un ikinci seçilmesi niye bu kadar hafife alınıyor anlamıyorum
    bu kadar ciddi rakip firma ve marka arasında
    bence buda büyük bir başarı
    bu sonuç tüketicilerin seçimini çok etkilemez
    HTC hakikaten çok kaliteli bir telefon fakat yanyana koysalar ben gene iphone u tercih ederim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.