Şimdi Ara

İPHONE 3GSM BOZULDUUU YARDIMM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İtunesten İphonuma yeni sÜRÜMÜ YÜKLEYEYİM DEDİM...
    FAKAT YÜKLEME YAPILIRKEN YARIDAYKEN Bilgisayarım Kapandı veee

iphoneyi açim dedim Bi Kablo Resmi var ve üzerindede İtunes Yazıyor yani iphone açılınca tek bu çıkıo başka hiç birsey olmuoo

Lütfen Yardımmm Edinnn...!

Bu Sorunu Çözemessem babam beni doğrarrr..!

• quote:

Orijinalden alıntı: 123cagri123

Arkadaşlar İtunesten İphonuma yeni sÜRÜMÜ YÜKLEYEYİM DEDİM...
    FAKAT YÜKLEME YAPILIRKEN YARIDAYKEN Bilgisayarım Kapandı veee

iphoneyi açim dedim Bi Kablo Resmi var ve üzerindede İtunes Yazıyor yani iphone açılınca tek bu çıkıo başka hiç birsey olmuoo

Lütfen Yardımmm Edinnn...!

Bu Sorunu Çözemessem babam beni doğrarrr..!

Telefonu dfu moda al ve yeniden restore et hepsi bu

• Gecmiş olsun panıklemeyın ıtunese bağlanın o resım cıhazın DFU moduna gecmesıdır yenıden yüklemeye shıft+restore dıyerek başlayın...
  • arkadaşlar bana anlatırmısınız nasıl olcak o itunese bağlandımm eee ?
  • Hatta Bisey diyim simdi telefon iyice cöktüüü ELMA RESMİ VAR ALTINDA Dolma Şekli varrrrr SADECE BÖYLE KALDIII KAPANMIYORDAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • Telefon Öldüüü ya simdide itunese bağlanmıooo .. Kapanmıoda öylece kaldı
  • YARDIMMM EDİN LÜTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
  • Bağırma kardesım sesını böyle duymayız panıkleme sakın ol babanızda doğramaz

Yeni sürüm dediğiniz İOS 5.0.1 IPSW dir shift+restore ıle yükleme yapacaksınız..Pc de shifte basın sonra geri yüklemeye bu kadar yüklemeye başlar...
  • dfu mode alma da

3 saniye power(telefonu kaparkenki tus)
    10 saniye home arti power ama powerden elinii cekmiyosunuz
    sonra powerden elinizi cekin ama
    homedan cekmeyin 15 sn bekleyin dfu mode olur
  • Sakin olun yazacaklarımı harfıyen uygulayın DFU moduna almayı bılmıyorsanız acma kapama kısmına ve aynı anda home tusuna basın sonra ekrana elma gelene kadar basın elma gelınce elınızı acma kapama dan cekın home tusuna basın yıne ıtunese baglanma resmı gelecek sonra yukarda yazdıgım gıbı yapın yuklenecektır...
  • Yaaa Dediklerinizi Yaptımda İtunes Telefona Yükleme Yaparken Hata Veriyor AYnen Şöyle : Iphone adlı Iphone'a geri yüklenemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu

Diyorrrr of ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATAKAN2009

Sakin olun yazacaklarımı harfıyen uygulayın DFU moduna almayı bılmıyorsanız acma kapama kısmına ve aynı anda home tusuna basın sonra ekrana elma gelene kadar basın elma gelınce elınızı acma kapama dan cekın home tusuna basın yıne ıtunese baglanma resmı gelecek sonra yukarda yazdıgım gıbı yapın yuklenecektır...

Bunu Telefon Kapalıykenmi Yapim ??
  • Şımdı ıyı okuyun pc de C de wındows/system32/drıver/etc ETC dosyasını tıklatın HOST dosyası vardır eger tıynumberalla kullandıysanız onunda HOST dsyası vardır TıynHOST dosyasını tamamen silin HOST dosyasını not defterı ıle acın en son satırda apple serverlerı ıle ılgılı ne varsa sılın host dosyasından cıkarken degısıklıgı kaydedın ve cıkın pc yenıden başlatın ve yenıden yüklemeyı deneyın...OLacaktır buyuk olasılıkla...
  • Yanı O sORUN BİLGİSAYARDANMI KAYNAKLANIYOR OLABİLİR ???

Ozaman Diğer Bİlgisayarla Tekrar Yükleme yapbilirim Dimi ?

• Evet başka pc de deneyın ancak yazdıklarımıda ıyı okuyun tekrar sormayın başka yolu yok bu yüklemenin...
  • Diyelimki Yapamadım ...! Telefoncuya Götürsem Kaç Para Alır ?
  • Kardeşim siz yazdıklarımı iyi okuyun.Yapılmıyacak bir şey yok bakın size detaylı yazdım.Telefoncuya götürürseniz harclıgınız yetmez sanırım öğrencısınız en az bılmıyorum ama 50 veya 75 tl alırlar bakarlar panıkleyen bırısı vede bu nasıl olsa para verır deyıp panıklemenden dolayı cok fazlada para talep edebılırler..Secım sızı...
  • quote:

Gecmiş olsun panıklemeyın ıtunese bağlanın o resım cıhazın DFU moduna gecmesıdır yenıden yüklemeye shıft+restore dıyerek başlayın...

Bilip bilmeden yorum yazma DFU modda ekranmı oluyo recovery ekrani o ekran.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alitech Electronic

quote:

Gecmiş olsun panıklemeyın ıtunese bağlanın o resım cıhazın DFU moduna gecmesıdır yenıden yüklemeye shıft+restore dıyerek başlayın...

Bilip bilmeden yorum yazma DFU modda ekranmı oluyo recovery ekrani o ekran.

• Atakan yokum diyorrrr :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.