Şimdi Ara

iphone 3gs bluetooth sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
0
Favori
25.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni aldığım iphone 3gs ile arkadaşın iphone 3g'si arasında data alışverişi için bluetoothlarımızı aktif edip bekledik ancak iki cihazda birbirini bulamadı.. O kadar uğraştık bir çözüm bulamadık.. Sizce sorun nerden kaynaklanıyor? Bilenler yardımcı olursa sevinirim

• Çünkü iPhone daki bluetooth data alışverişine izin vermiyor.Ancak isterseniz iTunes da bluetooth ile resim göndermek için program var
  • Arkadaslar yeri gelmişken,
    Telefonun internetini bilgisayarım ile bluetooth ile paylaşıyorum ancak 1Mbit in uzerinde hız alamıyorum. bluetooth u daha hızlı kullanmam mumkun mudur?
    yoksa kablo ile mi baglamalıyım.
    Tesekkurler
  • Kablo daha iyi ver aktarımı yapar dene bi istersen
    bu arada bluetooth la internet paylaşımını nasıl yaptın anlatabilir misin
  • iphone 3gs dedemi veri aktarımı yapılmıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed_Passion

iphone 3gs dedemi veri aktarımı yapılmıyor?

Maalesef.
  • peki biraz konuyla alakasız ama 3gs teki wifi durumu nasıl daha gelişme varmı nasıl çekiyor
  • Bana çok az bir farkla daha iyi gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutech

Kablo daha iyi ver aktarımı yapar dene bi istersen
    bu arada bluetooth la internet paylaşımını nasıl yaptın anlatabilir misin

3Gs in menusunde internet paylasimi secenegi var. Bluetooth acık ise bluetooth dan direk paylasabiliyorsun.
    once iphone'dan internet paylasimini ac diyip sonra bilgisayardan ag baglantilarimdan bluetooth ile baglan (baslat/baglan/bluetooh) dedigin anda baglaniyor.
    3.0 ile gelen bir ozellik bildigim kadarı ile (daha onceki versiyonları kullanmadıgım icin emin degilim)
  • Benim bluetooth da bı sorun var galiba bir türlü bluetooth la baglanamadim cihazı ekliyor ama internet paylaşımını kuramıyorum bir türlü
  • bluetooth ile ekledikten sonra, ağ bağlantılarımın içine gir orada bluetooth ağ bağlantısı göreceksin. lan gibi bir ikon olarak. sağ tıklayıp bağlan dersen sana seçenek menusu sormalı, orada zaten bluetooth ile eşleştirmiş olduğun iphone seçili olarak karşına çıkmalı. bundan sonra tek yapman gereken bağlan tuşuna kliklemek.
    eğer sorunm yaşıyorsan bluetooth kurulurken bluetooth üzerinden internet payalaşımı seçilmemiş olabilir, onu tekrar kurup deneyebilirsin. bluetooth her makinada farklı işlediği iin kesin bir şey söylemek zor.
    ama işin iphone tarafı çok basit 3.0 ile birlikte....
  • Evet isin iphone tarafı basit aksam gidince bir bakayım pc ye teşekkürler cevaplar için
  • Arkadaşlar bi sorum olacak.Ben pek anlayamadım yazılanları.Iphone 3gs telefonumn var fakat bluetoothla veri transferi yapamıyorum bir türlü.Ne foto ne şarkı alabılıyorum,gönderemıyorumda.Bunun bir ayarı falan varmı?Yrdımcı olurmusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metto05

Arkadaşlar bi sorum olacak.Ben pek anlayamadım yazılanları.Iphone 3gs telefonumn var fakat bluetoothla veri transferi yapamıyorum bir türlü.Ne foto ne şarkı alabılıyorum,gönderemıyorumda.Bunun bir ayarı falan varmı?Yrdımcı olurmusunuz?

Bluetooth ile sadece kulaklıklara vb bağlanabiliyorsun. Dosya alışverişi için programlar indirmen gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert

quote:

Orijinalden alıntı: metto05

Arkadaşlar bi sorum olacak.Ben pek anlayamadım yazılanları.Iphone 3gs telefonumn var fakat bluetoothla veri transferi yapamıyorum bir türlü.Ne foto ne şarkı alabılıyorum,gönderemıyorumda.Bunun bir ayarı falan varmı?Yrdımcı olurmusunuz?

Bluetooth ile sadece kulaklıklara vb bağlanabiliyorsun. Dosya alışverişi için programlar indirmen gerek.

Tesekkür ederim cevabınız için.Bu paralı programlardanmı indirmemiz gerek?
  • bu programların telefona bir zararı varmı artı arkadaşın dediği gibi paralımı??
  • Teline Jailbreaki yüklersen ücretsiz istediğin programı edinebilirsin,ama yok ben para vermek istiyorum dersende itunes üzerindende edinebilirsin
    quote:

Orijinalden alıntı: ocean

bu programların telefona bir zararı varmı artı arkadaşın dediği gibi paralımı??
  • arkadaşım bende 3gs almayı düşünüyorum ama birazcık anlatırsan nedir bu Jailbreaki ? ne işe yarar. artı 3gs alırken dikkat etmem gereken birşey varmı?
  • Iphone 3gs icin su anda bluetooth data alisverisi icin herhangi bir program yok. Cydia da olan ibluetooth adli program sadece 3G de calisir 3GS destegi henuz yok. Bosuna denemeyin.
  • yani telefon için uygulamalar oyunlar v.s yüklemeye kalkarsak orjinal almak mı gerek yani para ile satın alıcaz ??
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.