Şimdi Ara

iPhone 3G ile neler yapamazsınız? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
4.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mükkemmel bir pazarlama stratejisi, diğerlerinden farklı oluşu, iphone u bukadar sattırıyor. Yoksa çok da bi özelliği yok.
    Fiyatını haketmiyor sadece yoksa çok güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 29 Eylül 2008; 19:38:12 >
  • Ya iyice aptal sarışın yaptınız aleti

nasıl hiçbir özelliği yok bu alet multimedya bakımından en iyi telefonlar arasında multimedyanın ne olduğu hakkında bir fikriniz varmı ?

yorumlarınızı yaparken düşünün
  • quote:

Orjinalden alıntı: Méxes

Ya iyice aptal sarışın yaptınız aleti

nasıl hiçbir özelliği yok bu alet multimedya bakımından en iyi telefonlar arasında multimedyanın ne olduğu hakkında bir fikriniz varmı ?

yorumlarınızı yaparken düşünün

Aynı fiyata neler alabileceğinden haberin varmı ?
  • yeterince haberim var bunu bile bile iphone aldım
  • quote:

yeterince haberim var bunu bile bile iphone aldım

Bile bile lades dedikleri olay bu demek.İlginç.
  • ne bu telefon böle ya hiç bişeyi yok
  • Ya nedir bu herkesteki iphone düşmanlığı fiyatı çok olabilir ama sonuçta bu alan kişinin sorunu pahalı diye konu açsanız anlarım aam yok yere iddaalar ortaya atıpta aleti karalayanları bir türlü anlamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

alanlar bunları bilerek mi aldılar acaba?

Hiç sanmıyorum

Tüketim çılgınlığı

Apple ya isim satıyor işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wristcutter

quote:

yeterince haberim var bunu bile bile iphone aldım

Bile bile lades dedikleri olay bu demek.İlginç.

600 dolara 16GB İPhone aldım 1.nesil Haziran ayında verdiğim paraya acımıyorum

rakip dediğiniz onmina ben bu telefonu iphone gibi kullansam 2 günde bozarım o nitelikte bir alet gördüğüm kadarıyla 2 program yükleyince ağırlaşıyor telefon wm nin hantallığını bilmeyen yok benim telefonumda toplam 50 küsür tane uygulama var aynı tarz uygulamaları i900 e yüklesem çökebilir

özellik olarak diyer cihazlar üstün olabilir ama herşey özellikte bitmiyor

he bugünlerde telefonu açıp kapasını bile bilmeyen tür vatandaşlar kuyruğa girip 3G alıyor ve sırf bendede iphone var demek için o kadar parayı ödüyorlar doğrudur bu tip kırolara bende uyuz oluyorum ama çoğu 1.nesil kullanıcısının kullanış sebebi farklı benim sebebim müzik ve internetti

daha fazla özelliği var diye N95 8GB alsaydım internet özelliğinden bu kadar iyi faydalanamıyacaktım bile bile lades demek bu oluyor bilmem anlatabildimmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noir Désir -- 29 Eylül 2008; 19:44:33 >

• 3g için konuşuyorum ben.
  • quote:

3g için konuşuyorum ben.

mevcut eksiklikler üzerine konuşuyorsunuz 3G de bulunan eksiklikler 2G dede bulunuyor

sırf dediğim tarz kırolar üzerine konuşulsa ilk başta ben katılırdım size
  • quote:

quote:

3g için konuşuyorum ben.

mevcut eksiklikler üzerine konuşuyorsunuz 3G de bulunan eksiklikler 2G dede bulunuyor

sırf dediğim tarz kırolar üzerine konuşulsa ilk başta ben katılırdım size

Ben yeni neslin hemen hemen diğeriyle aynı olmasına rağmen bu kadar yüksek bir fiyata satılması hakkında konuşuyorum.Aradan geçen sürede o eksikliklerinn kapatılmamış olmasıda ayrı bir olay tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wristcutter -- 29 Eylül 2008; 19:50:39 >
  • O konu birazda türkiyedeki operetörlerin kazıkçılığından kaynaklanıyor şu metni okursan ne demek istediğimi anlarsınhttp://www.iphonedo.com/iphone-3g-alin-italyada-tatil-yapin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noir Désir -- 29 Eylül 2008; 19:54:23 >
  • quote:

O konu birazda türkiyedeki operetörlerin kazıkçılığından kaynaklanıyor şu metni okursan ne demek istediğimi anlarsınhttp://www.iphonedo.com/iphone-3g-alin-italyada-tatil-yapin

Yurtdışında da ucuz değil.

Şöyle söyleyeyim.Yanlış bilmiyorsam fiyat dolar üzerinden Abd'de ki asgari ücretin 3'te birine felan denk geliyor.Türkiyede ne kadar olduğu ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wristcutter -- 29 Eylül 2008; 20:04:12 >

• quote:

quote:

O konu birazda türkiyedeki operetörlerin kazıkçılığından kaynaklanıyor şu metni okursan ne demek istediğimi anlarsınhttp://www.iphonedo.com/iphone-3g-alin-italyada-tatil-yapin

Yurtdışında da ucuz değil.

bu mantıkla bir yere varamayız ...devlet bu aleti herkezin alması için zorluyormu hayır yeterli bütçesi olan alır aynı şekilde bakıcak olursak en yakın rakipleride 1.000 YTL civarında bu fiyatta ucuz değil iphone özellik yönünden olmasa bile diyerlerinden daha stabil bir alet

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Carnige

Bazı arkadaşlar gerekli açıklamaları zaten yapmış bu maddelerin çoğu yalan ve sadece karalama amaçlı yazılmış gerçekle alakası yok he iphone pahalımı pahalı ama vaad ettiklerinide çok rahat gerçekleştirebilen bi telefon

ayrıca kaç gündür sürekli böyle konular bu konuları açan iphone alamadığındanmıdır yoksa apple ilgili bi kuyruk acısımı vardır bilemiyorum artık

Neden ıphone savunucuları sürekli bunu vurgular ilginç tabi.

yanlısın var dostum iphone alacak kadar salak olmadığımız için kuyruk acımız neden olsunki sanki bizim rakibimizmiki.

buarada iphone ile hava atan bütün sünepelere

•  iPhone 3G ile neler yapamazsınız?

• @mrt0392

o açıdan bakıcak olursak sende multitouch bile yok sen o taştan ve iphoneden daha niteliksizsin o zaman
  • of şimdi herkesin elinde iphone falan oldu, elden çıkartmalı mı nedir :D. Şaka bir yana nette gezinmesi falan baya rahat cihazla, aynı zamanda cebinizde ek olarak mp3 player'a gerek duymamanız ve ince yapısı sebebiyle cebinizde kesinlikle rahatsızlık vermemesi önemli +ları telefonun. Omnia da direk kopyaladık diye bağırıyor ancak şu an alıyor olsam omnia'yı tercih ederdim. Iphone o kadar etmez, nasıl alıyorlar şu fiyatlara anlamıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

of şimdi herkesin elinde iphone falan oldu, elden çıkartmalı mı nedir :D. Şaka bir yana nette gezinmesi falan baya rahat cihazla, aynı zamanda cebinizde ek olarak mp3 player'a gerek duymamanız ve ince yapısı sebebiyle cebinizde kesinlikle rahatsızlık vermemesi önemli +ları telefonun. Omnia da direk kopyaladık diye bağırıyor ancak şu an alıyor olsam omnia'yı tercih ederdim. Iphone o kadar etmez, nasıl alıyorlar şu fiyatlara anlamıyorum.

takımlarımız bir olmasada aletlerimiz bir sanırım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.