Şimdi Ara

iphone 2g ıcın yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdslar belkı sorulmustur bu soru ancak rıca edıyorum arastırıcak kdr zmnm yok kısa sure nette kalabılıyorum ve kısa surede ıphone 2g alıcam ıns ancak versıyon yukseltmeyı bn yapabılırmıyım aldıgım zmn bırde jaılbreak yok ıse urunde bn nasl yuklıyebılırım kendım yuklıyebılırmıyım onu yuklemek ıcın ekstra ucret odermıyım yardımcı olrsanz sevınırm

saygılar...

• hiçbir ücret ödemenize gerek yok 2G ler kırılmada sorunda çıkartmıyor. Yinede çok ucuza bulmadıysanız birkaç ay daha bekleyin 4. nesil çıktıktan sonra fiyatlar bir nebzede olsa düşer diye tahmin ediyorum.
  • yardımınız ıcın teskkur ederım, ewt acıl en erken zmnda almak ıstıyorum telımın artk mıyadı doldu cunku =) bı sorum daha olucak pekı fake ımeı olur ısede mı sorun cıkmaz dımı jaılbreak yapmak ıcın

saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: red_blade

yardımınız ıcın teskkur ederım, ewt acıl en erken zmnda almak ıstıyorum telımın artk mıyadı doldu cunku =) bı sorum daha olucak pekı fake ımeı olur ısede mı sorun cıkmaz dımı jaılbreak yapmak ıcın

saygılar..

jailbreak konusunda sorun çıkmaz ama yanlışlıkla orjinal firmware yüklersen çok uğraştırır seni...

tekrar imei girmek çok uzun iş...
  • hocam nasl yapıldıgını sen bılıyorsan senden yardım alabılırmıyım bu konuda bırde orjınal ımeı olursadamı orjınal fıreware yukledıgımde sorun cıkartır?

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red_blade -- 11 Mart 2010; 13:42:30 >
  • bununla ilgili bir konum var zaten;
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=35613418

aldıktan sonra incelersin, buradan çözersin.

ama fake imei önermem.
    pasaport kayıtlı bulmaya çalış...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.