Şimdi Ara

iPhone 14 Pro'nun yeni delikli ekranını iPhone'unuzda deneyin: İşte o duvar kağıdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 14 Pro'nun yeni delikli ekranını iPhone'unuzda deneyin: İşte o duvar kağıdı

iPhone X ile başlayan çentik dönemi, aradan geçen 5 yılın ardından iPhone 14 Pro serisiyle yerini hap şeklindeki delikli ekrana bırakacak. Peki yeni delikli ekran nasıl görünecek? Aşağıdaki duvar kağıdını iPhone'unuza indirerek iPhone 14 Pro'nun yeni delikli ekranını telefonunuzda görselleştirebilirsiniz.

Ayrıca Bkz.iPhone 14 nasıl olacak? Muhtemel iPhone 14 Pro Max özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi

Yeni delikli ekranı iPhone'unuzda deneyin ??

1. Aşağıdaki duvar kağıdını telefonunuza indirin.

2. Fotoğraflar uygulamasını açın ve indirdiğiniz fotoğrafı görüntüleyin.

3. Ekranın üst ve alt kısımlarındaki barların gitmesi için ekrana bir kez dokunun ve biraz bekleyin.

4. Telefonunuzu ters çevirin. Artık hap şeklindeki delikli ekranın iPhone'da nasıl göründüğüne göz atabilirsiniz.

iPhone 14 Pro'nun yeni delikli ekranını iPhone'unuzda deneyin: İşte o duvar kağıdı

Kaynak:https://twitter.com/ianzelbo/status/1565412307072696320

• Samsung S22 yan yana koy bakalım hangisi daha şık duruyor... bence iğrenç böyle. valla iphone tuşlu versiyonuda beğenmedim hiç bir zaman. ama bu daha kötü baya baya kötü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichesMen -- 3 Eylül 2022; 10:6:35 >
  • RichesMen kullanıcısına yanıt
    Babacım git Samsung kullan o zaman neden her iPhone haberinin altına gelip Samsung övücülüğü yapıyorsunuz neyin kuyruk acısı bu anlamıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    iphonu u iphone yapan yazılım birader...

• iPhone’nun delikli ekranını Samsungla neden kıyaslıyorsun ? Samsung’ta face-id mi var ? Sadece kamera olduğu için daha ufak bir delik var ekranda. Face-id için değer.

• gayet güzel olmuş apple yaparsa en iyisini yapar

samsung dediğin apple ın şarj adaptörü koymayışını bile taklit eden çöp marka değil mi ya 😂

• haber mi şimdi bu

• 13 ile arasında milimetreler oynuyor

• yhackup kullanıcısına yanıt
    Yeni DH böyle artık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Çamçink çamçink koş al

• 13 çentiği daha iyiydi bi de ilk parti de bunda sensör sorunları olacaktır sırf android telefonlara benzememek için şekilden şekilde girmişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple bu seride type c ye geçerse çok iyi olur

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt

Bu face id ile alakalı bir şey söylemek istiyorum bir markanın fanboyu vs değilim hem samsung hem iphone uzun süre kullandım iphone 13ü de kullandım 1 ay, arkadaşımla değiştik dengi bir samsungla ve 13ün yüz tanımasından memnun değildim. Garip gelebilir ama böyle. Face id ikide bir uğraştırıp şifreye yönlendirdi. Samsung daha hızlı açıyordu. Face id daha güvenli vs diyebilirsiniz şimdi evet bu doğru da olabilir ama gün içinde kaç yüz kere telefon açıyorum hız biraz daha önemli olmalıydı.

Xleri kullanmadım 11 de kullanmadım ondan önce touch id'li modeller vardı ve o zaman X ve 11i düşünemiyorum bile acaba nasıl yavaş açıyorlardı. Bilmiyorum sorunda neydeydi benim cihazda mıydı ama durum böyle. Bu arada alınmışken Pro alınması taraftarıyım konudan bağımsız. Düz sarmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 3 Eylül 2022; 20:20:7 >
    Yüz tanıma özelliği olan telefonlar tam liste, 605 adet :D
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/e/YToxOntpOjMxO2E6MTp7aTowO3M6NDoiOTk0MyI7fX1fYjowOw==/

• İphone dediğin Samsung'ta ne varsa kendisine kopyalayan marka değil mi ya :D Ne varsa Android ekosisteminden tedarik edip aynı telefonu yapıyorlar 15 senedir :D
  • Webteknoya girdim sandım haha habere bak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yüz tanıma ile face-id teknolojisi aynı şey değil:

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt

Ayarlardan, face-id için dikkat gerekmesin ayarını açarsanız bu sorun çözülür. O ayar kapalı olunca, gözünle temas kurmank istiyor telefon. Bu yüzden geç açılıyor zannediyorsunuz.

Ayrıca face-id ile yüz tanıma teknolojisi farklı şeyler. Face-id karanlıkta bile çalışıyor.

Biliyorum.İphone kızılötesiyle tarıyor. Ama gün içinde bi noktada umrumda olmuyor artık. Ben öyle bir tecrübemi not düşmek istedim hala iphone kullanmayı daha çok seviyorum zaten arayüzü sistemin hafifliği hoşuma gidiyor. Açıldı mı tam açılıyor bir ton şeyin yüklenmesini beklemiyor insan. Direkt kullanılıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.