Şimdi Ara

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] (1873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: U39770434 , sadays Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
37.734
Cevap
776
Favori
2.003.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18711872187318741875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AOD bende kullanmıyorum. Watch ultra var zaten. O yüzden pek gerekli değil benim için. Ama güzel bir özellik. Daha fazla özellikler kazandırılırsa daha da iyi olabilir aslında. Tek korkum ekrana bir hasar verir mi olurdu ama adamlarda bunu kim bilir ne testlerden geçiriyordur.

• sadays S kullanıcısına yanıt

ne alaka ya AOD olunca uzaya mı gitmiş oluyorsun, tamam iyi bir özellik ama abartmamak lazım yani??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jimmy77 -- 20 Mart 2024; 16:20:24 >

Valla abi çok eski bi özellik aslında ama nedense ben sevmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizde de garanti kısmına girince böyle bomboş bir sayfa mı çıkıyor?

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU]

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben de kullanmıyorum AOD, saatte de kapalı telefonda da. Bu gidişle her kullanmayan yazarsa kullanandan fazla kullanmayan olduğu ortaya çıkacak gibi :D

• Eskiden samsung telefonlarımda da kullanıyordum aod, iphone'a geçince de devam ettim. Telefonu elime almadan gözucuyla baktığımda saati ve varsa bildirimleri görmek kolaylık oluyor.

İki markanın aod çalışma mantığı farklı olmalı, samsung pixel shift gibi bir özellikle yanık piksellerin sabit kalmasını engelleyerek yer değiştiriyordu, iphone da ekran yenileme hızını düşürüyor diye biliyorum.

Kullandığım samsung ve apple saatlerde de açıktı hep aod.

• iphone da aod biraz eksik çalışıyor, o yüzden kullanmıyorum..zaten bildirim ışığı yok bari en azından ekran zırt pırt açılıp kapanacağına aod üzerinden bildirim gösterse çok fonksiyonlu olurdu (simgeler ve üzerinden bildirimler gibi)

• AOD ,Telefon Belli bi süre ellenmesse kapanıyor öyle biliyorum

• selamlar, yazı yazarken aniden ses yükselmesini nasıl hallederiz arkadaşlar ? bir tek wp kullanırken oluyor bu

• polat dapdar kullanıcısına yanıt
    Sen bir de chatGPT kullan

• Whatsapp çoklu resim gönderirken donuyor ekran. 14 pm. Var mı aynı sorunu yaşayan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jimmy77

ne alaka ya AOD olunca uzaya mı gitmiş oluyorsun, tamam iyi bir özellik ama abartmamak lazım yani??

Yok yahu ne uzayı ben bir yere gitmiyorum sadece aod kullanmayanlar 10 sene geriye gidiyor

Abi ne aşağıladın bizi ya. 😀Yavaştan geçiyorum aoda.

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt

aylar sonra bu muhabbet üzerine geçiş yaptım ben de tekrardanApple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU]  fakat unuttuğum bazı hatalar hâlâ daha devam ediyormuş..mesela bazen ekranı uyandırmak için dokunduğumda normalde yumuşak bi şekilde ekran uyanırken, bi anda gecikmeli bi şekilde sert bi açılış yapıyor..o yüzden tekrar kapatıımApple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] 

• Gece yatarken wifiyi kapatıyorum sabah telefonu elime alır almaz wifi ye bağlanıyor ayarlara filan baktım ama çözemedim bir de airpods 3. Nesil var bazı zamanlar kapağını açar açmaz bağlanıyor ama çoğunlukla bluetooth tan kendim bağlıyorum önceden kendisi hemen bağlanıyordu ve ekranda gösteriyordu popup gibi. Klavye kısmında da yazarken çok hantal geliyor bana, harfe tıkladığımızda büyüteç gibi olan şeyi kapattım biraz daha hızlandı diyebilirim ama hala beni tatmin edecek bir hızda değil. Kendi açımdan problem sayılan bu şeyleri yaşayanınız var mı arkadaşlar?? 14 pro max

• Arkadaşlar çok ilginç bir problemim var ön kameradan fotoğraf çekip galeriden whatsappa paylaştığımda fotoğraf 180 Derece baş aşağı dönüyor. Whatsapptan seçip atarsam düz gidiyor, ön kamerayı yansıtmayı ayarlardan kapatıp atarsam yine düz gidiyor bu problemi benden başka yaşayan var mı merak ettim iOS 17.4 kullanıyorum Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] 

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt

aşağılamak bize yakışmaz ezikledim eccükApple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] 

• dropbox kullanan var mı?

• uzil kullanıcısına yanıt

bana göre de değilmiş. bazı alışkanlıklar değişmiyor demek ki Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] 

açıklama içi sağol içim rahatladı. Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 18711872187318741875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.