Şimdi Ara

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.729
Cevap
776
Favori
2.002.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
96 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam galiba cpu gpu da farklı. Pro olanlar 16 bionic, düz 14ler ve max 15 bionic ama elden geçirilmiş yenilenmiş mimari ile gelecekmiş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ensei kullanıcısına yanıt
    Ben böyle olacağını düşünmüyorum. Apple SE modellerinde bile güncel işlemci koyarken iPhone 14’e bir önceki senenin işlemcisini koymaz diye düşünüyorum. Zaten Pro ile Pro olmayan modellerdeki işlemcilerin RAM’leri farklı oluyor hep. Bir de 13 serisinde Pro modellere fazladan 1 GPU çekirdeği koydular. Pro ile Pro olmayan modeller arasında daha fazla performans farkı yaratmak istiyorlarsa aynı M serisi işlemcilerde olduğu gibi çekirdek farkı koysunlar. Ki bu sene zaten bunu yapmaya başladılar. Ama yepyeni telefona geçen seneki işlemcinin aynısını koymak bence hiç mantıklı bir hamle değil. O nedenle ben bunun gerçekleşeceğini düşünmüyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 12 Pro dan geçiş yapmayı planlıyorum ancak kararsız kaldım cihazımı şimdi satıp dolar alıp kenara koymak mı mantıklı yoksa bekleyip cihazlara olurda 100 dolarlık bi zam yaparsa tüm piyasa etkileniyor malum iphone 11 bile etkilendi öyle satıp almak mı mantıklı ? Siz olsanız ne zaman satarsınız cihazım tertemiz 128 gb gold renk çizik vs hiçbirşey yok 1 yıl garantisi var acaba şu an satsam 20.000tl civarına mı gider yoksa daha düşük mü olur

• kyazmaci468 kullanıcısına yanıt

1 yıllık garantili 13 pro 128 gb siyah cihazı salı günü 24.500'e okuttum. Ordan pay biçebilirsin Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismkdc -- 2 Eylül 2022; 19:9:37 >
  • ismkdc kullanıcısına yanıt
    Hocam ucuza gitmis sanki bende 20.000 dusunuyorum ama siz cok uygun geldi

1000 lira eksik yazmışım 24.500 olacak hocam. Piyasa bu şekilde ama genel olarak sıfırı 28.600 olan 1 yaşındaki cihazın 2. elinin 24.500 olması bence iyi:)

Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU]
    Yani su an satmak mantikli diyorsunuz

Benim mantığıma oturtu şöyle cihaz eskiyor sonuçta ne kadar yeniyse o kadar para eder dedim. Gerçi burası tr belli olmaz işler.

Atıyorum yeni ip 14 pro 32.000 olsa benim cihazında daha az etmesi gerekir zanımca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismkdc -- 2 Eylül 2022; 19:16:18 >
  • ben de 13 pro satıp 14 pro alacağım. sorduğum telefoncular 23.500 teklif ettiler bu durumda 15 bin civarı bir ekleme yapmam lazım telefon 38 bine gelecekse. geçen sene 12 pro'dan 4 bin ekleyip geçebilmiştim 13 pro'ya:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aria26 -- 2 Eylül 2022; 19:20:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aria26 kullanıcısına yanıt

Biraz vakit geçsin takas desteği ile de alınabilir. Öncelikle fiyatlar bir açıklansın, Apple genel bir zam yaparsa sizin elinizdeki cihazda değerlenir.

• sky__walker kullanıcısına yanıt

takas desteğinde ürünün fiyatını düşürüyorlar hocam

• PVH kullanıcısına yanıt

24.500'e sattım ben

Nerde sattınız letgo mu ? 1 yıl kullanıp % 15 deger kaybı ile satabilmek bence de iyi benzeri durum samsung veya denklerinde mümkün değil. Belki de hep tartışılan yatırım kısmı burada daha bir anlam kazanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi retro61 -- 2 Eylül 2022; 21:8:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • retro61 R kullanıcısına yanıt

16.000'e almıştım cihazı zaten baya iyi oldu. Applekutusuna sattım direk sirkecide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismkdc -- 2 Eylül 2022; 21:39:5 >
    26 ya okuturdunuz ucuza vermişsiniz

• Apple her sene oldugu gibi 13 seriyi rafa kaldiricak 12 serisiyle kiyasliyacagi için fiyatlarda düşüş değil ucuk fiyatlarla giricek diye düşünüyorum,14 serisi almak istiyen bence satsin degerlendirsin onlar 100$ indirime gitse bize 200$ yükselicektir apple sunum sirasinda fiyatlari güncelliyecektir dolar yükselişte ahanda yaziyorum.

27250 ye sarı siteye ilana verdim 13 pro 128 mavi, 26500 verene vermedim , sizinki ucuza bile gitmiş. ilanı sildim şimdilik yeni telefonların gelmesini bekliyorum kesin zam gelir ona göre fiyat biçerim.

• Kimse demiyomu 2 bin daha verip sifirini alirim diye Apple iPhone 14 Pro / iPhone 14 Pro Max [ANA KONU] 

• Exodus33 kullanıcısına yanıt

Sifiri 28k cihazin zaten 1 yasinda pili 93e dusmus cihaz bana cazip geldi verdim valla

• 14 pro tahminen kaç TL ye gelecek acaba, düz 13 var bende , 13 pro max e mi geçsem yoksa 14 pro mu alsam karar veremedim, ne dersiniz?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.