Şimdi Ara

iPhone 14 Pro, 13 Pro ve 12 Pro karşılaştırıldı: İşte çentikli ve delikli ekran farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
5.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 14 Pro, 13 Pro ve 12 Pro karşılaştırıldı: İşte çentikli ve delikli ekran farkı

Popüler Çin haber portalı MyDrivers, iPhone 14 Pro, iPhone 13 Pro ve iPhone 12 Pro'nun ekranlarını karşılaştıran bir görsel yayınladı.  iPhone 14 Pro henüz piyasaya sürülmedi, bu nedenle karşılaştırma, kılıf ve koruyucu cam üreticilerinin çizimlerine ve verilerine dayanıyor.

Ayrıca Bkz.iPhone 14'ün tanıtım tarihi ve fiyat listesi ortaya çıktı

iPhone 14 için geri sayım başladı

iPhone 13 Pro, iPhone 12 Pro'dan önemli ölçüde daha küçük bir çentiğe sahip. Ancak yine de ekranın üst kısmının önemli bir bölümünü kaplıyor. iPhone 14 Pro'nun büyük bir çentiği olmayacak ve Face ID modülü küçük hap şeklinde oval bir deliğe yerleştirilecek. Görselde de görebileceğiniz üzere selfie kamerası ise ayrı bir delikte yer alacak.

iPhone 14 Pro, 13 Pro ve 12 Pro karşılaştırıldı: İşte çentikli ve delikli ekran farkı

iPhone 14, iPhone 14 Max, premium iPhone 14 Pro ve amiral gemisi iPhone 14 Pro Max, Eylül ayında tanıtılacak. Söylentilere göre Apple, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max için 128 GB depolama sürümünü kaldırmaya karar verdi. Söz konusu modeller için minimum bellek kapasitesinin 256 GB olması bekleniyor.

Kaynak:https://news.mydrivers.com/1/851/851962.htm

• İlk başta karşıydım ama göze daha hoş geldiğini itiraf etmeliyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mükemmel olmuş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu sene almaya hazırlandım, 5nm çiple çıkarsa almam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • babadol kullanıcısına yanıt
    Seneye ubs type c çıkabilir. O zaman alırsın... ;)

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Aynen sonunda alınabilir seviye ye gelmiş bunun ötesi zaten sensörleri ekran altına almak onun içinde bir 3 sene beklerler

• Ben beğenmedim android telefon olmuş bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone kullanıcıları cok şikayet ederdi bu centik işinde ne olacakki ne kadar sıkıntı olabilirki zaten koselerde bildirimler vs..var diyordum..gittim bir iphone aldım baya sıkıntılı işmiş..kullanımı baya etkiliyor ..bakalım yeni delik ne kadar sıkıntılı..

• valla bu delikliyi gördükten sonra çentik daha hoş gözüküyor. yazık.

• Normal yatay şeklinde tuttuğunda i harfi şeklinde tasarlanmıştır

• En güzeli 13 Pro'nun centigi digerlerine bakarak

• Alıştık artık reklam gibi yukarıda banner var :)

• Huawei P40'ı taklit etmişler. Bari P50 Pro ekranı gibi yapsalardı

• Ne diyelim artık. Zengin ülkelerin vatandaşlarına hayırlı olsun. Çabuk video çekim Youtube'a atsınlar ki biz de görebilelim :)

• Vay be minimum 16Gb lardaydı telefonlar %1600 artış

• 13lerin çentiği bence kabul edilebilir.
    Zaten bu çentik olayı iPhone ile özdeşleşti,şahsen beni 13lerin çentiği hiç rahatsız etmiyor.Çentik dışında neler değişecek onları merakla bekliyorum

• ben çentiği genel olarak daha çok seviyorum, 13 pronun çentik iyi bence. o çentiğin kalktığı yerlerde çok önemli olmayacak sonuçta yine bir engel var

• Hap delik tasarımı değişik olmuş bizim milletin anlamadığı olay tamam çentik kalkıyor ama orayı gene kullanamayacaksınız en boy oran işi var netflix Disney Amazon gibi firmalar dizi filmlerinde hala 16:9 formatındalar bi kaç dizi film hariç.YouTube 16:9 da 18:9 olsa bile hap-delik tasarımını geçmez iki parmakla zoom yapınca da en boy oranı kalmıyor.
    Kısacası gene tam ekran değil ama estetik olarak daha iyi gözükecek sadece o kadar

• 12’lerin çentiği daha iyiydi 13’ten,daha yakışıklı duruyordu

• aslında hepsi aynı sadece biraz makyaj yapıyorlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.