Şimdi Ara

iPhone 14 ile çentik tarih olabilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
7.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İphone tek konuda başarisiz oda bataryasi,işlemcisine güvenip 50,100amh batarya düşüşü yaşatip piyasaya sürüyor.Diger markalar batarya yükseltirken apple düşürüyor malesef şuanki modeller başarili centik olayi girgir şamata başka birşey değil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zuko kullanıcısına yanıt
    Evet.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Nasil cözmüs Android centigi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Android kitle o kadar acınası durumda ki baktılar android mok gibi bizi oyalayamıyor heyecanlandıramıyor onlarda gelip iphoneye sallıyor

İphone herkese ilaç görün bunu

• legend4u kullanıcısına yanıt

Bilader kör müsün sağır mısın ne diyorsun sen ya? Hangi android telefonda çentik görüyorsun su an?? Ekran ortasındaki kameradan başka bir şey görüyor musun?

iPhone 14 ile çentik tarih olabilir
  • İphone konusunda android kullancıları daha fazla bu bile iphone’un başarısıdır çekemiyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ED18FFC5C

Evet.

Napcan? Dudak bukup yukaridan selfy mi cekcen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 30 Temmuz 2021; 18:8:42 >
  • Çemtik mentik kalka dursun ben halen şu Nokia Morph'un seri üretime ne zaman gireceğini bekliyorum.

iPhone 14 ile çentik tarih olabilir
  • Apple eğer çentiği kaldırırsa başka bir tasarım hamlesiyle ben iPhone'um diye bağırtır. "Bu acaba hangi android diyorsanız o telefon aslında bir iPhone'dur" mantığı yani. Adamlar bağırtıyor biz Apple'ız diye. Çentik bence kalkmaz. Kalkarsa da başka bir şey yaparlar. Bir de çentiğin yazılımsal fonksiyonu var. Sağdan çekersen denetim merkezi, soldan çekersen bildirim. Açıkçası bence abes bir tasarım değil.

• Şarj yüzdesini göstersinlerde isterlerse çentiği dahada büyültsünler umrumda değil.

• olmasın...

• 13 serisinde çentik küçüleceği için 14 te çentik kalkmaz... 1 senede tamamen yeni bir ekrana geçmez apple

• Bu kilit açma olayı cidden farklı bir hal aldı. Kimisi yana kimisi öne arkaya hatta ekrana koydu. Iphone ise halen face id ile takılıyor. Bütün bu teknolojileri denemiş birisi olarak en kolay ve hızlı kullanılanın yandaki güç butonuna entegre edilmiş parmak izi olduğunu düşünüyorum. Xperia xa1 plusta ilk kez deneyimlemiştim çok hoştu. Şimdi xiaomi serilerinde var ve gayet güzel çalışıyor. Şayet face id için bu kadar çentik oluşuyorsa gerçekten gereksiz buluyorum.

Edit: Öte yandan Xiaomi tarafındaki gibi inanılmaz sensör sorunu yaşanacaksa varsın çentiğe devam edilsin. Telefondan soğutur valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mykonos. -- 30 Temmuz 2021; 14:18:50 >
  • Tüm dünyanın derdi de buydu zaten. Çentik ortada mı, sağda mı, solda mı, kaldıralım mı?

Androidciler, Iphonecular. Herkesin bir tarafı var, futbol takımı tutar gibi.

Millet bunun üstünden birbiriyle sidik yarıştırıyor.

• Abartmayın ya. Sırf çentik için dandroid almışmış. Bu kafayla zaten iphone alma.iPhone 14 ile çentik tarih olabilir 

• homebird kullanıcısına yanıt

Cidden buradaki çentik yüzünden mi apple ürünlerine geçmedin.

Kılıf takınca zaten gözükmüyor ki, neden bu konuya bu kadar takılı kaldığını anlayamadım ?

• TITAN kullanıcısına yanıt

satış rakamlarını yukarı çeken apple'ın başarısı değil, tüketicilerin cahilliği.

• asil bomba telefonlar simdi geliyor 13 14 15 puro minisi boyle gitcek iste ayfon parayi kircak yine desenize

• Ekran altında olan sensörleri ben genelde hep sıkıntılı gördüm. Dediğiniz gibi güç butonuna entegre olansa aslında temelde home tuşuna entegre olanla aynı prensipte çalıştığı için işlerlik kazanıyor. iPad Air 4'te de böyle bir Touch ID kullanılıyor ve bildiğim kadarıyla sorunsuz.

Bence Apple Face ID'de direterek aslında sektörü kendi lehine dönüştürmeye gayret ediyordu. Apple bunu genelde yapıyor. 3.5 mm girişi kaldırıp Samsung'a attığı tweeti yedirmişti zamanında. Önce alay edip sonra herkes 3.5 mm'yi de kaldırdı, şarj adaptörünü de. Apple yaparsa herkes takip eder durumu var biraz.

Fakat Face ID işi bir nebze patladı o da pandemiden ötürü. Maske olmasa Touch ID'den gerçekten daha verimli. Bir kere sürekli terli, yağlı elinizle touch sensöre dokunup düğmenizi aşındırmıyorsunuz. Daha önce birkaç telefonumda bu home button aşınmıştı iPhone 14 ile çentik tarih olabilir Face ID daha temiz, daha pratik. Pandemi olmasa eksikliği hissedilmezdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: milyarderdahi

satış rakamlarını yukarı çeken apple'ın başarısı değil, tüketicilerin cahilliği.

tamam kardeş apple'ın hiç başarısı yok zaten kendi kendine bu seviyeye geldi iPhone 14 ile çentik tarih olabilir 

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.