Şimdi Ara

iPhone 13 serisinin lansman tarihi ??sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
3.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 13 serisinin lansman tarihi ??sızdı

iPhone 13 serisi akıllı telefonların duyurulmasına iki aydan fazla bir süre kaldı ancak bazı kaynaklar şimdiden yeni ürünlerin çıkış tarihini duyurmaya başladı bile.

Ayrıca Bkz.Çin'deki kripto para madenciliği yasakları nedeniyle ekran kartı fiyatları hızla düşüyor

Apple'a yakın analistlerden biri olan Dan Ives, iPhone 13 lansmanının 14 Eylül'de gerçekleştirileceğini ve yeni cihazların 24 Eylül'de piyasaya sürüleceğini söyledi. Ön sipariş ise 17 Eylül'de başlayabilir.

iPhone 13 serisinin lansman tarihi ??sızdı

Türkiye fiyatlandırması yine el yakacak

Bu verilerin Apple tedarik zinciri denetimlerine dayandığı bildiriliyor. Analist, beklenen dört model için iPhone siparişlerinin toplam hacminin yılın ikinci yarısında 130 ila 150 milyon arasında olacağını tahmin ediyor ve dördüncü çeyrek elbette sevkiyatların büyük kısmını temsil edecek. 

Fiyatlara gelince, iPhone 13 serisinin, iPhone 12'den daha pahalı olacağına dikkat çekilmiş. Bu, yeni nesil iPhone'ların, Türkiye'de astronomik olarak değerlendirebileceğimiz fiyatlandırmaya sahip iPhone 12 serisinden daha da yüksek bir fiyat etiketiyle geleceğine işaret ediyor diyebiliriz.

Kaynak:https://www.phonearena.com/news/apple-iphone-13-event-release-dates_id133023

• İ phone yine piyasayı alt üst etmeye geliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir android fanı olarak şu an elimde iphone 4s var, Letgo da ilana koydum anında bir sürü mesaj attılar.
    Şimdi düşünüyorum aynı şekilde ve aynı tarihte çıkmış bir Android cihazı koysaydım ilana bu kadae rağbet olurmuydu diye.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bir iphone daha el yakacak

• 13 pro max 512 gb versiyonu 30 binden satılır artık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gelsin artik su 120 Hz

• ipotekle alırız artık elmayı

• Bir telefona 20.000 tl para verip burada 200 dolarlik Android telefon kasiyor derler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple_M1 -- 29 Haziran 2021; 21:41:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    Gelicekte hocam düz modellerde olmayacak büyük ihtimalle pro serisinde olacaktır 120 hz ekran yenileme 13 mini ve düz 13 modelleri 60 hz devam eder

• Sürekli bişeyler sızıyo😂

• Eldeki iphone 12 leri satıp hemen 13 alacağız. Heyecanla bekliyoruz...

• sakulta8585 kullanıcısına yanıt

Dostum iyi güzel de pili 10 dakkada biterecek bir teknolojiye mobilde ne ihtiyaç var?

• Kıymetli dostlarım kıymetli kardeşlerim devletever.gov.tr üzerinden böbreğinizi iyi fiyata satabiliyorsunuz ben şahsen böyle almayı düşünüyorum

• Hadi hayırlısı belki iPhone 12 fiyatı düşer 🙂

• 12 bin TL'ye muhtemelen düz iPhone 13 satılacak ama ekranı 60Hz ve 4GB RAM olacak. Apple, iPhone 14'te 120Hz ve 6GB RAM'i tüm cihazlara koyacaktır işte o zaman daha alınır olur.

• Apple_M1 kullanıcısına yanıt
    Dedi yurtdışında Samsung S21 ultra’nin iPhone 12 pro max’ten daha pahalı olduğunu bilmeyen dandroidci.

• shade_boi S kullanıcısına yanıt
    Hocam burada mesele androidin pahalı olması değil, uzun vadede android cihaz fiyatı değer kaybederken apple ürünleri aksine değerini koruyor.

• oluyor merak etmeyin sony xperia xa telefonu koymuştum bir sürü mesaj + 2 güne satıldı

• abdispowerr kullanıcısına yanıt
    Ben 2017 Model amiral gemisi koydum kimse mesaj atmıyor :/

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.