Şimdi Ara

iPhone 13 serisinin fiyatlandırmaları belli oldu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
1
Favori
18.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone tartışmasız açık ara önde bir telefon, ancak bu fiyatlarla hayal tabi. Alanlara şimdiden hayırlı olsun diyelim :)

• Arkadaşlar cep telefonunun artık sadece bir cep telefonu değil aynı zamanda bir aksesuar olduğunu ne zaman anlayacaksınız. Kolayınıza gelsin diye örneklendiriyorum, saat gibi düşünün. 5 liraya da saat var 1 milyona da saat var? İkisi de saati gösteriyor abi diyen duydunuz mu? Bırakın artık maliyet hesaplamayı. Maliyetlerin düşük olduğunu herkes biliyor sır değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

çok şükür çalışıyorum. tek yaşıyorum. istesem iphone alabilirim. ama almam.

iphone kullanmayan herkese "paranız olsa hemen iphone alırsınız" demek hangi kafanın ürünü?

4 senedir mi 6 kullanıyorum. 1.5 sene önce 2000 liraya anneme redmi note 8 pro aldık. süper cihaz.

redmi note 10 pro'lar 3800 lira. keza 3500-4000 arası çok iyi cihazlar var.

neden gideyim de daha kısıtlı bir cihaz için gereksiz paralar saçayım?

apple'da hissem yok, ortağı değilim.

adamlar ne yapsa savunuyorlar.

Ne mutlu sizin adınıza hocam, ama farketmediğiniz şey altı üstü bir telefonu bu kadar büyütmek.Gerçekten paranız olsa bu saçmalıklarla değerli vaktinizi harcamaz alır geçersiniz telefonunuzu. Geçinebilmeniz bu ülkede paranız olduğu anlamına gelmez. Çin çöplerinden memnun olmanızın tek sebebi ucuz olması, parası olupta hala bunları alan varsa en kısa zamanda sağlık diliyorum kendisine. Söylemeye çalıştığınız şey usta Bentley’e ne gerek var 20’de 1i fiyatına gittim civic aldım kliması soğutuyor bastımı gidiyor ses yok nerdeyse çok iyi ya neden gidiyim de Bentley’e para veriyim 10da 1i fiyatına aynı şeyi yapan bir sürü araç var Anneme gittik Nissan Micra aldık çok memnun süper cihaz Öyle değil dimi o işler Paran olsa hemen Bentley alırsınız demek neyin kafası? Doğru diyorsunuz Bentley almayabilirsiniz Rolls Royce gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz ama gidipte Clio almazsınız

Ben direk Apple’dan (iPhone’dan falan değil direk firmadan) nefret ediyorum ama benim bu nefretim piyasadaki gerçeği değiştirmiyor. Daha kısıtlıdan kastınız nedir orayı tam anlayamadım [sm=alala.gif

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Türkiye de o fiyatlara da olmayacak zaten artık alan 3 telefon parası öder arabada olduğu gibi

• Böbrek, dalak, safra kesesi derken millette organ bırakmadınız be, bir beynimiz kaldı çalışmayan... Onu da alın rahat edelim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Çetooooo

Ne mutlu sizin adınıza hocam, ama farketmediğiniz şey altı üstü bir telefonu bu kadar büyütmek.Gerçekten paranız olsa bu saçmalıklarla değerli vaktinizi harcamaz alır geçersiniz telefonunuzu. Geçinebilmeniz bu ülkede paranız olduğu anlamına gelmez. Çin çöplerinden memnun olmanızın tek sebebi ucuz olması, parası olupta hala bunları alan varsa en kısa zamanda sağlık diliyorum kendisine. Söylemeye çalıştığınız şey usta Bentley’e ne gerek var 20’de 1i fiyatına gittim civic aldım kliması soğutuyor bastımı gidiyor ses yok nerdeyse çok iyi ya neden gidiyim de Bentley’e para veriyim 10da 1i fiyatına aynı şeyi yapan bir sürü araç var Anneme gittik Nissan Micra aldık çok memnun süper cihaz Öyle değil dimi o işler Paran olsa hemen Bentley alırsınız demek neyin kafası? Doğru diyorsunuz Bentley almayabilirsiniz Rolls Royce gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz ama gidipte Clio almazsınız

Ben direk Apple’dan (iPhone’dan falan değil direk firmadan) nefret ediyorum ama benim bu nefretim piyasadaki gerçeği değiştirmiyor. Daha kısıtlıdan kastınız nedir orayı tam anlayamadım [sm=alala.gif

Alıntıları Göster

hocam avrupa'da insanlar güçleri yetmediği için mi pro max alamıyor.

avrupa'da (tüm avrupa ülkeleri içinde) en çok telefon satan marka xiaomi, ikinci sırada samsung var.

amerika'da insanlar paraları yetmediği için mi düz model (iphone 11, 12 vs) en çok satan model oluyor.

tam tersi.

gerçekten parası olan adam benim telefonum en en en en pahalı olsun demez. iyisinden bir tane telefon alır geçer.

bizde insanlar en pahalısını almak için 15 takla atıyor. çünkü telefon prestij göstergesi.

telefondan ne prestij olacak ama senin gibi "parası olan iphone alır" diye düşünenler olduğu için iphone çok satıyor.

kredi çekiyor, borç buluyor bi şekilde alıyor.

aynı şey araba için de geçerli.

avrupa'da en çok satan modeller b segmenti hatchback, c segmenti sedan. adamlar fakir olduğu için mi almıyor?

almanya'da ne çok satılan araç golf, italya'da panda, fransa'da pejo 208

fransa'da 208 alan kişiler emin ol para biriktirip bentley alabilir.

ama adam 3 maaşla pejo 208 almak varken 20 maaşla bentley alayım diye düşünmüyor.

çünkü araba bu, seni götürür getiri.

pahalı arabanın pahalı bakımı olur.

bentley alan adam 3-5 maaşıyla bentley alabilecekse bentley alıyor.

olay bu.

iPhone 13 serisinin fiyatlandırmaları belli oldu
    iPhone 13 serisinin fiyatlandırmaları belli oldundtv gadgets 360
    Xiaomi Surpasses Samsung to Top European Smartphone Shipments in Q2: Report
    https://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/xiaomi-samsung-apple-oppo-realme-smartphone-shipments-europe-q2-2021-strategy-analytics-2501508

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenomenon -- 31 Ağustos 2021; 14:51:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

hocam avrupa'da insanlar güçleri yetmediği için mi pro max alamıyor.

avrupa'da (tüm avrupa ülkeleri içinde) en çok telefon satan marka xiaomi, ikinci sırada samsung var.

amerika'da insanlar paraları yetmediği için mi düz model (iphone 11, 12 vs) en çok satan model oluyor.

tam tersi.

gerçekten parası olan adam benim telefonum en en en en pahalı olsun demez. iyisinden bir tane telefon alır geçer.

bizde insanlar en pahalısını almak için 15 takla atıyor. çünkü telefon prestij göstergesi.

telefondan ne prestij olacak ama senin gibi "parası olan iphone alır" diye düşünenler olduğu için iphone çok satıyor.

kredi çekiyor, borç buluyor bi şekilde alıyor.

aynı şey araba için de geçerli.

avrupa'da en çok satan modeller b segmenti hatchback, c segmenti sedan. adamlar fakir olduğu için mi almıyor?

almanya'da ne çok satılan araç golf, italya'da panda, fransa'da pejo 208

fransa'da 208 alan kişiler emin ol para biriktirip bentley alabilir.

ama adam 3 maaşla pejo 208 almak varken 20 maaşla bentley alayım diye düşünmüyor.

çünkü araba bu, seni götürür getiri.

pahalı arabanın pahalı bakımı olur.

bentley alan adam 3-5 maaşıyla bentley alabilecekse bentley alıyor.

olay bu.

ndtv gadgets 360
    Xiaomi Surpasses Samsung to Top European Smartphone Shipments in Q2: Report
    https://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/xiaomi-samsung-apple-oppo-realme-smartphone-shipments-europe-q2-2021-strategy-analytics-2501508

Alıntıları Göster

Almanya Amerika vs gibi yerlerde insanlar çocukluktan beridir sıkıntı çekmediği istediğine ulaşabildiği için bu tür cihazlara arabalara vs bakışı bizimkiler gibi olmuyor haliyle. Eşya sahiplenmekten çok deneyime döküyor insanlar parayı, çünkü doymuşlar artık. Biz daha kendimize telefon bile alamadığımız için haliyle bütün teknolojik aletlere karşı bir açlığımız var orda sıradan bi adam bakıyo 11 var 600 dolar 12 var 700 dolar. Diyo ki niye 100 dolar fazla veriyim banane alıyo 600lüğü. Şimdi bunun burda olduğunu düşünün 11 var 600 lira 12 var 700 lira, lan arada 100 lira var niye 11 alayım enayi miyim demeyecek insan var mıdır bence yoktur iPhone 13 serisinin fiyatlandırmaları belli oldu  O sebepten konuşmamıza Avrupa'da böyle Amerika'da böyle diye oraları da katarsak yazılacak bir sürü şey ortaya çıkar biz Türkiye'de kalalım iPhone 13 serisinin fiyatlandırmaları belli oldu 

Bu attığınız haber bir şey kanıtlamaz iPhone'ların herhangi bir modeli her yıl olduğu gibi bu yıl da en çok satan akıllı telefon iPhone 13 serisinin fiyatlandırmaları belli oldu 

• Bunların yanına mi mix 4 ü koysak fiziksel olarak iphone 13 çocuk oyuncağı gibi kalır bence. Her ne kadar yazılım konusunda miui i pek sevmesem de iphone ya da android fanı olmasam da durum bu. Alınmayın fanlar.iPhone 13 serisinin fiyatlandırmaları belli oldu 

• 12mini 700 dolarmış 150 doalrlık zam görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johnmcclanes -- 31 Ağustos 2021; 16:45:18 >
  • vergi falan filan hepsi hikaye Apple dan daha güzel geçiren yok helal olsun adamlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marsk35 kullanıcısına yanıt
    iÇöp dahil bir telefona 10 bin veren net kerizdir. Adroid ne lan. Kaç senesinde yaşıyorsun? Bu ne fanboyluk böyle?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Android eski hantalligini bıraktı. 10 seene önce kullandım beğenmedim demek saçma. Şu "instagramda çok güzel çıkıyor" hurafesini de bir bırakın be kardeşim.

• Eğer donanımsal olarak 13 ve 12 arasında çok fark yoksa 12 almak daha mantıklı şu an. 13’ü bekleyen biri olarak hayal kırıklığı oldu biraz bu fiyatlar. Lansmanı beklemekte fayda var yine

• Telefonlarda ve Televizyonlarda her sene yeni model çıkarma uygulamasından vazgeçilmesi gerekiyor. Tüketim çılgınlığı kaynakları kurutuyor.

• theraptorx kullanıcısına yanıt

Geçenlerde Danimarka'nın Kopenhag şehrine gittim etrafta gözlemlediğim kadarıyla kimsede üst model yoktu iphone x iphpne 11 çoğunluktaydı Adamlar bir ay maaşı ile alabilecekken neden iphone 12 pro/pro max almıyor cevabı basit lüks tüketim yok Volvo Citroën renault arabalara biniyorlar İlginç yanı aldıkları arabayla kolay kolay bir yere gitmiyorlar metro tramvay bisiklete biniyorlar bir yere gitmek istediklerinde oranın zenginleri bile kibar mütevazı taksiyle giderken adam villasından çıkarken normalde yol onun ama gene de bize yol verdi geçmemiz için Türkiye de olsa zenginim lan ben öncelik benim der işin kısası gittikçe araplaşıyoruz üretmeyip tüketiyoruz sonumuz hiç iyi değil

• tl ye çevirmek istemiyorum

• keşke aynı modele iphone 6 kamerası takıp benim gibi çok nadir fotoğraf çekenler için uygun fiyata satsalar iPhone 13 serisinin fiyatlandırmaları belli oldu 

• Apple telefonlarına işte bu yüzden micro SD kart yuvası koymuyor. Daha ucuza depolama alanı alma diye :)) ses girişi de bu yüzden kalktı. Kablosuz kulaklık satmak için. Kısacası hiç bir firma kullanıcı dostu değil bunu bilin.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.