Şimdi Ara

iPhone 13, her zaman açık ekran özelliğine sahip olacak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
9.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Selamlar hocam lg v30+ devam mı😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS adamdır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yav neye şaşırdınız anlamadım ben? İphone 20 bile hazır. Her sene gıdım gıdım özellik koyar apple yeni mi keşfettiniz? Satış stratejisi bu. Samsung, xiaomi, huawei'mi sandınız bir anda bütün özellikleri versin?

Adamların kamerası uzaya zoom yapıyor. Apple işi bilmediğinden mi koymuyor o kameraları? Bir anda her şeyi koyarsam seneye ne satarım telaşı var apple'de 🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 21 Temmuz 2021; 2:28:35 >
  • Stones S kullanıcısına yanıt
    Oyun buyük yeğenim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mck94 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tahminimce sadece AOD özelligi gelmeyecek, cihazlari sarj edebilme özelligide gelecek. iPhonela AirPods sarj edilebilecek. Dahada önemlisi AOD ve sarj özelligi ile buna göre ekran LED li kiliflar cikacak. Sa,sungda bilinen Led View Coverlar veya LED Flipcase gibi.

• Mağaradan yeni çıkmışlar hayırlı olsun.

• İnanılmaz bir özellik

• mck94 kullanıcısına yanıt
    Nokia'nın 86*48'lik monokrom paneli ile günümüzdeki telefonların Full HD üstü 32 bit panellerini bir tutuyorsunuz pes doğrusu.
    O telefonun paneline birşeyler yazdırmak için en ucuz birkaç mW güç harcayan 15 20MHz MCU'lar bile yetiyor.
    Günümüzün gelişmiş panellerini sürmek için kullanılan GPU bile çok çok fazla güç harcıyor.

• Apple watch icin series 6 ile son derece gerekli ve kullanisli olmasina ragmen iphone icin bu kadar gerekli oldugunu zannetmiyorum.

• @W.Amadeus komik duruma düşen sheeple sürüsü arkana bak kasap gördü galiba kesmeye geliyor...

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

o LCD ekranın özelliği oleddeki farklı... mono renkli LCD özelliği...

• ugah6aiw kullanıcısına yanıt
    Buradaki konu LCD ya da OLED değil. AOD özelliğinin yıllar önceki Symbian telefonlarda bulunmasıydı. Ayrıca 6600’da mono renkli ekran yok. Bilip bilmeden yorum yapmayın. 65K renk destekli bir LCD mevcut. Bu da 2008’de çıkan 16M renk destekli AMOLED ekranlı N85’in AOD özelliği.

iPhone 13, her zaman açık ekran özelliğine sahip olacak

• Lithaunans L kullanıcısına yanıt

Merhaba. Evet devam :) Aslında satmıştım ama 2. telefon lazım olunca düşünmeden tekrar aldım bir V30.

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    V30 bana müzik çalarımı sattırdı. Böyle bir kalite yok cidden. Bir odyofil için alternatifi olmayan telefon.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.