Şimdi Ara

iPhone 13, her zaman açık ekran özelliğine sahip olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
117
Cevap
0
Favori
9.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok saçma iPhone 13 ile gelmesi şimdiden yazılımla getirilirse çok iyi olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bunun patenti nokia'da mıydı yav sanki öyle bir şey hatırladım.

• GodGave kullanıcısına yanıt
    O eskidendi 11 ve üst serilerinde sarj sorunu çok az yasayan var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • java kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle, zaten saat kullanıyoruz oradan her şeye bakıyoruz. Saatte bile sürekli açık ekranı kapattım. Direk kapatırım bu özelliği. 👌🏻

Animasyon, hareketli tema vs bu tarz şeyleri koymasalarda olur, kulanışlılığı fazlasıyla yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus8282 -- 19 Temmuz 2021; 17:22:27 >
  • Şimdi aod yazılımsal birsey mi yoksa donanımsal mi ?

• İphone 13, her zaman açık ekran özelliği nasıl bir şey olucak detay verin biraz 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    Aslinda yazilimsal ama yeni iPhone satmakmicin tabikide donanimsal diyecekler.

3D Touch ozelligini hatirlayanlar bilir yeni modellerde 3D Touch kaldirilip yerine ayni islevi yazilimsal goren haptic touch koydular. Bu ozelligi donanimsal diye ciktigi donem iPhone 6 ya vermediler.

• java kullanıcısına yanıt

Benim kullandığım telefonlarda yıllardır var bu özellik ips ekranlı telefonumda da vardı ve kapalı tutarım ama tuhaftır ki hiç bir zaman ihtiyaç yok diye düşünmedim. Kendinize özel telefon ürettirin.

• Apple Always On Retina

• Mesele sadece ekranın açık olması değil, AOD ek donanım gerektiren bir özellik. Ekranda gösterilecek bilgiler basitçe anlatmak gerekirse çok küçük bir bellekten alınıyor, bu sayede güç harcamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 19 Temmuz 2021; 17:46:58 >
  • Sene 2011, Nokia N9.

iPhone 13, her zaman açık ekran özelliğine sahip olacak

• Mmertkk kullanıcısına yanıt
    yanlış anlamayın bu cümleyi iphone 6 dan beri duyuyoruz. ama hala herkeste şarj kablosu var

• 130 dolarlık Xiaomi A3 de var bu

• lBesiktASK kullanıcısına yanıt
    istese şuan iphone 12 lere de koyar tabiki.. ama işine gelmez çünkü 13 deki yeni muhteşem bir özellik olacak :)

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    donanımsal… özel ekran(kapalıyken 1hz yenileme hızı sunması özelliği gibi) ve özel bir mikroçip olacaktır bu özellik için(çok düşük frekansta çalışan, veya ana çipte de olabilir dinamik frekans aralığını genişlettilerse).

3D touch da donanımsaldı. kapasitif ekrandaki katmansal bir sensördü.

• XrebeLLiousX kullanıcısına yanıt
    LTPO ekran sayesinde bu oran %1'in bile altına düşmüştür. Yani 1 Hz ile çalışan ekran pek şarj yemeyecektir.

• gowlet kullanıcısına yanıt
    Apple-hater olmaktan zevk alan bir çeşit fakir güruh bu

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    11 serisi ve üst model kullanan tanıdıklarım ve ben sarjla ilgili sorun yaşamıyoruz kabloylada dolaşmıyoruz önceki seriler için size katılıyorum sevgili hocam

• Basit bir ozellik. Ama apple yapınca senelerdir kullanan biri dahi merak ediyor. Cunku apple en Basit özelliği dahi hakkını vererek yapıyor. Umarim apple dikkate deger bir ozellik koyarda diger markalar da bunu taklit eder. Bu ozellik için donanimsal oled ekrana ve yazilima ihtiyac var. Mesela iPhone 11i olanlar kullanamaz.

• Apple, Samsung'da 10 yıldır olan özelliği taklik ederek çok büyük iş yapmış. Şimdi diğer firmalar tekrar Apple'dan aynısını kopyalayarak çünkü 10 yıldır kullansalar da bilmiyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.