Şimdi Ara

iPhone 12 Mini Kablosuz Şarj Standı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

iPhone 8 ile sorunsuz bir şekilde kullandığım Kuulaa marka kablosuz şarjım iPhone 12 mini telefona geçtikten sonra problem çıkarmaya başladı.

Telefonu algılaması ve şarja başlaması için her seferinde birkaç kez telefonu cihaza koyup tekrar almam gerekiyor.

Çözüm olarak şarj adaptörünü prize takıp çıkarırsam bu sorunu yapmadığını da keşfettim.

Bunun üzerine iPhone 12 mini ile uyumlu bir kablosuz şarj standı arayışına girdim ve 3 farklı marka denememe rağmen başarılı bir sonuç alamadım.

İlk olarak Mophie marka yatay ve dikey şarj özelliği olan, kendi şarj kablosu ve adaptörüyle gelen bir cihaz denedim. Şarja gayet güzel başlıyor ancak bir süre sonra kendiliğinden şarjı durduruyor.

Bunu iade edip Joyroom marka bir kablosuz şarj standı denedim. O da gayet güzel şarj etmesine rağmen inanılmaz yavaş bir şekilde şarj ettiğinden maalesef ondan da verim alamadım.

Üçüncü olarak TTEC Aircharger Up modelini kullandım ve onda da belli bir süre sonra telefon aşırı ısınma uyarısı verdi ve şarjı kesti.

iPhone 12 mini kablosuz şarj standı konusu benim için çözülemeyen bir durum olarak kaldı.

iPhone 12 ,iPhone 12 mini veya daha sonrası modelleri kullanan ve kablosuz şarj standından memnun olan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim.

• Marka olarak mcdodo yada anket spigen vs kaliteli markalardir baya reklami olan makalar fiyat olarak yüksek gelebilir ama ttec vs gözümde beş para etmeyen markadir asla güvenmedim güvenmem de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

Paylaştığınız markalarda önerebileceğiniz bir model olur mu?

• iPhone 12 Mini Kablosuz Şarj Standı Tavsiyesi
    iPhone 12 Mini Kablosuz Şarj Standı Tavsiyesi

• Yorumlarda önemli,iyice araştirman daha iyi olur

• SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt

Elbette yorumları da mutlaka okurum.

Bu modeller ayırdığım bütçenin çok üzerinde kalıyor.

500 TL bandında önereceğiniz modeller olur mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.