Şimdi Ara

Iphone 12 Mini 64 gb Tüm Renkler 7.999 TL Teknosa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
2
Favori
4.393
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone 12 Mini 64 gb Tüm Renkler 7.999 TL

https://www.teknosa.com/apple-iphone-12-mini-64gb-akilli-telefon-beyaz-p-125077827

Almayı düşünen varsa fiyat olarak dip gibi gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel fiyat 5G var mı bunlarda
  • 12 serisinin hepsinde var hocam

• 128 lik iphone 12 indirime girse şöyle bi gözüm kapalı alıcam 11 den geçicem  yine de iyi iyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 29 Nisan 2021; 23:1:48 >
  • Vada 125₺ wp vardı bulamıyorum bildirim duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -frambuaz

Vada 125₺ wp vardı bulamıyorum bildirim duruyor

world mobilde yok bende bulamadım nedese

• 11 satılıp alınır mı diye düşünüyorum. boyut olarak bayanlara daha uygun gibi.

world kampanyası teknosada görünüyor ama mobil uygulamada yok.
    https://www.teknosa.com/kampanyalar/125TLWorldpuan-Kampanyasi/125TLWorldpuan-Kampanyasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferihsn -- 30 Nisan 2021; 0:6:28 >
  • vatan ve mediamarkttada aynı fiyat.

128 eya 256gb larda aynı miktarda indirime girse keşke .

arada 1500tl fark var. 64 ile 128gb arasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 30 Nisan 2021; 19:40:47 >
  • Dolar 7TL iken 10.000TL'den satılmaya çalışılan telefon 8.30 iken 8.000'e düşüyor.

Olması gereken fiyata daha baya bir yolu var ama bu da iyi bir gelişme.

• demek ki satılamıyor. almayın daha da düşürsünler.

• 12 mini tüm dünyada satılmayan bir telefon.. bütün dünyada hal böyleyken, başarısız bulunmuşken almak çok mantıklı gelmiyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

12 mini tüm dünyada satılmayan bir telefon.. bütün dünyada hal böyleyken, başarısız bulunmuşken almak çok mantıklı gelmiyor bana.

Ekran boyutundan dolayi mi, yoksa baska bir nedeni mi var?

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt

benim elimde iphone 11 de kayboluyor. 12 mini işaret parmağım boyutunda. klavyesini kullanma imkanım da yok. böyle düşününce bayanlara daha uygun gibi geliyor bana.

• Telefon konularında herkes ağlıyor yav böyle telefon mu olur artık küçük telefon yapın, cebimize sığmıyor vs. Ama gel gör ki kimse küçük ekranlı ( bana göre 12 mini'nin ekranı küçük bile sayılmaz gayet iyi ) telefon almak istemiyor, garip.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Ekran boyutundan dolayi mi, yoksa baska bir nedeni mi var?

Alıntıları Göster
    Bence ekran boyutundan ve fiyatından dolayı tabi ki. Kimse o kadar ufak ekrana bu paraları vermek istemiyor. SE’nin de ekranı ufak ama dünyada iyi bir satış grafiği yakaladı fiyatı uygun olduğu için.

Ben de 12 mini ile SE arasındaki muazzam fiyat farkından dolayı SE alıp geçmiştim. Düşünün 2 kat daha pahalı 12 mini SE’den.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon SE'nin yerine geçmeli ve fiyat olarak SE'nin fiyat bandında olmalı (bana göre)

• 11 den baya küçük sanırım
  • Boyut olarak8 le nerdeyse aynı! Bariz fark boyunda. Boyu 8in ahizesi civarında. Orta tuş olmaması ve üst bölgesindeki küçültme sebebiyle, ekranı, 8 den daha büyük. Yani 8 e göre daha kullanışlı. Daha pahalı. 5k olsaydı kesin alırım. O yüzden alamadım. Küçük alet tutmak :) ( çok güldüm) ve kullanmak isteyenler için birebir!
    boya atması problemleri var. Araştırmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 1 Mayıs 2021; 7:0:35 >
  • satılmamasının sebebi küçük kasadan dolayı gelen şarj problemi ben 12 aldığımda fiyat farkı bu kadar yoktu bu fiyata 12 mini alınır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.