Şimdi Ara

iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
4
Favori
75.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple bitmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Kur + Vergiler şeklinde yaptığım hesaplamalara göre

Eğer dolara göre hesaplanırsa:

iPhone 11 başlangıç fiyatı: ---------7.270 TL
    iPhone 11 pro başlangıç fiyatı:-----10.386 TL
    iPhone 11 pro max başlangıç fiyatı:11.424 TL

Eğer euroya göre hesaplanırsa:

iPhone 11 başlangıç fiyatı: ---------8.026 TL
    iPhone 11 pro başlangıç fiyatı:-----11.466 TL
    iPhone 11 pro max başlangıç fiyatı:12.612 TL
    :) Bu fiyatları gören dünya bize böyle güler

• Gayet is gorur cihazlar yapmışlar. Gayet yerinde gelistirmeler mevcut. Batarya konusunda büyük iyilestirmeler mevcut. Gerek yazilim gerek kullanislilik konusunda zaten çok iyiler. Ustune geride kaldiklari noktaları kapatıp gayet guzel iyilestirmeler yapmışlar.

Yok biri cikar çözünürlüğe laf atar. Retina ekran ile çözünürlük sinirini zorlayan bu adamlardi iphone 4 ile. Galaxy s2 de 480*800 px lik ekran varken ustelik 4'3 inc bi ekranda iphone 4 noktayi koymustu. Yapamayacaklarini mi saniyorsunuz. Gerek duymuyorlar. Boşuna yuk bindirmenin anlami yok ve gereksiz maliyet. Adamlar zibilyon tane detay düşünüyor yillarin yatirimini geliştirmesini yapıyor, sizin gozunu boyamak icin degil ama.

Adamlarin olayi bu. Niye anlamak istemiyorsunuz. Her gun yeni garip modeller farkli ozelliklerle zibilyon cihaz cikarmayacaklar. Bir yil boyunca en tepede olan premium cihaz yapıyorlar. Sevmiyorsaniz beğenmiyorsaniz kullanmayin bu kadar basit. Aglamaya gerek yok. Benim icin fiyatlari yuksek olduğundan yillardir orta segment android cihazlarla devam ediyorum. Ne bu cekememezlik.

Ama ne var ki her konuda uzman olan milletimiz yine gömmüş yine bos elestirilerle doldurmus burayi. Batsa kina yakacak issizler var. Ne istediğini bilmeyen herseye yorjm yapan bir millet. Her telefon konusunda koy su islemciyi koy su ram i koy si bataryayi peynir ekmek gibi satsin diyen pazarlama, üretim ve teknoloji uzmani insanlarla dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lirikal Militan -- 10 Eylül 2019; 22:52:0 >

• rider30 kullanıcısına yanıt
    Donanımın fazla bir öndemi kalmadı artık, nasıl olsa mevcut Apple işlemcileri her rakipten daha hızlı. Olay yazılım ve servislerde bitiyor. Yeni kazanç kaynakları burda yatıyor, tabiki de bu alana daha çok önem verecekler. Maalesef hala donanım ve tasarım harici yenilikleri görmeyen veya yenilikten saymayan bir sürü kullanıcı var, genelde bunlar koyu Huaweici veya Xiaomicidir
  • arka taraf cidden berbat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DonhanımNaber -- 10 Eylül 2019; 22:47:27 >
  • Leş

• iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max

• Yav araba almak gibi bir kendine bir devlete telefon alınıyor!
  • sperimsss kullanıcısına yanıt
    Malum dolar Euro ve yaşam standartları düşük olduğu için zaten millet alamıyor, ama bu teknolojiye çamur atmayı gerektirmiyor. Gavur derler işlerine gelmeyince...sakalını sallayıp maaş alanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 10 Eylül 2019; 22:54:6 >
  • Abi, 3 x, xs, 11 la şu çentiği düzeltin abi hoş gözükmüyor samsung s8, s9 hop s10 da değiştirdi, huwaie her sene farklı tasarım yapıyor önden bakılınca x, xs, 11 pro anlamazsın hangisinin hangisi olduğunu.

Şaşırmamak gerek aslında sonuçta 6,6s,7 örneği var onlardada önde hiç bir fark yoktu x çıkmıştı

Bu sene değil gelecek seneye artık

• Bu xr dan çok satacak hatta Iphone f/p oranı daha yüksek cihazlar yapmaya yanaşabilir (premium kategoride ne kadar f/p olursa artık) çünkü o logo ile "görece" düşük fiyat birleşince çok satıyor.

• Steve Jobs kesin mezarında ters dönmüştür, ahahaha arka tarafın tasarımına bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: DonhanımNaber

Yanlış hesaplamışlar. Evet fiyatlar yüksek ama bugünki kur ve vergilerle buradaki fiyatlar gibi değil bir tık daha düşük.
  • Beklentilerimin çok altında kaldı yeni seri tasarımı da hiç beğenmedim fakat Apple fiyat politikasını biraz daha yumuşatmış 700 dolara İPhone 11 piyasayı silip süpürür, Türkiye için konuşmuyorum tabi.

• scanh kullanıcısına yanıt
    webteknoda yayınlanan fiyatlara göre farkı ben hesapladım da TR fiyatı doğru mudur bilemem
  • Apple Türkiye'deki fiyatları düşürse keşke ama ekonominin hali de ortada. Bizim gibi ülkelerde Apple sahibi olmak fantaziye döndü.
  • Bu yıl iPhone satışları dibi görür. Kamera tasarımı iğrenç.
  • abd de nezaman satışa çıkıyormuş pro maxlar
  • pepe7115 kullanıcısına yanıt
    10 gün sonra
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.