Şimdi Ara

iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
418
Cevap
4
Favori
75.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei sahadan çekilmeye başlayınca innovasyonu bi ara yaparıza getirmişler galiba
  • Güzel cihazlar parası olan alır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Berbat tasarım, berbat. Tüm iPhone serilerini ilgiyle takip etmiş bir çoğunu kullanmış biri olarak geçen sene androide geçiş yaptım. Şu tasarımdan sonra iyi ki diyorum tekrar. Marka değerine zarar verir şu tasarım kör müsünüz abicim yaparken hiç mi bakmadınız telefona 😅

• Iphone 11’in çözünürlüğü gene düşük. En azından fullhd+ olsaydı demekten alamıyorum kendimi. Bakalım incelemeler gelsin görelim nasılmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyede ne zaman satışa çıkar ?

• Piyasa artık doyuma ulaştı fiyatlarda aşırı yüksek olduğu için artık eskisi kadar iphone satılmıyor fiyatlar da indirim şart

• Huawei P30'ye çok benziyor. Redmi Note 8 Pro dan da çok farklı değil. Samsung A70 belki bunlardan daha güzel olabilir. IPhone 11'ler ancak bu orta segment modeller ile yarışabilir.

• Gayet güzel cihazlar zevkler tartışılmaz ancak bence bu cihazın arka tasarımı X, XS vs. daha iyi duruyor bilmiyorum belki yeni renk seçeneği çok hoşuma gitti ondan böyle düşünüyorum. Kısmet olursa ocak gibi bir XR veya 11 düşünüyorum.

• Neden mat??? :((

• Arkası gerçek mi

• Keşke öyle olsa

• Bu kadar renk yakışmıyor iphone a, gri siyah gibi renkler ve metal tasarımın ön plana çıkması daha çekici yapıyor, yanlış yoldalar bence.

• H A Y A L K I R I K L I Ğ I
  • bluemoon kullanıcısına yanıt
    iPhone XR bugün itibariyle güncel fiyatı 599 USD. Apple TR'de güncel eşdeğeri 6500 lira. Bence 8000 liradan aşağıya girmesini beklemeyin.
  • MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt
    Turkcell çalışanının dediğine göre ellerinde telefon tutuyormuş satıcılar. Aksine zam yapar bizim milletimiz diyor.

• Parlak cam olmalıydı mat olması çok saçma hiç beğenmedim

• iPhone 11 serisi tanıtıldı: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 10 Eylül 2019; 22:26:14 >
  • ShortcutsMaster kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız 100 dolarlık fark ile benim tahminim 7499 ile girer piyasaya. Xr bu durumda daha mantıklı duruyor. Neyse kasımı bekleyelim :)

• Ekrana gömülü Touch ID gelecekti sözde, Apple artık heyecanlandırmıyor.
  • O ne biçim kamera tasarımı öyle. 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.