Şimdi Ara

iPhone 11 almak için heyecanlananlara önemli tavsiyeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
6
Favori
44.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
268 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gereksiz İphone X’in üzerine tasarım adına farklılık koyarlarsa heyecanı anlarım kamerada bir değişiklik içindeki bileşenleriyle oynamaları milleti cezbediyor şu çentikten kurtulsun sonra düşünürüz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    15 Kasım olayı kesin bilgi. Çok uzun yıllardır Apple'ın kendi mağazalarında yaptığı bir uygulama bu. Her yıl istisnasız tekrarlanıyor. Kasım-Ocak aralığı ABD'de ve batı ülkelerinde noeli de içine alan tatil dönemidir, Apple da bu dönemde böyle bir uygulama yapar. Amaç müşterilere uzun iade süresi ile deneme şansı vermek, zaten iade edilen ürünler de swap cihaz havuzuna alınıyor. Bu uygulama Türkiye mağazalarında da açıldığından bu yana var. O tarih gelince apple.com/tr sayfalarında da iade süreleri duyuruluyor. Uygulamaya Akasya, Zorlu ve online mağaza dahil. Mağazadan satın aldığın ürünün fişinde iade tarihini Ocak 2020 olarak göreceksin.

Ben hem TR mağazalarında hem ABD-avrupa mağazalarında uygulamadan birçok defa yararlandım. Son gün ucu ucuna yetiştiğim de oldu, daha uygun fiyata bulunca birkaç günde iade ettiğim de oldu. Suistimal edilmediği sürece, ürüne zarar verilmediği sürece iadeler sorunsuz, sorgu sual yok. Uygulama genelde 14 Kasım günü başlıyor, ülkeye göre 8-20 Ocak arasında bitiyor. Geçen senenin tarihleri:https://www.macrumors.com/2018/11/14/apples-extended-holiday-return-begins/

Apple Türkiye de o tarih geldiğinde iade koşulları sayfasını günceller:https://www.apple.com/tr/shop/help/returns_refund

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 19 Ekim 2019; 11:59:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen hocam , tek sorunumuz keşke iphone olsa.Ben halen Abd başkanının hakaretini nasil sindirdik önü aklim almıyor.

• Dikkat ediyorumda erken alanlar hep konuya gelip ne alaka yorumları yapmış.
    Aldıysan aldın kardeşim ne işin var burada

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Bunu apple türkiyeyi arayıp teyit edicrm tşeekkürler bilgi için 👍🏼

• brkcnr kullanıcısına yanıt
    Çok güzel ve efsane bir diziydi bence :'(

• Olur Öyle Şeyler kullanıcısına yanıt
    Dostum abartılan bişey yok burası forum sitesi,tabiki de insanlar paylaşım yapıp birbirlerine tavsiye verecek.Millete akıl vermeyi bırakın artık demiş bide ya sabır

• Cep telefonlarının hepsi iyi artık
    İhtiyac olunca gidip alınır
    Yeni model çıkmasına 1-2 ay kalmışsa yenisi beklenir vs.

• Listeyi uzatmaya gerek yok, 700 dolarlık şeye 7000 lira vereceksen keyif senin de yeter. Bu parayı vermeye gönüllü insanı teferruatlarla ikna edemezsin zaten, o insan artık kayışı koparmış demektir çünkü. Aynı teknolojiye her sene daha fazla para dökülüyor mercek ayağına.
  • Bilgilendirme için teşekkürler.
  • 4 senedir iphone 6 16 gb kullaniyorum ne geregi var para tuzaklari almayin :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gayet faydalı, dolu dolu bir konu hocam ellerinize sağlık.
  • değiştirdim yorumu linç yerim diye. Alanlara hayırlı olsun güle güle kullanın biz almayanlar 12 yi bekliyoruz 12 de zaten 8g olacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melankoln34 -- 19 Ekim 2019; 23:48:47 >
  • 5 senedir ip6 kullanıyorum.Pil artık öldü.Pili değiştirip aynen devam.

• Fiyatlar düşecek mi? Ben buna katılmıyorum. Telefona 7-10 bin vermek zaten delilik. Düşmesini beklemek ise hayal. Döviz düşmezse, vergi düşmezse nasıl düşecek? Apple 700 dolardan satıyor 500 dolara mı düşürecek? 700 dolarlık mala 7300 vermek akıl işi değil.
    Bu piyasayı siz bu duruma soktunuz. . her yıl 3 telefon değiştiren maymun iştahlılar. Yok düşecek, yok vergi, yok kur...vs ağlamaya kimsenin hakkı yok. Bu kadar saldırmayın her yeni çıkana, biraz japonları örnek alın arkadaşlar...

• Yine alandan cok almayanlarin cenesi yorulmus.

• 11.11 kampanyasıyla da 6500’e denk getirilebilir diye düşünüyorum...

• İphonu biraz daha ucuzlasin veya kampanya olsunda alayim dusuncesi dar gelirli gosteris meraklisi psikolojisdir. Bu kapsamda ki arkadaslara tavsiyem bosverin yatirim yapin tavsiyesi olacaktir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.