Şimdi Ara

iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / Kılıf Ve Ekran Koruyucu Önerileri (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
36
Favori
75.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle hocam.Şimdiye kadar hiç kullanmadım uag tarzı tank diye tabir edilen kalın kılıflardan. Benim için sadece çizilmelerden ve küçük darbelerden korusun yeterli. Sağlam kılıflar ama hem estetik bulmuyorum hem de taşımak cebe koymak vs işkence gibi. Tüm konforu bozuyor. O zaman sağlam olması da bir işe yaramıyor malesef :) Telefon alırken daha ince daha kibar çelik kasa vs diye xs veya pro tercih ediyoruz sonra uag takınca tüm tercih sebeplerimiz havada kalıyor :) Tabiki sürekli hareket halinde çalışan düşürme riski fazlaca bulunan arakdaşların illaki tercih sebebi dayanıklılıktan yana olacaktır ama benim tercih sebebim estetikten yana.
  • Arkadaşlar iphone 11 ekran koruyucu olarak önerdiğiniz ürün varmı, geçici olarak telefoncudan 20 tl ye bi ürün taktırdım ama hiç memnun değilim parmak izi bırakması vb..
    Spigen alacam fakat stoklar bi süredir yenilenmeyecek gibi
    Gürgenclerde satılan Buff markayı önerirmisnz (fiyatı 99)
    Dafoni markanın buldum kullanan varmı
    Apple ve Troyestore da ise Belkin ve Panzer gibi markalar ekran koruyucular 200-300 tl arasında, ekran koruyucu için bu kadar yüksek ücret ödenmez diye düşünüyorum ne önerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 arka cam için jelatin önerisi olan var mı?
  • Arkadaşlar bende beyaz renk iphone 11 64 GB alarak aranıza katıldım umarım pişman olmam,
    Ürünü turkcell den aldım kargoya verildiği şeklinde bilgilendirme yaptılar ama kargo bilgisi VS yok.
    Ben ürünün bayramdan önce gelebilme ihtimalinden karşı ekran koruyucu ve kılıf sipariş edeceğim bana tavsiyede bulunursanız sevinirim,
    Ben şeffaf ama ürünü koruyacak bir kılıf ile ekran koruyucu tavsiye eder misiniz arka cam için jelatin vs var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • walterwhite006 kullanıcısına yanıt
    Apple store da 79 tlye belkin var bende açılırsa taktırmayı düşünüyorum
    Bi arada Telefoncuda iberry diye marka taktırmıştım ne parmak izi tutuyordu ne su damlası

• elmatadori kullanıcısına yanıt
    hocam kullanıyor musunuz hala memnun musunuz? Tak çıkar yaptınız mı çizilme vs oldu mu?
  • sahrud83 kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum hocam. Memnunum tak çıkar yaptım henüz çizilme vs olmadı.

• elmatadori kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam. Fiyatı artmış gerçi baya..
  • Elimde 4 adet çok kaliteli cam koruyucu var. Almıştım, cihaz almak nasip olmadığı için satıyorum. Aldığım fiyatında altına veriyorum.
    Camın özelliği ahize kısmında filtre benzeri bir ızgara var toz vs girişini engelliyor.
    Sensör kısmıda açık bırakıldığı için sensörün kapanma durumu olmuyor.

Adet fiyatı 40 TL

Hepsini almak isteyene indirim yaparım.

Detaylı fotoğraf ekliyorum.

iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / Kılıf Ve Ekran Koruyucu ÖnerileriiPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / Kılıf Ve Ekran Koruyucu ÖnerileriiPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / Kılıf Ve Ekran Koruyucu ÖnerileriiPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / Kılıf Ve Ekran Koruyucu Önerileri

• Selamlar, spigen rugged armor siparişi verecektim ama tam sipariş oluştururken stok bitti HB'de. 50 TLydi sitede ama spigenin sitesinde 100 tl.
    Kılıfı kullanan var mı? 100 TL'ye değer mi?
  • selim28 kullanıcısına yanıt
    Bitmeden sipariş ettim geldi 100 tlye alinacak iyi kiliflardan bence duruşu koruması hissi 50 tl bedava o kılıf içinde gerçi

• Ürünü sabah teslim aldım. Telefona rahat şekilde taktım ve kullanmaya başladım. Daha önce n11 de satılan silikon kılıf kullanıyordum ve özellikle telefonu tutarken alt taraftaki şarj yeri girişi elimi rahatsız ediyordu. Şu anda yeni kılıfla bir sıkıntı yok tutuş ve kullanım kolay. Benim en çok memnun kaldığım nokta ise kılıfın ön tarafında ekranların köşesi hafif çıkıntılı. Bu da yere düştüğünde telefon ekranından önce kılıfın temas etmesini ve darbeyi emmesini hedefliyor diye düşünüyorum. Son olarak bir önce kullandığım kılıfta ter ve yağ izi kalıyordu. Bunda öyle bir problem yok gibi.

Sonuç olarak 50 tlye geldi ve en dandik kılıflar bile 25-30 tlye satılırken bence f/p olarak çok iyi.
    iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / Kılıf Ve Ekran Koruyucu Önerileri

[simage]
    Gorsel rahatsiz edici icerik barindiriyor olabilirhttps://store.donanimhaber.com/9b/c9/d4/9bc9d453c34e2c120ab15b74196d22e6.jpeg
    [/simage]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Koruyucu camlar bi ise yaramiyor. Benim telefon 30cm yükseklikten düstü,koruyucu cami catladi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim28

Selamlar, spigen rugged armor siparişi verecektim ama tam sipariş oluştururken stok bitti HB'de. 50 TLydi sitede ama spigenin sitesinde 100 tl.
    Kılıfı kullanan var mı? 100 TL'ye değer mi?
    50 TL. den satın almıştım, az önce iade ettim. Bilseydim size satardım aldığım fiyattan =)
    -Telefonu çok kalınlaştırıyor
    -Parmak apple logosunun açık kalan kısmına takılıyor, kullanışlı değil (bana göre)
    +Koruması çok iyi
    +50 TL. F/P ürünüydü
  • Ronnie Coleman kullanıcısına yanıt
    Çizikten korusun ufak tefek darbelerden korusun diye varlar. 2-3 metreden düşürüp korumasını beklemiyorum açıkçası.

• arkadaşlar buff single fit kılıfını kullanan, deneyen var mı? Güzel duruyor
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07ZK16ZB6/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2IRP2JB0BCQBD&psc=1
  • Theonorm kullanıcısına yanıt
    Genel anlamda bende olan spigen rugged armor a benziyorsun daha sadesi gibi onun için aynı olur diye almam ama güzel koruyucu o belli

• Tugrall T kullanıcısına yanıt
    ben kullanıyorum gayet güzel bi kılıf..
  • Tugrall T kullanıcısına yanıt
    Bende önce sizin aldığınızı alacaktım ancak ortadaki apple logosunun olduğu yerde toz toparlanabileceği için yine spigen’in markası olab caseologyden bu kılıfı tercih ettim sizinkinden tek farklı apple logosu kapalı Sizede hayırlı olsun güzel günlerden kullanın.

• 11 pro Max için arka camı çizilmelere karşı korumak için nano kaplama yapmak mantıklı mı ? Spigen nano liquid gibi ürünleri kullanan oldu mı acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.