Şimdi Ara

iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / Kılıf Ve Ekran Koruyucu Önerileri (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
668
Cevap
36
Favori
75.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşda benim gibi düşünüyor büyük ihtimal, öyle ayen beyan elma logosu açık kılıflarda sanki bak çok para verdim ben herkes görsün der gibi oluyor.

Belki doğrudur, belki yanlıştır.

Ama bende sevmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elmatadori kullanıcısına yanıt
    Genel anlamda seviyorum ben tasarıma farklılık ekledigi için

Zevkler ve renkler işte 🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmatadori

Arkadaşda benim gibi düşünüyor büyük ihtimal, öyle ayen beyan elma logosu açık kılıflarda sanki bak çok para verdim ben herkes görsün der gibi oluyor.

Belki doğrudur, belki yanlıştır.

Ama bende sevmiyorum.
    Aynen bu yüzden sevmiyorum.

• Arkadaşlar Merhaba,

Caseology nano pop ve waterfall kılıflarım geldi.

Nano pop hiç beğenmedim ama waterfall çok beğendim.Sadece biraz sert. Umarım köşeleri çizmez

Caseology waterfall

iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max / Kılıf Ve Ekran Koruyucu Önerileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmatadori -- 14 Mayıs 2020; 14:54:37 >
    Silikon kılıf mı hocam bu

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    Tpu diyor hocam. Tpu ne bilmiyorum.

Sert ama tam oturuyor. Tek çekincem iphone x ten beri şu çelik çerçevenin kolay çizilmesi. Çok çıkar tak yapmıcam. Fazla kalınlaştırmıyor. Birde tipi çok hoş. Ben beğendim. Parmak izide bırakmıyor arkada.

Fiyatıda uygun. 48tl.

• Caseology candır. Neden? Kore markası çünkü Gerçi spiegen satın aldı ama..
  • HB Rugged Armor 49 tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Link var mı ?

• Tugrall T kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B07VBJ3V5K/ref=ppx_yo_mob_b_track_package_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Spigen Apple iPhone 11 Kılıf Rugged Armor Black - 076CS27183
    Bu kılıf hakkında çok iyi yorumlar yapılmış fiyatta uygun ne dersiniz telefonu çok kalınlaştırır mı?

https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-11-kilif-rugged-armor-black-076cs27183-pm-HB00000NDZYV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theonorm -- 14 Mayıs 2020; 22:22:51 >
  • Theonorm kullanıcısına yanıt
    Ben bu kılıfı eski telefonlarımda kullandım.

Fazla kalınlaştırmıyor bence. Arka tarafo kadifemsi dokunma hissi ve kalitesi güzel. Fiyatının hakkı mı bence evet.

Peki ben neden almıyorum?

Yukarıda da belirtmiştim apple logosunun ayen beyan görünmesini sevmiyorum. Zevkler ve renkler sevene lafım yok.

Birde o ortadaki apple logo kısmı toz oluyor. Tozu sevmiyorum. Sürekli kılıfı çıkarıp o tozları temizliyordum.

Bu yüzden almadım.

Ama güzel kılıf.

O dediğiniz yer kapalı plsaymış gerçekten daha iyi olurmuş. Teşekkürler yorum için

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Waterfall çok sert yaf taktın mı çıkarması ölüm diğer modellerde öle mi?

Böyle sert kılıflar benim x ve xs maxın köşeleri çizmişti.

Fena tırstım.

Kılıf çok hoş ama. Telefonu ortaya çıkarıyor elde tutuşu vs çok güzel.

• Çakma Altı kapalı lansman kılıf kullanan var mı?

• Theonorm kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de aldım bahsettiğiniz spigen kılıftan dün kargoya verilmiş. Fakat ben de hiç hoşnut değilim o apple logosunun açık kalmasından.Alternatif olarak caseology kılıflara baktım. sonuçta caseology de spigen markası. 3 kılıf gözüme kestirdim en üstteki bu aldığım spigenin alternatifi gibi. Ama kafama takılan soru kalınlıkları nasıl acaba. Koruması güçlü olan kılıflar genelde çok kalın fakat bana ufak tefek düşmelerde korusa yeterli olabildiğince ince bakıyorum o yüzden.
    1
    https://www.amazon.com.tr/Caseology-Vault-Serisi-iPhone-Uyumlu/dp/B07VBHDCW4/ref=pd_day0_107_2/257-0213658-0170408?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07VBHDCW4&pd_rd_r=5d5404c7-b36f-4e2d-8447-b7f12f661c4d&pd_rd_w=PlxVs&pd_rd_wg=VUylw&pf_rd_p=66e09353-1b7e-4f73-9221-930d120c79a8&pf_rd_r=5PH7QAK21QDNRFW95NFC&psc=1&refRID=5PH7QAK21QDNRFW95NFC

2
    https://www.amazon.com.tr/Caseology-Legion-Serisi-iPhone-Uyumlu/dp/B081P2Z6ZR/ref=sr_1_9?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=Caseology+Legion&qid=1589736849&s=electronics&sr=1-9
    3
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B081P2D141/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efelend -- 17 Mayıs 2020; 19:39:57 >

• Efelend E kullanıcısına yanıt
    Hocam üstte attığınız kılıfı çok beğendim. Spigen yerine bunu almaya karar verdim. Teşekkür ederim umarım telefonu çok kalınlaştırmıyordur. Elimde şuanda silikon kılıf var. Bu markayı daha önce duymamıştım. Deneyelim bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

uag deneyin spigen kalitesinden çok çok iyi 1 aydır kullanıyorum kalkma yapmıyor parmak izi tutmuyor dokunmatik hassasiyeti sanki koruyucu yokmuş gibi tavsiye ediyorum
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/urban-armor-gear-uag-apple-iphone-ekran-koruyucu-P106957932

Çizilmeye süper dayanıklılık için 9H sertlik
    Oleofobik parmak izi tutmaz kaplama
    Mavi ışık filtresi göz koruma
    Ultra ince 0.2 mm
    3D touch uyumluluk/tam dokunmatik uyumluluk
    Bu üründen bende aldım tavsiye ederim. Yalnız kılıfı taktıktan sonra ekran koruyucuyu yapıştırın,üst ve alt kısımda çok az boşluk kalıyor eğer kılıf ile temas ettiği yere ekran koruyucu da değerse o noktadan kalkma yapabiliyor.

• Yav o değilde şu Caseology Vault’un Airpods Pro için olanı niye gelmiyor acaba cidden merak ediyorum.

Birde Caseology’nin tempered glass cam filmi yok. Sinir oldum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.