Şimdi Ara

IPAD KALEM YARDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
13.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu olay da var, noteshelf penultimate gibi yazılımlarda kendinden özel donanım istemeden de bilek içi vuruşları engelleme özelliği var, demo sürümünü indirip bir deneyebilirsiniz. Bileğin dokunduğu yeri iptal edip yazdığınız yerden devam ediyor otomatik. Güzel bir algoritması var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Arkadaşlar ipad air için kalem almayı düşünüyorum derste not tutabilmek için önerdiğiniz kalem var mı ? Adonit jot script , wacom intuos creative, ipen bunlardan hangisi en iyi acaba bu ürünlerden herhangi birini kullanan var mı ? Düşük fiyatlı iş gören bir kalem tavsiyesi varsa o da olur şimdiden teşekkürler.

Ben haftasonu wacom bamboo sipariş verdim bugün elimde oalcak n11'den 40 civarı indirim çekim vardı. Bana yaklaşık 45 T'ye mal oldu.
    n11 dehttp://www.n11.com/wacom-cs-100w-bamboo-stylus-grafik-tablet-kalemi-beyaz-P13759282 95,91 TL

İsteyen indirim çekini forumdan alabilir.

• ben trust marka stylus pen ( high precision) aldım. ipad air mini kullanıyorum. yazı yazma için kötü, hassas değil. Yazarkenken harfleri tam yazamıyorsun. bayağı bir yavaş yazmak lazım. Kısacası beğenmedim. Şimdi gidip wacom CS-100 le değiştiricem bakalım, o nasıl olacak. yarın yazarım.
  • yav arkadaşlar şu kalın uçluları nasıl alıyorsunuz anlamış değilim.

çin sitesinde kalın uclular 2 dolar zaten

ince uçlu kalem arıyorum ben de bulursam ucuz bişey alacağım
  • bende ipad air alacağım, kalemde bakıyordum ince-kalın uç ayrımını burda gördüm. PDF okurken altını çizmek için düşünüyordum temel olarak, hangisi bu iş için daha uygundur?
    Şu ürünü almayı düşünüyordum;http://www.amazon.com/amPen-Hybrid-Stylus-Interchangeable-Feature/dp/B008MOHLVC/ref=cm_cr_pr_product_top
  • resit00 R kullanıcısına yanıt
    Hocam pdf altını çizmek için kalın uç çok sıkıntı olmaz her zaman ince uçlu daha iyidir ama altını çizmek içinse sadece, kalın uç da iş görür .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, internet sitesinden de anlaşılmıyor ki hangisinin ucu daha ince :s neyse biraz baktım da bu kalemlerin bir süre sonra uçlarını da değiştirmek gerekiyormuş, en iyisi orta karar birşey almak.
  • Bende istiyorum almak birtane ama gördüklerim çok kalın. Yada bana öyle geliyor fotoğraflardan.

• leopard10 L kullanıcısına yanıt
    Evet hocam kalın inceler pahalı zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: omvo

ben trust marka stylus pen ( high precision) aldım. ipad air mini kullanıyorum. yazı yazma için kötü, hassas değil. Yazarkenken harfleri tam yazamıyorsun. bayağı bir yavaş yazmak lazım. Kısacası beğenmedim. Şimdi gidip wacom CS-100 le değiştiricem bakalım, o nasıl olacak. yarın yazarım.

şu an itibarı ile yorum yazacak kadar deneyim sahibi oldum. dün akşam gidip wacom CS-100 ile değiştirdim. Dün geceden beri ara ara deniyorum. Wacom diğerine göre çok daha kaliteli ancak yazıda yine problem var maalasef istediğim gibi değil. akıcı yazı yazamıyorum.

Özet olarak araştırmalarımdan şunu anladım, ipad hep süngerimsi dokuya sahip kalın uçlu kalem kullanmak zorunda ve bu durum kaleminiz ne kadar kaliteli marka da olsa yazı yazma sıkıntılı bir durum. (burada özellikle yazı yazma not tutmadan bahsediyorum).
    Yukarıdaki bir arkadaşın önerdiği jot script fine point kalemini denemedim, ama videolarını izledim, ince uçlu olmasına rağmen, bu denediklerimden daha başarılı görünmesine rağmen, yine de akıcılıkta başarılı değil diyebilirim. (ipad için ince uçlu olabilmesi için kaleme bir pil konulmuş ve bluetoothla ipad le bağlantı kurarak yazma işlemi sağlanmış. ince uçlu olmasına rağmen de izlediğim videoda, maalesef yazı yazmada başarılı değil) Yeğenimin samsung note 10.1 modeli vardı onu kullanmıştım inanılmaz başarılı olarak görmüştüm ve onun üzerine ipad için kalem almaya karar vermiştim. sonuç olarak samsung note 10.1 yazı yazmada kesinlikle ipad den çok daha başarılı diyebilirm.

• dükkanımda ki bamboo pen isimli ürünü tavsiye ederim good notes uygulamasıyla beraber mükemmele yakın not deneyimi sunuyor...

IPAD KALEM YARDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_OzaN

dükkanımda ki bamboo pen isimli ürünü tavsiye ederim good notes uygulamasıyla beraber mükemmele yakın not deneyimi sunuyor...

IPAD KALEM YARDIM

Selamlar.

• Dükkanınız nerde ?
    • good notes dediğiniz uygulama bu mudur ?
    • tavsiye ettiğiniz kalem benim aldığım aşağıdaki "wacom bamboo stylus CS-100" kalem midir ? yoksa farklı bir kalem midir ? (aslında göndermiş olduğunuz fotoğraftan benimkinin aynısı olduğunu anlıyorum)

IPAD KALEM YARDIM

IPAD KALEM YARDIM

teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: omvo

quote:

Orijinalden alıntı: uA_OzaN

dükkanımda ki bamboo pen isimli ürünü tavsiye ederim good notes uygulamasıyla beraber mükemmele yakın not deneyimi sunuyor...

IPAD KALEM YARDIM

Selamlar.

• Dükkanınız nerde ?
    • good notes dediğiniz uygulama bu mudur ?
    • tavsiye ettiğiniz kalem benim aldığım aşağıdaki "wacom bamboo stylus CS-100" kalem midir ? yoksa farklı bir kalem midir ? (aslında göndermiş olduğunuz fotoğraftan benimkinin aynısı olduğunu anlıyorum)

IPAD KALEM YARDIM

IPAD KALEM YARDIM

teşekkürler.

ilanıma burdan bakabilirsinizhttp://forum.donanimhaber.com/m_86162905/f_//tm.htm#86162905

evet uygulama o sanırım bi lite sürümü birde 12-13 liralık full sürümü vardı hepsini denedim bu uygualamaların ama en başarılısı good notes bence.

kalem sizinki ile aynı hocam

• teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Arkadaşlar ipad air için kalem almayı düşünüyorum derste not tutabilmek için önerdiğiniz kalem var mı ? Adonit jot script , wacom intuos creative, ipen bunlardan hangisi en iyi acaba bu ürünlerden herhangi birini kullanan var mı ? Düşük fiyatlı iş gören bir kalem tavsiyesi varsa o da olur şimdiden teşekkürler.

Dükkanımda Cregle iPen var yarı fiyatına satıyorum. Almak istersen bakabilirsin.
  • Commander kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam kalemi aldım .

Hangi kalemi aldınız hocam ?

• buraksahin kullanıcısına yanıt
    Wacom bamboo stylus aldım hocam forumdaki bir arkadaştan 2.el çok memnunum tavsiye ederim.

Ucu biraz kalın değil mi hocam ? Jot script almayı düşünüyordum. Uçları arasında çok fark var gibi geliyor bana. Sizce nasıl ikisini kıyaslar mısınız ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.