Şimdi Ara

İPAD'i Defter gibi Kullanabilirmiyim ,Neler gerekiyor ?? (İpad'de NoteTaking) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
71
Favori
104.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Noteshelf yazılımı 4.99$ dan 0.99$ düşmüş ben indirdim denemeye başladım güzel özellikleri var.. İlgilenenlere duyurulur...
  • Burda ekmek var mesajım bulunsun...
  • Cok guzel cok faydali incelemeler ve paylasimlar olmus.

Cok tesekkurler

Ipad I alir almaz, tekrar inceleyip kalemi ve programi secicem.
  • Geçen hafta İstiklal Caddesi'ndeki Satürn'e gittim. 3-4 çeşit stylus kalem vardı. (ayrıca iPad2'ler de Turkcell Vodafone harici alınacaksa sanırım en uygun orada) Burada okuduklarım ve tavsiyeler nedeniyle Alupen veya Ozaki'den birini alacaktım. Görevli arkadaşa tavsiyesi olup olmadığını sordum. O da ikisini söyledi. Benim kararsızlığımı görünce de kalemleri deneyebileceğimizi söyledi. Ben şaşkın bakarken ikisinden de birer tane açtı ve oradaki iPad standında duran aletler üzerinde denetti. Ben iki kalemden de tam olarak memnun kalmadım. Kendi iPad'im yanımdaydı. Çıkarıp kendi yüklediğim uPad programında denedim kalemleri. Bu tamamen benim beklentilerimin yüksekliğinden kaynaklanıyor ama ben ikisini de tam bir kalem gibi kullanamadığım için beğenmedim. Çünkü normal kalemin akıcılığına alışkın olduğum için, o akıcılığı bu kalemlerde yakalayamayınca tatmin etmediler. Ama fark ettim ki elimiz kullanmaya alıştıkça daha iyi bir performans yakalanabilir. Pdf'ler üzerine not alarak kullanmam gerektiği için bir tanesini zaten her halükarda alacaktım. İnce olduğu, daha iyi tutulduğu için ben Ozaki'yi aldım. Alupen'in tutuşu da görünümünün aksine o kadar da kötü değil. Ben o an orada performansında hiçbir fark hissedemediğim için Ozaki'yi aldım. Kullandıkça elim alışıyor. Genel olarak memnunum.

Bu başlık altında bu bilgiler bulunsun diye yazıyorum. Ayrıca iPad ve aksesuarları konusunda alışveriş yapmak için, eğer gidebileceğiniz bir mesafedeyse Beyoğlu Satürn mağazasını tavsiye ediyorum.

• Arkadaşlar pek zamanım yok butun videoları inceleyecek kadar, net bi soru sorucam sizlere; en iyi FREE ve en iyi ücretli note-taking programı???
  • ergonomi harikası bir kalem
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar pek zamanım yok butun videoları inceleyecek kadar, net bi soru sorucam sizlere; en iyi FREE ve en iyi ücretli note-taking programı???

???
  • quote:

quote:

Arkadaşlar pek zamanım yok butun videoları inceleyecek kadar, net bi soru sorucam sizlere; en iyi FREE ve en iyi ücretli note-taking programı???

???

Videoları uzun uzun incelemenize gerek yok.
    Mesajlarda yazılanlara ve eklenen örneklere göz atarsanız, sizin için en uygun seçimi yapabilirsiniz. Yapmak istediklerinize göre uygulamaların iyi veya kötü özellikleri olabiliyor. O yüzden şu uygulama en iyisidir demek gerçekten çok güç.
  • arkadaşlar Elago kalem aldım bende. yarın elimde olacak.
    Uygulamalara ek olarak Bamboo Paper ın ücretlisini alın derim. Mükemmel. Çizdiğiniz çizginin hızına göre kalınlığını bile ayarlıyor. Neu.Notes da pixel kayıpları oluyor gibime geldi. Yarın kalem gelince bir de onunla deneyip sizlere deneme fotosu atarım...

Emeği geçenlere teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar kalemim geldi ve bamboo paper ile denedim. Sonuçlar gayet güzel kesinlikle tavsiye ederim. Ürün elmaadam.com da mevcut.
    örnek dosya da ekledim. Saygılar

İPAD'i Defter gibi Kullanabilirmiyim ,Neler gerekiyor ?? (İpad'de NoteTaking)
  • Arkadaşlar,
    Griffin touc pen kalem aldım ama bende mi tuhaflık var alışamadım bişey rica edicem alupen ve ozaki ile karşılaştırdığınızda hangisini önerirsiniz.
    Çünkü ben griffin de ucu boşluk gibi ve hassas yazım yapamıyorum diğerlerinde de aynı mıdır yazı yardımcı olursanız sevinirim.
  • elmaadam dan bende ozaki almayı planlıyorum

Ama tükendi yazdığını gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wholet -- 6 Aralık 2011; 23:05:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulyagsanayi

Arkadaşlar,
    Griffin touc pen kalem aldım ama bende mi tuhaflık var alışamadım bişey rica edicem alupen ve ozaki ile karşılaştırdığınızda hangisini önerirsiniz.
    Çünkü ben griffin de ucu boşluk gibi ve hassas yazım yapamıyorum diğerlerinde de aynı mıdır yazı yardımcı olursanız sevinirim.

araştırmama devam ederken notes plus programını indirdim ve sonuç mükemmel herkese tavsiye ederim.
    sorum hala güncel ama notes plus tan çok memnun kaldım.
  • Araştırmalar devam ettiğinden paylaşmak istedim.
    bir program buldum el yazısını direkt çeviriyor ve bunu kullanmaya başladım ve inanılmaz memnun kaldım bozuk yazımı bile birebir çeviriyor.
    hem text ,hem resim hemde .notes olarak kullanabiliyorsunuz.
    linkini veriyorum eminim ki çok memnun kalacaksınız. Bu programdan sonra arayışımı bitirdim sorusu olan arkadaşlar olursa çekinmeyin.

http://www.visionobjects.com/en/myscript/personal-notes-and-forms-management-applications/myscript-memo/description/

• quote:

Orijinalden alıntı: emrekucur

Merhaba arkadaşlar kalemim geldi ve bamboo paper ile denedim. Sonuçlar gayet güzel kesinlikle tavsiye ederim. Ürün elmaadam.com da mevcut.
    örnek dosya da ekledim. Saygılar

Örnek dosyadaki sayfaya bamboo paper için pdf çıktısı vermiyor yazmışsınız.
    Tek tek sayfaları pdf haline getirmiyor ama ana sayfadayken "email notebook as PDF" seçeneği var. Ben denedim. Tüm notebook'u bir pdf olarak yolladım mail adresime. Oldu. Bilginize...
  • gerekli konu. reserved.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulyagsanayi

Araştırmalar devam ettiğinden paylaşmak istedim.
    bir program buldum el yazısını direkt çeviriyor ve bunu kullanmaya başladım ve inanılmaz memnun kaldım bozuk yazımı bile birebir çeviriyor.
    hem text ,hem resim hemde .notes olarak kullanabiliyorsunuz.
    linkini veriyorum eminim ki çok memnun kalacaksınız. Bu programdan sonra arayışımı bitirdim sorusu olan arkadaşlar olursa çekinmeyin.

http://www.visionobjects.com/en/myscript/personal-notes-and-forms-management-applications/myscript-memo/description/

Bu uygulamayı yükledim. Denedim. (Ozaki kalem kullanıyorum)
    Çok memnun kaldım. El yazısını text haline getirmesi çok başarılı.
    Dışarıya aktarmak için 2.99 dolar ödeyip update etmek gerekiyor.
    Ben bunu da yaptım.

Not: pdf olarak çıkış vermiyor. Text olarak çıkış verdiği için buna ihtiyaç hissetmeyebilirsiniz. Ama bilgi olarak insanların aklında bulunsun diye yazıyorum.

• bugün fark ettim: inkiness
    oldukça kullanışlı, basit ve ücretsiz bir program...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyrocalypse -- 17 Aralık 2011; 19:54:07 >
  • Okuduğum bölüm gereği her gün sayfalarca not tutmam gerekiyor; tuttuğum notlar karışıp kaybolabiliyor. Bu nedenle bu tür bir cihaz almayı düşünüyorum. Size birkaç sorum olacak:

Defterde tuttuğumu kadar hızlı not tutabilir miyim ?
    İpad değilde benzer cihizlarla bu amacıma ulaşabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Augias -- 17 Aralık 2011; 22:49:32 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.