Şimdi Ara

İPAD'i Defter gibi Kullanabilirmiyim ,Neler gerekiyor ?? (İpad'de NoteTaking) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
675
Cevap
71
Favori
104.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kullandıklarım arasında en iyisi Notes Plus
     İPAD'i Defter gibi Kullanabilirmiyim ,Neler gerekiyor ?? (İpad'de NoteTaking)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öz... -- 23 Haziran 2011; 0:33:42 >
  • yukarı , uygun bir zamanda yeni incelemeler eklenecek.
  • Alupen ya da başka bir kalem kullanınca ekran koruyucu olmayan iPad'in ekranında bir sorun oluşur mu? Bir kaç yerde böyle sorunlar duymuştum. Ekranda kalıcı çizikler vs. gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goosfraba

Alupen ya da başka bir kalem kullanınca ekran koruyucu olmayan iPad'in ekranında bir sorun oluşur mu? Bir kaç yerde böyle sorunlar duymuştum. Ekranda kalıcı çizikler vs. gibi.

Bende birkaç forumda böyle şeyler duydum. Aslı astarı nedir kalem kullanan arkadaşlar cevap verirse memnun olurum. Teşekkürler
  • Hiçbirşey olmaz alupen için konuşuyorum , köşeleri falan çizmeyecek şekilde tasarlanmış , yanda kullansanız ekrana hiçbir teması olmuyor. Yumaşak uç kısmı da zaten hiçbir şekilde çizmiyor. Bu yüzden 2lemde kaldıysanız alın derim , bende ekran koruyucusuz kullanıyorum ipadi ama herhangi bir çizik mevcut degil , gidip çinden falan kalem alırsanız tabiki çizebilir ama alupende böyle şeyler olmaz.
  • wacomun yeni kalemi bamboo stylus da oldukça iddialı bu arada.
  • yazı yazmak için bence en uygunu penultimate. note pad plusta taki wrist guard tı yanlış hatırlamıyorsam bana biraz kullanımı zor geldi. ama penultimate bole sorun yok eliniz ekrana değse bile sadece kalemın ucunu algılıyor.
  • http://www.bitenekadar.com/index.cfm?fuseaction=urunlerimiz.detay&id=17308&b=Microsonic-Ultra-Hassas-Dokunmatik-Ekran-Kalemi

ARKADAŞLAR BİTENEkadar.COM DA GÖRDÜM. MİCROSONİC ULTRA HASSAS KAPASİTİF EKRAN KALEMİ TANESİ 8.90.
    ben DAHA ÖNCE HEPSİBURADA DAN KARGO DAHİL 25 TL YE ALMIŞTIM. BURDA KARGO DA BEDAVA. KESİNLİKLE KAÇIRILMAYACAK FIRSAT. İHTİYA. DUYANLAR MUTLAKA ALSIN.

BU ARADA KALEMİN YOĞUN BİR KULLANICISI OLARAK DİYEBİLİRİM Kİ PERFORMANSINDAN HİÇ ENDİŞE ETMEYİN. TAMAM TÜKENMEZ KALEM GİBİ BİR PERFORMANS BEKLEMEYİN AMA TEPKİ SÜRESİ VE AKICILIĞI İLE ÇOK HOŞUNUZA GİDECEK BİR KALEM. EKRANA BASTIRMANIZA HİÇ GEREK OLMUYOR. HAFİF DOKUNSA BİLE YETERLİ. BU ARADA BEN BU KALEMİ İPAD 2 DE KULLANDIM.
    DEDİĞİM GİBİ İHTİYACI OLAN ARKADAŞLAR KAÇIRMASIN BU FIRSATI...

• ALUPEN vs MUVIT
    Bugün Caddebostan'daki pupa mağazasına gidip ipadime güzel bir kalem alayım dedim. Muvit marka varda kutuda 2 tane 41TL, aslında alupen almak için gitmiştim ama kalem gibi ipad kılıfının kenarına tutturabileceğim metal bir parçası olduğunu görünce, ve daha küçük olduğunu görünce muvit aldım. Eve geldim. Rezalet, hiçbirşey yazmak mümkün değil. Kalemin içi boş teneke gibi her tarafı çizik ve gömlek cebine takmaya yarayan metal parçanın altında kalan kalem yüzeyi cilasız. Bunların hiçbiri çok büyük sorun değil ama hafif olduğu için ve en önemlisi ucundaki plastik parçanın içi boş ve kalitesiz olması nedeni ile yazı yazmak imkansız çizim zaten imkansız. Aradım açtığınız için değiştiremeyiz. Açmadan ürünün kusurlu olduğunu koklayarak mı anlayacağım dedim. Neyse mağaza müdürü Ali Bey'le görüşün dediler. Anlayışlı biri çıktı, aradaki farkı verdim ALUPEN aldımarada dağlar kadar fark var. Daha ağır ve ucu sert ve kaliteli olduğu için ekrana yazarken yağ gibi kayıyor. Çok beğendim. Tabii biraz pahalı ve bilkomda extra pahalı 88TL hediyesi.

I like to muvit muvit demeyin sakın ola.
    Muvit mi aman aman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbb19 -- 15 Eylül 2011; 17:47:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

3-
    Penultimate programı Deneme yazısı :

bu mükemmelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: atlantıc

1
    http://store.bilkom.com.tr/Suck-UK-Suck-UK-Stylus-iPad-iPhone-ve-iPod-touch-Kalemi_3656.html#0

2
    http://store.bilkom.com.tr/Muvit-Muvit-Stylus-iPad-iPhone-ve-iPod-touch-icin-2-li-Kalem-Seti_119.html#0

3
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-ipad-iphone-icin-almaya-deger-ekran-kalemi-bakmadan-gecme-43939441/detay/#

arkadaslar tavısyenız pahalı bısey almayacam ucuz bu fıyatlar da hangı kalemı tavısye edesınız yardım

ALUPEN vs MUVIT
    Bugün Caddebostan'daki pupa mağazasına gidip ipadime güzel bir kalem alayım dedim. Muvit marka varda kutuda 2 tane 41TL, aslında alupen almak için gitmiştim ama kalem gibi ipad kılıfının kenarına tutturabileceğim metal bir parçası olduğunu görünce, ve daha küçük olduğunu görünce muvit aldım. Eve geldim. Rezalet, hiçbirşey yazmak mümkün değil. Kalemin içi boş teneke gibi her tarafı çizik ve gömlek cebine takmaya yarayan metal parçanın altında kalan kalem yüzeyi cilasız. Bunların hiçbiri çok büyük sorun değil ama hafif olduğu için ve en önemlisi ucundaki plastik parçanın içi boş ve kalitesiz olması nedeni ile yazı yazmak imkansız çizim zaten imkansız. Aradım açtığınız için değiştiremeyiz. Açmadan ürünün kusurlu olduğunu koklayarak mı anlayacağım dedim. Neyse mağaza müdürü Ali Bey'le görüşün dediler. Anlayışlı biri çıktı, aradaki farkı verdim ALUPEN aldımarada dağlar kadar fark var. Daha ağır ve ucu sert ve kaliteli olduğu için ekrana yazarken yağ gibi kayıyor. Çok beğendim. Tabii biraz pahalı ve bilkomda extra pahalı 88TL hediyesi.

Muvit mi aman aman

• quote:

Orijinalden alıntı: mbb19

quote:

Orijinalden alıntı: atlantıc

1
    http://store.bilkom.com.tr/Suck-UK-Suck-UK-Stylus-iPad-iPhone-ve-iPod-touch-Kalemi_3656.html#0

2
    http://store.bilkom.com.tr/Muvit-Muvit-Stylus-iPad-iPhone-ve-iPod-touch-icin-2-li-Kalem-Seti_119.html#0

3
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-ipad-iphone-icin-almaya-deger-ekran-kalemi-bakmadan-gecme-43939441/detay/#

arkadaslar tavısyenız pahalı bısey almayacam ucuz bu fıyatlar da hangı kalemı tavısye edesınız yardım

ALUPEN vs MUVIT

Muvit mi aman aman

bilkom storede alupen kalın olanlar 69 tl bunlardan hangısı ama tamamda senkını resmını buraya koyarsan bende alabılırım

dedegiin bilkomdakı urunler bunlar bu mudur acaba ıkısıden bırı madem alupen dıyorsunuz tavsıye
    "Just Mobile AluPen iPad, iPhone ve iPod touch Kalemi (Kırmızı)"
    iF 2011 Ürün Tasarım ödülü 69 tl

"Just Mobile AluPen iPad, iPhone ve iPod touch Kalemi (Alüminyum)"
    iF 2011 Ürün Tasarım 62 tl

• Arkadaslar usa dan rocketfish stylus kalem geldi applestore dan alınmış 18$ izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowcow

Arkadaslar usa dan rocketfish stylus kalem geldi applestore dan alınmış 18$ izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım

Bekliyoruz ;)
  • kesinlikle ozakiyi öneririm
    daginin yanına bile yaklaşmayın
  • Amsterdam'da yaşıyorum, burdaki iCentre'a bakmaya gitmiştim kalemler için, görevli direk denemem için 3 kalem çıkardı, Alupen, bamboo stylus ve griffin. Üçünü de denedim, en sevdiğim ve bana en rahat geleni en ucuzu çıktı : Griffin. (Griffin 19€ ,Bamboo 23€, Alupen 25€)

Alupen'in kılıfı olması güzel ama yanında taşıyanlar için ağır ve kalın olduğunu düşünüyorum. Griffin'i de öneririm.
  • Bu arada önemli bir ayrıntı, mat ekran koruyucu kullanıyorum ve kalemlerle hiç bir sorunum olmadı, yani ekran koruyucu da kullanabilirsiniz kalemlerle
  •  İPAD'i Defter gibi Kullanabilirmiyim ,Neler gerekiyor ?? (İpad'de NoteTaking)

arkadaslar şu ürünü sıpariş verdim bakalım deneyım kullannacam yorumlarımı burdan yazarım bu arada fıyatı 29 tl arkadaslar hepsıburada.com yazdım ama kımse ılgılenmedı ne yapalım en guzelı kullanıp denemek arkadaslar

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=3014568&Productid=bs130767#Gorseller

• yukarı kalem soranlar için iyi bir inceleme olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.