Şimdi Ara

iPad Bilmediğimiz Kısayollar - Keşfetmediğimiz Özellikler. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
346
Cevap
71
Favori
31.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güç adaptörünü şişe açacağı olarak kullanmak mümkünmüş

Kaynak: Kaynak

iPad Bilmediğimiz Kısayollar - Keşfetmediğimiz Özellikler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkin Kayalar

Paylasildimi bilmiyorum ama benim gibi ana ekran tusu gibi fiziksel tuslari kullanmak eskitmemek isteyen varsa erisilebilirlik bolumundan assistive touch ı açın .. Ekranin sağ alt kosesine bir kucuk buton gelecektir. Butona bastiginiz zaman ses acma kapatma , ana ekrana donme gibi bircok secenek cikiyor.. Fiziksel tuslarin cogunu bu yontemle kullanmiyorum (uyku butonu haric)

Ass.touchu bulamadım..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

quote:

Paylasildimi bilmiyorum ama benim gibi ana ekran tusu gibi fiziksel tuslari kullanmak eskitmemek isteyen varsa erisilebilirlik bolumundan assistive touch ı açın .. Ekranin sağ alt kosesine bir kucuk buton gelecektir. Butona bastiginiz zaman ses acma kapatma , ana ekrana donme gibi bircok secenek cikiyor.. Fiziksel tuslarin cogunu bu yontemle kullanmiyorum (uyku butonu haric)

Ass.touchu bulamadım..?

Ayarlar-genel-erişilebilirlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarrega

Güç adaptörünü şişe açacağı olarak kullanmak mümkünmüş

Kutudan ilk çıktığı gün belliydi zaten şarj etmekle kalmayacağı

• Saolasin 4 parmagi olayi canli oldu
  • Ultimate konu çok işime yaradı Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

quote:

quote:

Ass.touchu bulamadım..?

ipad 1 im için gerekli..ama onda as.touch yok herhalde..(ios 4.3.5)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

quote:

quote:

Ass.touchu bulamadım..?

ipad 1 im için gerekli..ama onda as.touch yok herhalde..(ios 4.3.5)

iOS 5 ile geldi asisstive touch özelliği.ios 5e yükseltin :)

• quote:

Güzelmiş bu👏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakansant -- 11 Mayıs 2012; 14:41:17 >
  • Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama Youtube'da mesela bir şarkı dinlemek istiyorsunuz ama uygulamadan çıkınca kapanıyor. Bunun için home tuşuna iki kez basıp açık uygulamaları görebildiğiniz bölüme gelip sağa kaydırın. Orada müzik yerine youtube'u göreceksiniz. Play'e basın arka planda youtube videonuzun oynamaya devam etsin ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican09turk -- 11 Mayıs 2012; 14:43:31 >
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican09turk

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama Youtube'da mesela bir şarkı dinlemek istiyorsunuz ama uygulamadan çıkınca kapanıyor. Bunun için home tuşuna iki kez basıp açık uygulamaları görebildiğiniz bölüme gelip sağa kaydırın. Orada müzik yerine youtube'u göreceksiniz. Play'e basın arka planda youtube videonuzun oynamaya devam etsin ;)

Paylasildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarrega

Güç adaptörünü şişe açacağı olarak kullanmak mümkünmüş

Zarar vermeyin adaptorlerinize :))

• 👏⚡😡😃😱☝🙏✌💔👍👎😓😜😨😳🍴🍳🍎🍉🎯🔫💣💊💉💻📺🚀🏁🚚🚑🗽🏨▶⏪2⃣6⃣❌🆎
    İpad in orjinal klavyesinde bulunan bu işaretler sadece safari de işe yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakansant -- 11 Mayıs 2012; 19:09:01 >
  • 😄😊😃😉😪😡😠😱😲😣😝😔😌😰💑💏💪💪🙇💀👂🙌👯🙅💆👵👩👲💨❔🎵😭😣🈵🈁↘↗➡⬅◀🎡🏰🏭

Çok sevdim bunları :)
  • teşekküürler güzl bilgiler gerçekten.
  • Birisi konu açmış,burda da paylaşayım💻
    👉Safari yi siyah renk yapmak👈
    Ayarlar-safari-gizlilik-özel dolaşma 🔓
  • Edit: yanlış bilgi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İug -- 11 Mayıs 2012; 22:41:48 >
  • Klavyede Shift tuşuna çift tıklayınca sürekli aktif hale geliyor yani capslock işlevi yapıyor.
  • Arkadaslar konuyu okuyup sonra yazsanız daha doğru olur. Sürekli aynı seyler yazılmaya başladı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.