Şimdi Ara

Ipad Air 2 hala alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
0
Favori
4.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorunsuz bir sekilde iPad2 kullaniyorum. Sen dusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğitim indirimi ne kadar indirdi siz ne kadara aldınız ?Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baytar. kullanıcısına yanıt
    64gb 1700e aldım, ama eğitim indirimsiz salt hali 70-80 tl daha fazla yalnızca. İndirim diyemeyiz pek..

• iPad Pro 'yu tercih etmen daha mantıklı hem kalem desteğide var ve Air 2 'den daha iyi bir cihaz ama Air 2 'de alınabilir bir cihaz.
  • drjacob kullanıcısına yanıt
    Air 2yi kullanıyor bulunmaktayım hocam, Pro hem ekonomik anlamda hem de benim tabletten hedeflediklerim anlamında israf olacaktı. Bu yüzden Air 2 yi aldım, şu anlık her şey yolunda. Teşekkürler.

• İpad air 2 harika bir cihaz. Her sabah ve her gece mutlaka elimdedir. Herkese tavsiye ederim. Nasıl olsa telefon var gerek yok diyor bazı insanlar ama aynı şey kesinlikle değil.

• iPad Pro'de ka lem ozelliği var diyorsunuz ama kalem için de 380 lira ayrıca bayılmak gerekiyor. O yüzden ben de iPad Air2 tercih ederdim. Çok ihtiyaç varsa stylus ile idareedilir. Ama beni asıl tedirgin eden, uzun süredir yeni ipad air çıkmaması. Eğer Eylül'de Air3 çıkacaksa şimdi Air 2 almak yanlış olur. Sizce Air3 çıkar mı, yoksa pro'nun gelişiyle birlikte air serisinin uretimi biter mi?
  • iPad Air 3 ya da yeni ismi her neyse yeni nesil ipad ler ne zaman tanıtılıyor?
  • oan kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamışsınız hocam.
    İpad 1
    İpad 2
    İpad 3
    İpad 4
    İpad Air
    İpad Air 2
    İpad Pro 9.7

sıralama bu şekilde nasıl ipad 4 ten sonra 5 yerine air geldiyse 7 yerine de pro geldi. Pro 2 gelcek bundan sonra.
  • Farklı olabilir.
    Ipad prolar kalemli ve pahalı versiyon olarak devam eder, airler kalemsiz ve biraz daha ekonomik versiyon olarak.
    Ihpne'da da iphone-iphpne plus ve SE olması gibi, Ipad'de de pro, air ve mini serileri olabilir.
    Eğer böyle olursa Eylül civarı air 3'ü açıklamaları lazım...
  • Alınır.

• Bende de var 8 ay once almistim su ana kadar verdigim en dogru kararmis bilgisayari is harici kullanmaz oldum her sey elimin altında resmen, ozellikle bir kac uygulama var olağanüstü.

• Bende ayni sebeplerden istiyorum hala alinir mi arkadaslar
  • Alınmamı bea 😂 Ateş'le gitsin gardaş 👍🏻
  • Air2 nin en vaz gecilmez ozelligi nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustakil_Yazar -- 4 Şubat 2017; 19:16:41 >
  • bende Mini 2 var ve halen canavar gibi son güncellemeyi alana kadar kullanacağım
  • arkadaşlar ipad alırsam eğitim amaçlı kullanıcam fakat benim beklenti şu ....

sabit diskte ders videolarım var (.mp4) veya filmler (.mkv) onları ipad ile izleyebilir miyim ? pdf görüntülemede yapması lazım

* tablet hiç kullanmadım özellikle ios o yüzden bilmiyorum ...
  • heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Kullanırsın tabi hocam. Sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolanka

Kullanırsın tabi hocam. Sorun olmaz.

en mantıklısı fiyat / performans olarak ipad air 2 galiba , değil mi? hem ekranı büyük hemde işlemcisi kuvvetli muadillerine göre

2.el alacağım 32gb veya üstü
  • Ben 2 senedir 16 GB iPad air2 kullanıyorum.

iPad'in yanına sandisk wireless aldım, ürünü şu linkten görebilirsin https://www.sandisk.com/home/mobile-device-storage/connect-wireless-stick

Eğer istersen şöyle bir aket var https://www.sandisk.com.tr/home/mobile-device-storage/connect-wireless-media-drive

Bir de ali express'te şöyle bir alet var https://tr.aliexpress.com/item/BTOD-2-IN-1-USB-Cable-OTG-TF-Card-Reader-2-4A-Fast-Charging-APP-IUsb/32751224966.html?aff_platform=aaf&cpt=1487511868883&sk=2v37IQv&aff_trace_key=14d27b6b8ab24b88b37aa47fdef3596c-1487511868883-07094-2v37IQv
    Bu kablonun içine 128 GB micro sd kart takıp aynı anda şarj edebiliyorsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 19 Şubat 2017; 16:45:9 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.