Şimdi Ara

iPad 9.Nesil 64 gb 8.999 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
3
Favori
9.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tablette Apple rakipsiz gibi. Bende düz ipad 8 var 2020 ya da 2021 ürünü olması lazım hala canavar gibi çalışıyor. ipad OS 16.6 güncellemesini de aldı, bataryası da güzel, akşama kadar çocuğun elinde banamısın demiyor. diğer markalar çok üst seviye ürünleri değilse 3-4 senede tabletleri genelde mefta oluyor.

• milesbroke kullanıcısına yanıt

Hocam bende matepad 11.5 almak istiyorum da youtube da tam ekran oluyor mu? bide 1440p hdr video açıyor mu youtube da?

• YouTube'u tarayıcı üstünden ana ekrana kısayol oluşturarak kullanıyorum, reklamsız ve tam ekran oluyor ancak HDR seçeneğini göremedim. Bunun sebebi tarayıcı üzerinden açıyor olmam da olabilir. YouTube Vanced gibi bir uygulamayla da denemek lazım belki de.
  • milesbroke kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam. Gbox la indirince youtube premium olsa bile reklam mı oluyor? bi de hocam app gallery de xbox game pass uygulaması var mı?android de vpn ile game passe girip cloud dan oyun oynayabiliyorum. bunda o imkan var mı?
  • 64gb yetiyor mu? kutudan ne kadar boş alan ile geliyor?

• claswan kullanıcısına yanıt
    Bana yetiyor. İnternet video gazete dergi vs için kullanıyorum. Ama 100 tane uygulama yükleyecem falan dersen yetmeyebilir.

iPadOS ve sistem verileri 14 gb yer kaplıyor şu anda bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tirabzonli -- 6 Ağustos 2023; 12:23:36 >
  • Derslerde not almak, video izlemek ve nette dolaşmak vb. için iş görür mü sizce yoksa ağır mı kalır?
  • Rua~ R kullanıcısına yanıt
    Her türlü is görür.
    Takılacağınız şey tipi olsun. Tipinden razıysanız alabilirsiniz.
    Bence tipi kötü ama çerçeve inceldi diye 5 bin lira daha fazla vermeye gerek yok iPad 10’a diye düşündüm aldım.
  • YouTube'ta reklam olmaması lazım premium olunca ama ben gbox gibi aracılar kullanmadım Google bilgilerimi girmemek için. Gamepass göremedim.

• Gürgençler aynı tablete indirim yapmış. Fiyat 8799TL havale indirimi var diyor ama baktım olmuyor.

iPad 9.Nesil 64 gb 8.999 TL

https://www.gurgencler.com.tr/apple-ipad-9-nesil-64-gb-10-2inc-wifi-tablet-uzay-grisi-mk2k3tu-a

• kadri61 kullanıcısına yanıt
    ipad pro almayı planlıyorum ne düşünürsünüz hocam
  • FastegL F kullanıcısına yanıt

10bin verim kargo senden

• 07kubi07 kullanıcısına yanıt

o fiyata ikinci el, 64 gb sadece wifi ikinci el bulursun belki. Kargo senden iPad 9.Nesil 64 gb 8.999 TL 

• sirswager kullanıcısına yanıt

bilgi sahibi değilim kusura bakma.

yalnız şöyle bir tecrübe paylaşayım. çocuğun 7.nesil tableti vardı, kılıfında tertemiz kullanmış. geçen soru çözerken boot logo görünüp kaybolmaya başladı. hard reset attım, update ve restore denedim olmadı. baya uğraştırdı beni, internetten araştırdığımda hw problemi olabileceğini gördüm. apple servisine götürdüm. Türkiye'de ipad tamiri olmadığını öğrendim (MalOf Gürgençler Servisi). Cihaz değişimi yapıp ücretini alıyorlarmış. Bu fiyatlara çıkıyor. çocuk ders yapıyor diye mecburen aldım ama bilginiz olsun. Apple garanti içerisinde swap cihaz verip değiştirir ama garanti sonrası sıkıntı büyük.

Bilgi için çok teşekkür ederim, bunu öğrendiğim iyi oldu
  • Fiyat zaten olabilecek en güzel seviyelerde. Yok çerçevesiydi, ekran oranıydı falan filan artık bu tartışılacak bir durum değil öyle bir lüks yok artık aldın aldın 1-2 aya 10 k üzeri olur bunlar.

Bir sonraki modeli ile arasında 4-5k fiyat farkı var. He bu farkı rahatca verebiliyorsan zaten git 10. nesil al ekran boy oranı ile kendini tatmin et.

Tamir etmek zorunda hocam, yasal zorunluluk. Yenisi al diye bir şey yok. Ha tabi tamir için anormal fiyat isteyebilirler. Gerçi tamir kesin olarak yoksa tamir fiyatını kabul ediyorum derseniz çıkmaza girebilirler. Bu Apple zaten yasal yetkili servis sorununu bile Türkiyeye girdikten uzun bir süre sonra ancak giderebildi. Ben bakanlığa başvuru yapmıştım, 6 ay sonra bu troy falan peydahlandı. İpadım bozulursa bir deneyeceğim bu işi zorlamayı.
  • Rua~ R kullanıcısına yanıt

Fazla bile gelir. Arkadaşlar demiş zaten ekran/kasa oranı dışında falsosu olmayan bir cihaz. Bende iPad 8 var dediğin işlere o bile yetiyor. Çok çok artıyor bile. Kalemim de var. Defter falan kullanmaz oldum güzel bir alet.

• Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için. Kalem fiyatı da epey pahalı, illa orijinal mi almak gerekir yoksa tavsiye edebileceğiniz başka bir marka var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.