Şimdi Ara

İpad 7. Nesil Wi-Fi kopma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 5 saat 23 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 16
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • system electronıc (3 mesaj) toress86 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (5 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> İpad 7. Nesil Wi-Fi kopma sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5148 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar merhaba, 7. Nesil iPad kullanıyorum, Wi-Fi bağlı film izlerken veya nette dolaşırken birden Wi-Fi kopuyor, telefonuma bakıyorum sorun yok, fakat tablet de Wi-Fi kopuyor. Sonra birkaç kere açıp kapatıyorum düzeliyor. Bu sorun modem yada DNS ayarları ile alakalı bir şey olabilir mi acaba. Yoksa iPad de donanımsal bir arıza mı var .

Birde bu iPad ler bu kadar zor mu şarj oluyor , sıfırdan yüze 5 saat sürdü ilk şarjım. Orjinal şarj aleti ile şarj ettim.

Bu ilk tabletim olduğunu için tecrübeli değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Eğer Modemden Uzak Değilsen modeme kopma sadece ipad e özel kopma yaşıyosan itunes ten yazılımı sıfırla eğer sorun düzelmiyorsa servisliktir
    Aynı Ürün bendede var Modeme Uzak Noktadan Kopma Çekmeme sorunu bence yaşıyorum ama tamamen Modemden kaynaklı arada 3 duvar var cihaz düzgün sinyal alamıyor ve evet cihaz hızlı şarj olmuyor xioomi telefon kullanıyosan eksikliğini hissedersin hızlı şarj yok cihazda. 8 bin mah bataryayı 4 kusur saatte doldurması gayet normal Bataryayı Ne kadar hızlı doldurursa bataryanın yıpranma payı o kadar artar

• Yarbay
    5148 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: toress86

Eğer Modemden Uzak Değilsen modeme kopma sadece ipad e özel kopma yaşıyosan itunes ten yazılımı sıfırla eğer sorun düzelmiyorsa servisliktir
    Aynı Ürün bendede var Modeme Uzak Noktadan Kopma Çekmeme sorunu bence yaşıyorum ama tamamen Modemden kaynaklı arada 3 duvar var cihaz düzgün sinyal alamıyor ve evet cihaz hızlı şarj olmuyor xioomi telefon kullanıyosan eksikliğini hissedersin hızlı şarj yok cihazda. 8 bin mah bataryayı 4 kusur saatte doldurması gayet normal Bataryayı Ne kadar hızlı doldurursa bataryanın yıpranma payı o kadar artar
    Modeme uzak değilim hocam. Son güncellemeyi yaptım 2 gün önce , 2 gündür yapmıyor ama bakalım ne gösterecek zaman. İnşallah servislik bir olay değildir , daha yeni aldım, üzülürüm.
    Ben telefon olarak mi8 kullanıyorum ve ona quick şarj 3.0 şarj cihazı almıştım, ona acayip alıştım, elimi yüzümü yıkarken şarja takıyorum telefonu % 60 dan fazla doluyor. Böyle olunca dedim şarj da da mı bir sorun var acaba, demek ki normal o zaman.

• Yüzbaşı
    561 Mesaj

Sorunun Kaynağı %95 Wifi Anteni değildir çünkü genelde sorun olsa ya çok dalgalı oluyor sinyal yada hiç olmuyor

|
    |
    system electronıc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: toress86

Sorunun Kaynağı %95 Wifi Anteni değildir çünkü genelde sorun olsa ya çok dalgalı oluyor sinyal yada hiç olmuyor
    Çok ilginç, günlerdir kopma felan yok. Şimdilik herşey yolunda...

|
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bitcoin
SEO
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,222
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.