Şimdi Ara

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
13
Favori
42.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KLİKSA.COM DA, 16GB WiFi MODELİ 1216TL,

WORLD KARTA 100TL PUAN VERİYOR, 12 TAKSİT İMKANI VAR,

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terturk39 -- 13 Aralık 2012; 5:42:20 >
  • Bimeksten aldım sonunda. İpad4 32 GB wifi+4g , içerenköy mağazasından görerek aldım. Nette fiyatı 1.770 TL. idi. Mağazadan 1.839 TL.ye aldım ( konforlu sigorta dahil).
    Chaz gerçekten RETİNA. Biraz daha hızlı , gerisi aynı sanırım. Daha inceliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deburky

Bimeksten aldım sonunda. İpad4 32 GB wifi+4g , içerenköy mağazasından görerek aldım. Nette fiyatı 1.770 TL. idi. Mağazadan 1.839 TL.ye aldım ( konforlu sigorta dahil).
    Chaz gerçekten RETİNA. Biraz daha hızlı , gerisi aynı sanırım. Daha inceliyorum.

Gerçekten Retina derken ? New İpad 'in Retina ekranından farkı var mı mesela ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

quote:

Orijinalden alıntı: deburky

Bimeksten aldım sonunda. İpad4 32 GB wifi+4g , içerenköy mağazasından görerek aldım. Nette fiyatı 1.770 TL. idi. Mağazadan 1.839 TL.ye aldım ( konforlu sigorta dahil).

Gerçekten Retina derken ? New İpad 'in Retina ekranından farkı var mı mesela ?

Henüz bir film yükleyip seyretmedim ama mesela itunes'u açtığımda ya da Log dergisini indirip okurken çok çok net olduğunu hissettim. Eşimin de new ipad'i olduğu için karşılaştırdığımda görebiliyorum. Ama ipad 2 ile bariz çok fark var. Derseniz ki new ipad ve retina ipad arasındaki ekran farkı çok mu diye , "Hayır" diyebilirim. Ama benim için netlik önemlidir ki , geçen hafta Galaxy Note 10,1 tabletimi sattım. Daha 1 ay önce almama rağmen ipadin netliği hiçbir tablette yok.
    Ayrıca cihaz biraz daha hızlı gibi geldi bana ( bu psikolojik de olabilir )
    Bunların dışında newipad ve Retina ipad arasında bir fark göremedim. Yani koş koş hemen değiştirmeye gerek yokmuş
    Pişman mıyım ? Kesinlikle hayır , çünkü bu parlaklık ve netlik hiçbir cihazda yok ve bambaşka bir deneyim, keyif vs..

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle3673

Ben dün satın aldım. 16 gb lik 4g li modelini. 1499 tl ve vade farksız 12 taksit. Panora' da ki NEO mağazasından aldım. Fiyat olarak en uygun orada buldum.

iyi fiyat ama hattı nasıl hallediyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robokobe2424 -- 13 Aralık 2012; 12:25:37 >
  • Medyamarkt'te 1179 TL idi değişmediyse
  • yeni nesil ipadler en hesaplı pcdepo.com da satılıyor. misal 4. nesil 16 gb wifi beyaz ipad havaleyle 1160 lira.

ayrıca ürünler bilkom garantili

http://www.pcdepo.com/apple-ipad-retina-md513tu-a-beyaz-tablet-pc-urun8915.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: robokobe2424

quote:

Ben dün satın aldım. 16 gb lik 4g li modelini. 1499 tl ve vade farksız 12 taksit. Panora' da ki NEO mağazasından aldım. Fiyat olarak en uygun orada buldum.

Turkcellden 5 gb' lık kamu vınn alıp onun hattını kullanacağım. Şimdilik ip4' ten paylaşıyorum.

• quote:

quote:

quote:

Turkcellden 5 gb' lık kamu vınn alıp onun hattını kullanacağım. Şimdilik ip4' ten paylaşıyorum.

telefondan bağlantı alınca bağlantı hızında kasma falan oluyor mu ipadde? yani bağlantı hızı iphone'dakine göre daha düşük oluyor mu? sayfaların geç açılması vs.

• takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

quote:

quote:

quote:

telefondan bağlantı alınca bağlantı hızında kasma falan oluyor mu ipadde? yani bağlantı hızı iphone'dakine göre daha düşük oluyor mu? sayfaların geç açılması vs.

Öyle bir kasma falan yok. Ama kendi hattıyla hiç denemedim. Cumartesi hat alıp deneyecğim. Hız arasındaki farkı tekrardan yazarım buraya.

• quote:

yeni nesil ipadler en hesaplı pcdepo.com da satılıyor. misal 4. nesil 16 gb wifi beyaz ipad havaleyle 1160 lira.

PC depo gerçekten ucuzmuş. Değerlendirme alıyorum. bilgi için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezing

quote:

yeni nesil ipadler en hesaplı pcdepo.com da satılıyor. misal 4. nesil 16 gb wifi beyaz ipad havaleyle 1160 lira.

Orada 2 cesit var biri retina diyor biri yeni ipad diyor hangisi yeni retina olanlar en yeni olanlar degilmi? 16 gb yeterli olur mu acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

quote:

Orijinalden alıntı: sezing

quote:

Orada 2 cesit var biri retina diyor biri yeni ipad diyor hangisi yeni retina olanlar en yeni olanlar degilmi? 16 gb yeterli olur mu acaba.

Apple Ipad Retina MD5 MD5 ile başlayacak ve retina yazacak yeni nesil derse eski model oluyor.

16 yetmez diyorlar. Ben 32 almayı düşünüyorum. Eğer alacak bir kaç kişi olursak pcdepo yu tanıyorum bir indirim vs yaptırmaya çalışırım. Vatan ile görüştüm fiyatlarda bir düzelme yaparlar inş. Halledeceğiz dediler.

• Bende fıyat arastırması yapıyorum 16 GB Wı Fı modelı dusunuyorum.

• Herşeyi söylemişsiniz Ama New ipad giibi ısınıyormu onu söylememişsiniz ?

• VATANIN BONUS KAMPANYASI VAR,

FİYATLAR ÇOK UYGUN,TAKSİT İMKANI İLE,

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ]

• Avea bugün kontratlı olarak satışa başlayacakmış.24*83 tl 16 gb için istediği fiyat.sınırsız interneti ike beraber

• ipad için 16gb çok saçma...

32den az almak mantıksız bence.. hatta direk 64 alınmalı..

aveanın çektiği fiyatta çok fazla...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.