Şimdi Ara

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
496
Cevap
13
Favori
42.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: terturk39

VATANIN BONUS KAMPANYASI VAR,

FİYATLAR ÇOK UYGUN,TAKSİT İMKANI İLE,

İPAD 4.Nesil Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar [ ANA KONU ]

bonus kartla almak mecburi mi? 1118 lirayı direkt vatana gidip ödeyip alamaz mıyız cihazı?

• tvt.com nasıldır,bilgisi olan varmı orada da fiyat gayet uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

quote:

bonus kartla almak mecburi mi? 1118 lirayı direkt vatana gidip ödeyip alamaz mıyız cihazı?

hocam beyaz 32 gb +4g yok ayrıca 64 gb 4.nesilde yok. fiyat çok da iyi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: blancbec

tvt.com nasıldır,bilgisi olan varmı orada da fiyat gayet uygun

1237 lira diyorlar 16 gb wifiye. bence hic uygun degil. pcdepo'da 1165 liraydı yanılmıyorsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso_

Avea bugün kontratlı olarak satışa başlayacakmış.24*83 tl 16 gb için istediği fiyat.sınırsız interneti ike beraber

Avea'nın Dördüncü Nesil iPad Fiyatları:
    16 GB’lık model 83 TL
    32 GB’lık model 95 TL
    64 GB’lık model 106 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezing

quote:

quote:

4. nesil 16 gb wifi 1118 lira gorunuyor. bu simdiye kadar gordugum en iyi fiyat. yanlis mi biliyorum?

• sınırsız internetin koşullarını iyi okuyun...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sezing

quote:

quote:

4. nesil 16 gb wifi 1118 lira gorunuyor. bu simdiye kadar gordugum en iyi fiyat. yanlis mi biliyorum?

16 gb için olabilir. ben 16 gb araştırmıyorum bile. Eğer oyun uygulama vs için alıyorsanız tableti 32 veya 64gb olanları araştırın derim.

• quote:

quote:

1237 lira diyorlar 16 gb wifiye. bence hic uygun degil. pcdepo'da 1165 liraydı yanılmıyorsam

32 gb wifi 1371 lira . ben bu fıyat ıcın konusmustum. sizce uygun degılmı ?

birde tvt nasıldır ? bilkom un kendı sıtesınde iş ortaklarında olan bi sirket tvt.com , ama bilinmeyınce ınsan referans aryıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blancbec -- 14 Aralık 2012; 13:22:39 >
  • quote:

quote:

quote:

birde tvt nasıldır ? bilkom un kendı sıtesınde iş ortaklarında olan bi sirket tvt.com , ama bilinmeyınce ınsan referans aryıyo.

bence uygun gibi. ancak yine de siteden pek emin olamadim. telefonla irtibat kurup bilgi edinin derim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bence uygun gibi. ancak yine de siteden pek emin olamadim. telefonla irtibat kurup bilgi edinin derim.

bilkom un kendı sitesinde satış noktalrında tvt.com.tr var ,yetkili servis ve satıcı olarak gözüküyor. o yuzden sorun olmaz gibi duruyo ama emin olamadım.

• --------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anelka39 -- 14 Aralık 2012; 16:11:17 >
  • Araştırdığım kadarıyla Bilkom garantili en uygun fiyat şu an Vatan'da (16GB WI-FI). 1118TL. Teknosa'da 1216TL 100tl Garanti Bankası Bonus veriyor. Bimeks'te ise 1206TL 121 Bipara yam, 121 TL alışveriş çeki veriyor. Yarın bir aksilik olmazsa Vatan mağazasından alacağım.
  • Teknosa da ipad 4 4g li32gb 1600 kusurdu. Cok hosuma gitti. Netlik olsun, incelik olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmant87

Araştırdığım kadarıyla Bilkom garantili en uygun fiyat şu an Vatan'da (16GB WI-FI). 1118TL. Teknosa'da 1216TL 100tl Garanti Bankası Bonus veriyor. Bimeks'te ise 1206TL 121 Bipara yam, 121 TL alışveriş çeki veriyor. Yarın bir aksilik olmazsa Vatan mağazasından alacağım.

iyi de vatandaki fiyat bonus kartlılara özel bildigim kadariyla. yani direkt bi vatan subesine gidip 1118 i nakit odeyip cihazi alamiyorsun. yaniliyor muyum?
  • vatandaki kampanya hafta sonu da devam ederse bonus card kullanan bir arkadas bana yardimci olabilir mi? urunun parasini elden taktim edeyim, kendisi kredi kartindan cektirsin. ister taksit ister tek odeme fark etmez 1120 liradan bu ürünü almak lazım. 100 lira falan kâr oluyor.http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/apple-mc513tua-4nesil-ipad-16gb-wifi-beyaz-97retina-bluetooth-10-saate-kadar-pil-omru-652gr/productdetails.aspx?I_ID=63464

• Bende gordum vatanda ipad 4. Nesil 16 gb 4g li model 1407 tl. Garanti bonus sadece. Denizbank bonus olmaz mi acaba

• yanlış yazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 14 Aralık 2012; 22:38:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben de alcam 4.nesil. 3G yazanlar sim girişli mi? Sim girişlilerde SMS falan oluyor mu bi yardimci olun.

• İpad için 4GB internet Ortalama 29 TL ye geliyor.

Avea'nın ipad kampanyasında örnek vereyim 16 gb + 4g li modeli + 4 GB internet 24 ay boyunca = 93 tl * 24 = 2232 TL

Vatanda İpad 16 gb + 4g li modeli = 1.407
    Ayrıca internet almak isterseniz 29 TL den hesaplarsak 29*24= 696 TL
    Toplam 2103 Tl yapar arada 129 tl fark oluyor.
    Tercih sizin Arkadaşlar.

Aveanın kampanya Linkihttp://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/iPadRetina
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.