T

Teğmen
26 Mayıs 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 1)
Gönderileri
resimde görünen paketler hepsimi 19 tl mi,Yoksa tek tekmi 19 tl fiyatlandırılıyor.
ve yeni abone olucam önerileriniz varmı ? çok para ödemek istemiyorum şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.
 Yardım Moviemax
Bu arada flim paketi en üstekiler için sorum.
Merhaba arkadaşlar ben şunu öğrenmek istiyorum bilen varsa açıklasın New İpad Aldım 2 ay oldu alalı,ve şimdide adamlar yenisini çıkarmışlar A6x işlemcilisi çıkmış biz bu çok ısınan ipadler elimizde mi patladı yani yeni alanlar ne yapıcak soruyorum.
Fikir Verirseniz Sevinirim. Düşünsenize bi ürün alıyorsunuz ve hemen ardından aldığınızın daha iyisi çıkıyor siz ne hissedersiniz.
Merhaba Arkadaşlar Başka Yerde Konu Açıldıysa Bilmiyorum. Google Chrome Kullananlar için Sayfalar Arası Hızlı Geçişi Paylaşmak İstedim / İpad,ın Siyah Bantın Dibinden Yani Home Tuşu,nun ordan yada tam karşı tarafından tableti yatay konum da yaptığımda oldu :) farketmez Parmağınızı Süreklediğinizde Sayfalar Arası Geçişini Görüceksiniz.Tab bölümlerini Tıklamaktan Daha İyi Birşey Bence. Belki Keşfedilmiştir Ama Yeni Buldugum için Paylaşmak İstedim Herkeze Hayırlı Vakitler. :))
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 151
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 3.064 (Bu ay: 15)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.