Şimdi Ara

iPad 3 Lansmanı Canlı Yayın! Sona Erdi :) (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.196
Cevap
3
Favori
133.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IPAD UZERINDEN IZLİYORUM VE ACAYIP NET VE KESİNTİSİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

cihazı kanadadan getirteceğim ama yasal olaylarda bilgim sıfır. pasaport kaydı vs. ne yapmak ve nasıl yapmak gerek. bilgisi olan paylaşabilir mi. türkçe menü oluyor mu ayar vs.

wifi olanını alırsan pas. kaydına gerek yok getir kullan
    3G li alırsan(şimdi bu 4G li galiba) neyse işte bunu alırsan pas. kayıt ettirmen lazım.
    türkce dil desteği var orjinalinde, yeni ipad e özgü bir sey yapmamıslar ise

teşekkür. peki bir arkadaşın pasaportuna kayıt yaptırsak nasıl olacak. vancouver da yaşayuan akrabamdan kargo ile alıpo göndermesini isteyeceğim. başka bir durum yok. bende yok pass. kaça patlar vergi falan var mı?

Ülkeye ait vergi oranları hakkında maalesef bilgim yok,siz arkadasınıza parayı verip gönder derseniz gümrükte kalabilir cep telefonları kalıyor buda kalır sanıyorum.
    ya sız gidip alıp geleceksiniz yada arkadasınız gelirken getirecek, bu 2 durum olursa giriş yapılınca pas. kayıt ettirirsiniz olur biter
    buradan pas. kayıdı yaptıracak olursanız 100TL fiyatı,forumda yapan arkadaslar var.

fedex mng işbirliği ile kapalı kargo olmuyor mu. bakıyorlar mı bu nedir diye.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozzy2007

Arkadaşlar bu yeni Ipad'i satın almak için Iphone alırkenki gibi Apple sitesinden rezervasyon yaptırmak gerekiyor mu? 16 Mart'da amerikaya Chicago'ya gidicem eğer alabilirsem alıcam bi tane 32 GB New Ipad. bunun ebat olarak Ipad2 'den bir farkı yok sanırım? Ipad aldıktan sonra başka ne almak gerekiyor Smart Cover mı almalıyım yoksa sağlam koruyan bir kılıf mı? Bir de Iphone 4 ile Ipad'lerin şarj aleti uyumlu mu? Eğer uyumluysa şarj aletini poşetinden hiç çıkarmıycam.

uyumlu ama ipad ile iphone akım degerlerı farklı bildiğim kadarı ile.

Akım degerleri fark etmiyor İpad sarji ile iPhone sarj ediyorum bir sorun olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parn -- 8 Mart 2012; 0:41:52 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rubenmartin

quote:

quote:

yav hacılar sorularım var;

bu ipad de, dizi-film izleme olayı nasıl oluyor? birisi çıklayabilir mi?

yani şöyle, ben torrentten dizi yada film indirip izliyen ve internette takılan soft sayılabilecek bi kullanıcı sayılırım.

diyelim ipad aldım hacı usb yok, veri depolama sorun.

nası olacak bu işler?

cok kolay
    apple store dan AV PLAYERı satın alıyorsunuz, programı acıyorsunuz wifi adresı veriyor size
    onu pc den girip filmi ipade yolluyorsunuz, alt yazılı ise alt yazıyıda yolluyorsunuz.En basit yöntemi bu dur.
    artık itunesa at, ipade iphone a göre convert et,alt yazıyı göm vs devri bitti

yani ne izleyeceksen izle, pc den program vasıtasıyla ipad e gönderiyorsun öyle mi dostum?

aynen, birde diziler içinse diziport falan vardı sanırım adını unuttum ama bu sitelerden izleyebilirsin

valla hacı büyük bi soru işaretini kaldırdın kafamdan. masaüstünden indirip, ipad de güzelce izlerim, on numero olmuş, bu sistem. teşekkürler tekrar.

eee, ne zaman gelir bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: VVVertigo

bilkom bimeks mediamarkt teknosa vs vs . hedi yarın getirsinlerde alalım ....

bu nedir yaaa

ipad2 ye niyetlenmiştim ki bir ay önce aman ha bekle ipad3 geliyo dediler. tr ye gelsinde alalım. valla bıktım beklemekten netbook u sattıktan sonra daralmaya başladım.. ekran mekran iyi işte. bunlar daha iyisini yapana kadar en iyisi bu olacak sanırım...

tekrar çağırayım geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllll

İpad 2 çıktığında turkiye de stok sorunları yaşanmıştı fazlasıyla Bilkom garantili cihazlar yazin sonuna dogru zar zor bulunuyordu
    İnşallah bu sekilde olmaz yine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parn

quote:

Orijinalden alıntı: VVVertigo

bilkom bimeks mediamarkt teknosa vs vs . hedi yarın getirsinlerde alalım ....

bu nedir yaaa

ipad2 ye niyetlenmiştim ki bir ay önce aman ha bekle ipad3 geliyo dediler. tr ye gelsinde alalım. valla bıktım beklemekten netbook u sattıktan sonra daralmaya başladım.. ekran mekran iyi işte. bunlar daha iyisini yapana kadar en iyisi bu olacak sanırım...

tekrar çağırayım geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllll

İpad 2 çıktığında turkiye de stok sorunları yaşanmıştı fazlasıyla Bilkom garantili cihazlar yazin sonuna dogru zar zor bulunuyordu
    İnşallah bu sekilde olmaz yine

yaz sonu ne demek, ben maksimum nisana gelir diye umud ediyorum...

bir ay önce ihtiyaç hissettim nalet olsun ki forum okuruyum, arada yazarıyım... almadım , aman bekle ipad3 2s , ipad slx vs çıkacak dediler.

o kadar olmasın valla durduk yerde saç baş yolmayalım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Parn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozzy2007

Arkadaşlar bu yeni Ipad'i satın almak için Iphone alırkenki gibi Apple sitesinden rezervasyon yaptırmak gerekiyor mu? 16 Mart'da amerikaya Chicago'ya gidicem eğer alabilirsem alıcam bi tane 32 GB New Ipad. bunun ebat olarak Ipad2 'den bir farkı yok sanırım? Ipad aldıktan sonra başka ne almak gerekiyor Smart Cover mı almalıyım yoksa sağlam koruyan bir kılıf mı? Bir de Iphone 4 ile Ipad'lerin şarj aleti uyumlu mu? Eğer uyumluysa şarj aletini poşetinden hiç çıkarmıycam.

uyumlu ama ipad ile iphone akım degerlerı farklı bildiğim kadarı ile.

Akım degerleri fark etmiyor İpad sarji ile iPhone sarj ediyorum bir sorun olmuyor

valla iPadim olmadıgı için bir sey diyemeyeceğim, ama üstündeki akım deger yazıları aynı mı ? farklı mı acaba ?

quote:

valla hacı büyük bi soru işaretini kaldırdın kafamdan. masaüstünden indirip, ipad de güzelce izlerim, on numero olmuş, bu sistem. teşekkürler tekrar.

eee, ne zaman gelir bu?

sende sagol,gelir 2-3 aya herhalde, bekleyemem dersen yurt dısı al, yurt dısı ipadlerın garantisi burada gecıyor bilkom tarafından.
    dilersen arar teyit edersin. (iphone lar gecmez)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 8 Mart 2012; 0:48:26 >

• 2 nin fiyatı düşse bare
  • Sahibinden de ilanlar cikmismidir bakan var mi
  • Bilkoma geldiğinde gerekli bayilere dağıtım yapıldığında istanbuldaki arkadaşlara yardımcı olabilirim..

tabi kesin gelip alacaksa max aynı gün içersinde stok tutabilirim..

ipad 2 gelmeden birçok insan ipad 2 parasını ödeyerek geldiğinde teslim almak üzre bekledi..

telefon numarası mail adresi bıraktı arandılar gelip aldılar

2nci partide ise isimlerini yazdıranlar olmuştu ürün geldiğinde telefon ediyorlardı ürün geldi bugun gelebilecekmisiniz evet yada hayır ona göre bir alttaki müşteriyi arıyorlardı.

Tabi bu biraz sürdü sonra standart bilkom ürün dağıtımları iyi stoklar halinde yapıldı sorun bitti.
  • birde sunumda samsung hakkında bir seyler dendi, konuyu yazabilcek birisi var mıdır ?
  • Arkadaşlar, Erdinç abi Facebook üzerinden açıklama yaptı: Yaptıkları yayının kaydını almamışlar. Boşuna beklemeyin yani :(
  • Uzun zamandır böyle konu olmamıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Downer1040

quote:

Orijinalden alıntı: themagnificent

Bende merak ettim ne bekleniyordu yeni iPadden acaba :S

128 GB 699 USD
    Quad Core A6
    8 MP arka kamera
    3 MP ön kamera
    Yeni ince ve hafif kasa (bu baya fantezi oldu galiba)

acıkcası bir 3d(gozlukluksuz)ekran bekliyordum bide 10"lik cihaz cok buyuk -7-8 inc lik kücük modeller istiyordum.simdi hayalım ipod touch 5g nnin 4" ve yukarısı bir ekran ve geliştirilmiş işlemci ekran kartı ve tabiki pil omru

• iOS 5.1 ile iPad'e yeni gelen 4 duvar kağıdı.

iPad 3 Lansmanı Canlı Yayın! Sona Erdi :)

iPhone yeni kilitli ekranı.

iPad 3 Lansmanı Canlı Yayın! Sona Erdi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: MaNgOsEr

Beyler ciddi ciddi "The New iPad" mi oldu adı

İlerde sadece iPad diye geçer.

Şimdiki holywood filmleri gibi.

Spiderman 1, spiderman 2, spiderman 3, the spiderman

kötü , valla kötü

• Apple urunlerini rakamlarla anmak istemiyor, bu yuzden urun-rakam kombinasyonundan vazgeciliyor.

Yeni cikacak iphone'a da "new iphone" diyecekler... 5-6 degil...
  • arkadaslar simdi bu html5 tam olarak ne kadar yaygin? flashin eksikligi ne kadar cekilmekte?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

arkadaslar simdi bu html5 tam olarak ne kadar yaygin? flashin eksikligi ne kadar cekilmekte?

genelde siteler safariye gore dizayn yapiyor. Ben suan icin flash eksikligini hissetmedim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.