Şimdi Ara

iPad 3 Lansmanı Canlı Yayın! Sona Erdi :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.216
Cevap
3
Favori
132.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 815
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (88 mesaj) teknoforum-bs (70 mesaj) Furusato (52 mesaj) Mogolo (50 mesaj) beytepeli06 (43 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (640 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> iPad 3 Lansmanı Canlı Yayın! Sona Erdi :)
Giriş
    4235 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maytere

quote:

Orijinalden alıntı: sroad

arkadaslar simdi bu html5 tam olarak ne kadar yaygin? flashin eksikligi ne kadar cekilmekte?

genelde siteler safariye gore dizayn yapiyor. Ben suan icin flash eksikligini hissetmedim..

hmm o zaman fazla cekinmene gerek yok diyorsunuz tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Yarbay
    2478 Mesaj
    Yayının sonlarına doğru göz yaşlarıma hakim olamadım.Helal olsun çocuklar,bu vatan hepimizin!

|
    |

Samsun'da otomobil ile biçerdöverin çarpıştığı kazada, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı. Kaza, Bafra ilçesi Samsun-Sinop karayolunda meydana geldi. Eyüp Kırımlı yönetimindeki 52 DB 511 plakalı otomobil ile Mehmet Sanma yönetimindeki biçerdöver çarpıştı. Kazada, otomobilde bulunan Sezai Köse olay yerinde hayatını kaybetti, sürücü Kırımlı ile Ufuk Türk ve Uğur Akar ise yaralandı.
  • Yarbay
    4450 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

quote:

Orijinalden alıntı: rubenmartin

quote:

quote:

yav hacılar sorularım var;

bu ipad de, dizi-film izleme olayı nasıl oluyor? birisi çıklayabilir mi?

yani şöyle, ben torrentten dizi yada film indirip izliyen ve internette takılan soft sayılabilecek bi kullanıcı sayılırım.

diyelim ipad aldım hacı usb yok, veri depolama sorun.

nası olacak bu işler?

cok kolay
    apple store dan AV PLAYERı satın alıyorsunuz, programı acıyorsunuz wifi adresı veriyor size
    onu pc den girip filmi ipade yolluyorsunuz, alt yazılı ise alt yazıyıda yolluyorsunuz.En basit yöntemi bu dur.
    artık itunesa at, ipade iphone a göre convert et,alt yazıyı göm vs devri bitti

yani ne izleyeceksen izle, pc den program vasıtasıyla ipad e gönderiyorsun öyle mi dostum?

aynen, birde diziler içinse diziport falan vardı sanırım adını unuttum ama bu sitelerden izleyebilirsin

ipadde iphone'da dizi izlemek için Ace Player var arkadaşlar oraya girip diziport.com yazıyorsunuz ordan izliyorsunuz sorunsuz
    |
    |

• Teğmen
    245 Mesaj
    Beyler bırakın ne bekliyordunuz uçmasını koşmasınımı demeyi gerçekçi olun biraz ekran çözünürlülüğünü, kamerayı ne yapayım ben hala bilgisayara muhtaçken?

Yıllardır bekliyoruz bir usb koy şu cihaza? Beni bilgisayara mahkum etme işte iphone kullanıyorum ipad kullanıyorum ve mecbur PC de kullanmak zorundayım yani bu ikisini bir araya topluyamıyormusun....

Çok kötü şimdi mcbook air almak istiyorum bu sefer ipad bir işe yaramayacak ama ipadde çok işime yarıyor bu sefer mcbook 'un ne anlamı var ben hepsini bir arada kullanmak için istediğim tek şey USB girişi başka birşey istemiyorum ben datamı 32 GB usb pan drive ile taşırım ama beni artık 2. bir cihaza muhtaç etmemesi lazım. Sıfır cihaz alıyorum bana diyorki beni bilgisayara bağla yoksa çalışmam koskoca apple hala microsoftsuz açılmam diyor bu mantıklımı sizce?
    |
    |
    şu yüksek vergiler olmasa herkes sahip olurda...

|
    |
    |
    |
    3178 Mesaj
    birgecede 52 sayfa mesaj rekor budur
    |
    |
    |
    |

Bunlar unutulur mu

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    7560 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tanerergul

Vita iphone 4 ile bitecek... veya ipad 4 ile.. buda vitanın ömrünün 1-2 yıl olduğunu gösterir...

Hangi sony konsolunu kim nasıl bitirmiş, hayaller kurmayın. Sony hardcore oyuncuya oyun sunuyor Casual e de sunsa bile her kesime hitap ediyor. Fiziksel tuşları olmayan ve donanım olarak gerisinde kalan bir ürün nasıl olurda Vita yı bitirir.

MANTIĞIN BİTTİĞİ YER. SÖZLERİ ANLAMSIZ KALDIĞI KISIM. İşte tam burası olsa gerek :)
    quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

Vita iphone 4 ile bitecek... veya ipad 4 ile.. buda vitanın ömrünün 1-2 yıl olduğunu gösterir...

Hangi sony konsolunu kim nasıl bitirmiş, hayaller kurmayın. Sony hardcore oyuncuya oyun sunuyor Casual e de sunsa bile her kesime hitap ediyor. Fiziksel tuşları olmayan ve donanım olarak gerisinde kalan bir ürün nasıl olurda Vita yı bitirir.

MANTIĞIN BİTTİĞİ YER. SÖZLERİ ANLAMSIZ KALDIĞI KISIM. İşte tam burası olsa gerek :)

Applecilarin hardcore oyunu Angry Birds

• Yüzbaşı
    842 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

yav hacılar sorularım var;

bu ipad de, dizi-film izleme olayı nasıl oluyor? birisi çıklayabilir mi?

yani şöyle, ben torrentten dizi yada film indirip izliyen ve internette takılan soft sayılabilecek bi kullanıcı sayılırım.

diyelim ipad aldım hacı usb yok, veri depolama sorun.

nası olacak bu işler?

cok kolay
    apple store dan AV PLAYERı satın alıyorsunuz, programı acıyorsunuz wifi adresı veriyor size
    onu pc den girip filmi ipade yolluyorsunuz, alt yazılı ise alt yazıyıda yolluyorsunuz.En basit yöntemi bu dur.
    artık itunesa at, ipade iphone a göre convert et,alt yazıyı göm vs devri bitti

yani ne izleyeceksen izle, pc den program vasıtasıyla ipad e gönderiyorsun öyle mi dostum?

Daha kolayı varken zoruyla uğraşmaya gerek yok kanımca. Cihazınız jb'li ise buyrun link, araştırın, dilediğiniz şeyi izleyin.

http://www.google.com.tr/#q=ipad+xbmc&hl=tr&prmd=imvnsa&source=lnt&tbs=lr:lang_1tr&lr=lang_tr&sa=X&ei=fmdYT_qzGoqt0QXUw_y1DQ&ved=0CBAQpwUoAQ&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&fp=e0808fbb24b3305c&biw=1280&bih=709

• Yarbay
    7560 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

Applecilarin hardcore oyunu Angry Birds

Angry Birds evet ileri derecede hardcore cam falan kırılıyor . Kutu kırılıyor kafes patlıyor falan :)
    En hardcore ninja fruit sonrada modern combat vs. vs.

Ps Vita kapısını Uncharted gibi bir oyun ile açtı. Daha neler gelecek kimbilir. 2 yıl ömür biçiyorlar bu sayfada , şahsen kullanıyorum Vita ve tek kelime ile HARİKA diyorum. Oyun için ise taşınabilir çözüm Vita. iPad yada iPhone sadece Casual için ve takıntılı olan (yolda oyun oynarsam kim ne der cocuk gibi bakarlar bana) vs. vs. düşüncedekilere ideal .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 8 Mart 2012; 10:13:34 >
    |
    |

• Teğmen
    137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: thekurufasulye

quote:

Orijinalden alıntı: Kunteper Canavarı

centauri nerde buralardadır kesin.

Otomobil bolumundedir, bmw m3 siparisi vermis.Bende gelir az kavga izleriz diye dusunmustum.

bende reis aynen öyle düşünüp girdim.
    |
    |
  • Yarbay
    3100 Mesaj
    video siteye yüklendi mi
    |
    |

Orijinalden alıntı: ^^CoNCoN^^

The new iPad ismi saçma değil bence. Artık ürünleri numaralandırmayı bırakmışlar. Hepsi the new iPhone, the new iPod diye gidecek.. Aynı BMW'deki gibi.. 3 serisi her zaman 3 serisi. Yeni kasa hesabı :)

Çok doğru söylüyorsunuz. Artık apple ürünleri özellikle de ipad ler bu şekilde olacak sanırım. Araba isimleri gibi marka model sabit sadece alırken yılına göre değerlendiriliyor. 2012 ipad alıcam tavsiye edermisiniz dediğinizde herkes bunun bu ipad olduğunu anlayacak.
    |
    |
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    68734 Mesaj
    apple.com daki resimlerin isminden yeni isim IPAD HERO OLACAK
  • Misafir Üyelik
    68734 Mesaj
    apple sitesinde yeni ipadolarak geciyor adamlarin sitesinden baksanizahttp://www.apple.com/ipad/
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,516
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.