Şimdi Ara

İpad 2 İos 9

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar ipad2 cihazı ios 9 güncellemesi sırasında "ölmüştü" kurtarmak için neleri önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben ilk geçişte oldukça memnundum ama sonradan yaşadığım kasmaların ardından imzalar kapanmadan geri 8.4.1'e dönmüştüm.
    Şu an için yapılacak hiçbir şey yok! Madem 9'dasınız, 9'un son güncellemesine kadar yapın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple watch ımla takas teklif etmişlerdi. Mesajınızı görünce vazgeçtim.

• Zaten bu cihaz oldukça eski ve şu anda ucuz bir cihaz değmezdi.İyi yapmışsınız.
  • TR_001 kullanıcısına yanıt
    Sanırım yanlış anladınız öldü derken gerçekten öldü yani cihaz açıldıktan sonra etkinleştirme istiyor ve ağ hatası veriyor.Apple bununla ilgili açıklama sayfası hazırlamıştı.Cihazı kurtarma modunda yeniden başlatıp İtunes a bağlayın şeklinde uyguluyorum fakat aynı tepkiyi veriyor.

• Özür dilerim yanlış anlamışım. Ben aşırı yavaşladı olarak anlamıştım. O konuda bilgim yok, belki bilen bir arkadaş yardımcı olabilir.

İnternette gezen ve haftada sadece 2 defa şarjını bitirebilen sıradan bir kullanıcı olarak yavaşlamasını dert etmiyorum. Zaten içinde de pek birşeyim yok ama yine de benim emektarı öylece kitaplıkta beklerken görmek üzüyor.
    Yıllardır kullanıyorum (Türkiye ye ilk giriş yaptığı zamanlardan beri turkcell den almıştım) hala tek bir çiziği bile yok apple görse yenisini verir bunu elimden alıp ehe ehe

• Benden aktif kullandığınız kesin. Ben haftada bir şarjını ancak yeniliyorum. Bazı zamanlarda haftalarca kullanmadığım oluyor; şarjı biterek kapanıyor ve haberim bile olmuyor.
    Dfu Mod olarak araştırın ve o şekilde yeni kurulum yapmayı deneyin bir de..

Tesekkur ederim iyi forumlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.