Şimdi Ara

iPad 2 Emekliye Ayrıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, daha ucuz iPhone 5C'nin 8 GB'lık modelini sunarken iPad 2 modelinin ‘emekliye’ ayrıldığını açıkladı.
    Apple uygun fiyatlı iPhone 5C'nin duyurusunu yaptı. İngiltere'de satışa sunulan 8 GB'lık iPhone 5c, 16 GB'lık modelden 50 pound daha uygun fiyatlı. O2 tarafından satışa sunulan cihazın fiyatı 429 pound (714 dolar).

8 GB'lık iPhone 5c İngiltere'nin yanı sıra Çin'de satışa sunuldu. Cihazın ABD'de ve diğer Avrupa ülkelerinde de daha satışa sunulması beklenirken, Türkiye'ye gelip gelmeyeceği ise bilinmiyor.

Yeni ürünle beraber ikinci nesil iPad 2’nin de satışına son verildi ve dördüncü nesil iPad güncellenerek yeniden satışa sundu.

Retina Display teknolojisiyle sunulan iPad 4, emekliye ayrılan iPad 2'nin yerini alacak. Sadece 16 GB modelle sunulan iPad 4'ün ABD fiyatı, 399 dolar.

''karnaval.com haber''
     iPad 2 Emekliye Ayrıldı

• sifir kasma götürür be
  • Böyle 2 de bir cihaz siliyolar yeniden üretiyolar veya hiç üretmemiş gibi yapıyolar sonra düşük kapasitelisini yapıyolar bi şey anlamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben kullanıyorum hiç sıkıntım yok tabi ios güncellemelerinide kesip yeni uygulamaları yükleyememeye başlayınca sorun olmaya başlayacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.