Şimdi Ara

ipad 1 jailbreak yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar elimde 16 gb lık ipad 1 var. Son zamanlarda çok takılmalar başladı (ios5.1) bende jailbreak yapıp son zamanlarında tüm nimetlerinden yararlanmak istedim. Jailbreak yapmak için birisi bana yol gösterebilir mi? Nasıl yapılacağını anlatın ben yaparım. Elim bu tür işlere yatkın. Ayrıca avantajlarını da yazarsanız sevinirim.

• 5.1 tethered jailbreak mevcut, yani ipad her acilip kapandiginda ariza cikarir.. siz untethered cikmasini bekleyin en iyisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: P!iZ

5.1 tethered jailbreak mevcut, yani ipad her acilip kapandiginda ariza cikarir.. siz untethered cikmasini bekleyin en iyisi

Su an tethered jb ye bakiyorum. Ipad i hic acip kapatmiyorum olurda sarji bitipte kapatmak zorunda kalirsam bilgisayara baglayip acacakmisim. Pekte zor gounmedi tabi sizin tecrubeniz vardir daha iyi bilirsiniz. Bu jailbreak uygulamalari bedvaya getirmek haricinde ne ise yarar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sk8ata

quote:

Orijinalden alıntı: P!iZ

5.1 tethered jailbreak mevcut, yani ipad her acilip kapandiginda ariza cikarir.. siz untethered cikmasini bekleyin en iyisi

Su an tethered jb ye bakiyorum. Ipad i hic acip kapatmiyorum olurda sarji bitipte kapatmak zorunda kalirsam bilgisayara baglayip acacakmisim. Pekte zor gounmedi tabi sizin tecrubeniz vardir daha iyi bilirsiniz. Bu jailbreak uygulamalari bedvaya getirmek haricinde ne ise yarar?

dusuncen cok yanlis, jailbreak asla hersey bedava olsun degildir.. jailbreak , telefonun sinirlarini kaldirir.. su anda bircok arkadasimdan guzel lockscreen ve mainscreene sahibim.. su var ama evet ayni zamanda bedava programlarda mevcut.. jailbreak telefonuna yada tabletine cydianin yuklenmesini saglar , cydia 3. kisilerin app store'udur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.