Şimdi Ara

Ip 6 plus sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • urunun resimdede görüldüğü gibi on kamerasının önüne ıçın kısımdan bir Parça indi tıpkı hilal ay biçiminde sanırım resimde rahatlıkla Görülüyor arkadaşlar ürün teknosadan alınma sizinkilerdede ön kamerada bu durum varmı ben aldığımda yok diye Hatırlıyorum sorum su bu sorun icin garantiye yollasam tamirmi yapmaya kalkarlar yoksa degisimmi?
     Ip 6 plus sorun

• aggressor19 A kullanıcısına yanıt
    Yahu kamera merceğinin yansıması bu kadar da yapmayın ne tamiri ne değişimi :-)

Hayırlı olsun cihazınız , iyi günlerde kullanmak nasip olsun endişelenmeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Dostum yansıma değil iç kısımdan kayan bir plâka aslında degismeselerde sorun değil ama Ürünün camlarında cok küçük cızıkler var eğer değişim verceklerse yollicam sonuçta 2600 tl veriyoz bukadar Pahalı olmasa hiç umursayan küçük ayrıntılara takılan biri Değilim ama cok yüksek kar ediyorsan ve 2 ayda plâka küçükte olsa sorun oluyorsa bende değişim isteyeyim diyorum Ve teşekkürler umarım sorunsuz kullanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aggressor19 -- 2 Aralık 2014; 23:34:44 >
  • Ön kamera sorunsuz çalışıyor mu ?
  • aggressor19 A kullanıcısına yanıt
    Tabi bu konuda haklisiniz da kamera hiç sorunsuz çalışıyor ise bir süre kullan sıkıntı çıkarsa direk götürürsün. Ya da servise gidip bir sorabilirsin fazla bir şey diyemeyeceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yol yakınken aldığın yere bahset

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonuçta o plakanın garantı bitince on kameranın önüne tamamen gecmiceninde garantisi yok bi gideyim teknpsayada acaba bunun icin tamir oluyomu ip şerde yoksa tamirsiz değişim diyorlardı en küçük bi sorun içinde forumdan arkadaşlar sanki
  • Aynı bu sorunla alakalı bugün bir sitenin haberini okumuştum ama siteyi hatırlayamadım şu anda. Evet böyle bir sorunun olduğundan bahsediyordu bazı cihazlarda.

• Ohalde götürüp vermeli saolun
  • hata bu muhtemelen değişim olur, benim plusda 0a0 tam kamera kayma yok gerçi keşke olsada değiştirsem cihazı jelatin takmadan 2 gün free takıldık kılcal 3-4 çizik oluşmuş jelatin tekrar takarken fark ettim

https://www.facebook.com/HackYouriPhone/photos/a.10150284758382571.415881.186600837570/10153379966517571/?type=1&theater

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MysticDesign -- 3 Aralık 2014; 1:15:07 >
  • MysticDesign kullanıcısına yanıt
    Aynen sorun birebir o resimdekilerden saol dostum degisime vereyim ben en iyisi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.