Şimdi Ara

ios7'ye geçmemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben yeni 4s alıcamda ben iphone'u şuanki arayüzü çok hoşuma gittiği için ve stabil olduğu için tercih edicem.Size sorum şudur iphone 4s'te ios 7 ye geçmeden ios 6 ile ne kadar süre stabil kullanılabilir kısaca apple ios 6 dan desteğini ne zaman çeker acaba ?

• Yaklasik 1 sene ios 6 devam eder. 1 seneden sonra artik uygulamalar ios7 destegi ister diye dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baya kullanırsın appleın iostan desteiğini çekmesi diye bir durum bilmiyorum sadece yeni uygulamalardan çoğu önceki versiyonlara da uyumlu yapılsa da bazıları sadece ios 7 de çalışıyor mesela onlardan faydalanamazsın. Ve 6 yı sevdiysen eline alınca 7 yi de seversin bence. Güncelleme dürtüsü ar bide o da rahat bırakmaz :D
  • mesela ios 6 da çoğu gerekli uygulamayı indirip ios 6 desteğini kesince güncellemesem sorun olur mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

baya kullanırsın appleın iostan desteiğini çekmesi diye bir durum bilmiyorum sadece yeni uygulamalardan çoğu önceki versiyonlara da uyumlu yapılsa da bazıları sadece ios 7 de çalışıyor mesela onlardan faydalanamazsın. Ve 6 yı sevdiysen eline alınca 7 yi de seversin bence. Güncelleme dürtüsü ar bide o da rahat bırakmaz :D

sadece yeni çıkacak uygulamalar mı ios 7 ister yoksa eski uygulamalarda ios 6 kabul etmez mi ?
  • Iphone 6 çıktığında iOS 6 artık silinmeye başlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: chuucky

mesela ios 6 da çoğu gerekli uygulamayı indirip ios 6 desteğini kesince güncellemesem sorun olur mu acaba ?

Dediğini yapabilirsin bende ios 5 için şuanda dediğin gibi yapıyorum kullandığım uygulamaları bilgisayara yedekliyorum. Telefon 3Gs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuucky

quote:

Orijinalden alıntı: cellman406

baya kullanırsın appleın iostan desteiğini çekmesi diye bir durum bilmiyorum sadece yeni uygulamalardan çoğu önceki versiyonlara da uyumlu yapılsa da bazıları sadece ios 7 de çalışıyor mesela onlardan faydalanamazsın. Ve 6 yı sevdiysen eline alınca 7 yi de seversin bence. Güncelleme dürtüsü ar bide o da rahat bırakmaz :D

sadece yeni çıkacak uygulamalar mı ios 7 ister yoksa eski uygulamalarda ios 6 kabul etmez mi ?

o geliştiricilere ve versiyonların arasındaki farklara bağlı. Eski uygulamalar zaten kabul eder onların destekleri daha ios 4 ten yeni yeni çekiliyor hatta güncellemezsen yine de kullanabiliyorsun da yeni uygulamalarda tamamen yapana kalmış. ios7 ve üstü de diyebilir, 6.1.1 ve üstü de diyebilir ios 5 üstü de diyebilir yani

• zaten indirir ama otomatik kurmaz,çok uygulama kullanmıyorsan sıkıntı yok.bnm arkadaş bu seneye kadar ios4 kullanıyordu,adam hiç bir uygulama kullanmıyordu iphone da.
  • neyse artık şu ios 7 bi final sürümü yayınlansında simgelerde bir iyileşme olursa ios 7 güzel olurda.şu simgeler ve dock bölümü bence çok kötü olmuş.
  • iOS 7 çıkınca fazla vakit vermezler yeni uygulamalar ve güncellemeler ocaktan itibaren iOS 7 ister.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.