Şimdi Ara

Ios7 den ios6.1.4 donemiyorum 3194 hatasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ios7 den bi turlu 6.1.4 e donus yapamadim , yazilimi indirdim (6.1.4) shifte basip ipsw yi gosterdim ama surei 3194 hatasi aliyorum

Bi yardim edin babanizin hayrina arkadaslar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sanırım cihazın iphone 5, iphone 5 cihazını malesef bir önceki sürüme düşüremessin
  • Evet iphone5 neden ama ben hic begenmedim surumu boyle kullanmak istemiyorum...

• önceki sürüm imzalarını kapattı apple, o şekilde dönüş yapamazsınız malesef. Keşke bi heves ile yüklemeseydiniz 7'yi
  • Keske ama iste yaptik boyle bi amatorluk :))

Saticam artik telefonu ben boyle kullanamam !

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay_kacmaz

Keske ama iste yaptik boyle bi amatorluk :))

Saticam artik telefonu ben boyle kullanamam !

kaca satiyosun

• Mezarcılar Gelir Şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Mezarcılar Gelir Şimdi.

• IZMIRDEYIM 1350 DEN PAZARLIKSIZ VERIRIM. YURTDISI SIYAH 16GB NOKTA CIZIK YOK YANINDA E-BAY DEN ALDIGIM LUNATIC SU GECIRMEZ DARBELERE KARSI EN DAYANIKLI KAPAGIDA YANI KASAYIDA HEDIYE SEKLINDE VEREBILIRIM. TELEFONU KAYIT YENGEM KAYIT ETTIRDI DEVLET MEMURU KENDI PASAPORTUNA.ISTE BOYLE ALMAK ISTEYEN PM ATSIN HEMEN SATAYIM NOTE 3 ALICAM UZERINE 800 DHA KOYUP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay_kacmaz -- 28 Eylül 2013; 14:05:04 >
  • Yurtdışı 2. El 1350 hımmm

O bu şu değil de neden pişman olacağı bir şeyi insan göz göre göre yapar. GM sürümü yükleyip denemezler, sonra imzalar kapatılınca abi ben bu telefonu kullanamam derler. Enteresan.

Apple ise ayrı bir vaka ki ne demeye imzaları kapatırsın. Bırak isteyen istediği sürümde oynaşsın, sana ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

Yurtdışı 2. El 1350 hımmm

O bu şu değil de neden pişman olacağı bir şeyi insan göz göre göre yapar. GM sürümü yükleyip denemezler, sonra imzalar kapatılınca abi ben bu telefonu kullanamam derler. Enteresan.

Apple ise ayrı bir vaka ki ne demeye imzaları kapatırsın. Bırak isteyen istediği sürümde oynaşsın, sana ne?

vallahi dostum çok doğru söylüyorsun denemeden normal bi günceleme sandık yükledik...Apple bu yanlıs yapmaz dedık ama takla attırdı bize.

Fiyat Güzel be kardeşim çok uçuk değil yanında verdiğim Koruma kılıfı sadece 100 liraya alınır Trden.

Aslında benımkıde işgüzarlık , Yapay kalple yaşıyorum ama nelerle ugrasıyorum oturup namazamı başlasam :) off neyse bu fiyattan alan olursa buyursun gelsın alsın ızmırden almak ısteyen evımede gelebılır hem tanısır çay içer geyikte yaparız :D

• Cengiz Elektronik kullanıcısına yanıt

• quote:

quote:

vallahi dostum çok doğru söylüyorsun denemeden normal bi günceleme sandık yükledik...Apple bu yanlıs yapmaz dedık ama takla attırdı bize.

Fiyat Güzel be kardeşim çok uçuk değil yanında verdiğim Koruma kılıfı sadece 100 liraya alınır Trden.

Aslında benımkıde işgüzarlık , Yapay kalple yaşıyorum ama nelerle ugrasıyorum oturup namazamı başlasam :) off neyse bu fiyattan alan olursa buyursun gelsın alsın ızmırden almak ısteyen evımede gelebılır hem tanısır çay içer geyikte yaparız :D

250 lira veriyim ?

• Hocam saçmalama ya Kullan biraz böyle yakında illegal yolla 6 ya dönme şansımız olacak. Olmadı jb çıkarsa halledilir bi olay . Android alıp hata yapma kesinlikle samsung kadar berbat bi telefon yok. iyiki kurtuldum diyorum.
  • RedFalc0n kullanıcısına yanıt
    Daha 4s lere sürüm düşürme çıkmadı ve sen iphone 5 lere yakında çıkacak diyosun?
  • ios 7 kullanmak istemiyorsan bir daha asla iphone da kullanamazsın başka telefonlara geçin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sangello

quote:

quote:

250 lira veriyim ?

Adam kalpten gidecek.

112'nin numarası neydi, bir ambulans çağırın.

• hahahahahahaa ulan apple oturttun bizi küteye :) inandık sana arkamızdan pandik atıp kaçtın hasta adama yapılırmı lan bu , bari bana özel bi imzayı açsalar:)

Yok abi çok soğudum bu ne lan Atari gibi oldu telefon kilit sesi bile ekolu fıss yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedFalc0n

Hocam saçmalama ya Kullan biraz böyle yakında illegal yolla 6 ya dönme şansımız olacak. Olmadı jb çıkarsa halledilir bi olay . Android alıp hata yapma kesinlikle samsung kadar berbat bi telefon yok. iyiki kurtuldum diyorum.

İllegal yolla dönme şansımız nasıl olacak hocam?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.