Şimdi Ara

iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7 (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.459
Cevap
65
Favori
582.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdilik VPN yönteminden başka yol yok hocam maalesef :(
  • 3utools programında (windows üzerinden) stop ios update bir seçenek bulunuyordu ve eskiden sorunsuz çalışıyordu.

Denemenizi tavsiye ederim.
  • Kahya Yahya kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam. Ama iOS 13 desteklemiyor. Geçenlerde yükledim programı, seçeneği görmüştüm.
  • Meltoriel M kullanıcısına yanıt
    Bir yöntem var aslında.

Cihaza jailbreak işlemi uygulayın, yazılım güncellemelerini engelleyecek ayarları yapın, sonra da jailbreak'i silin diyorlar
  • Dün 6s telefona kurdum hiç bir sorun yok. Şarj performansı aynı. Hatta jarj daha stabil diyebilirim, kasma takılma vs yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos 14 ne zaman gelcek ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 22 haziran duyuru, eylül ayı çıkar.
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: neoorog

ios 13.5'e geçince mesajlardan fotoğraf gönderme seçeneği kayboldu. arkadaşın iphone 11'de bu sorun yok benim ki xr. benzer sorun yaşayan var mı, nasıl düzeltebilirim bunu bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

kamera simgesine tıklayınca siyah ekran geliyor mesajlar çöküyor. uygulamayı tamamen kapatıp açmam gerekiyor.

bu sorunum ios 13.5.1 ile çözüldü. mesajlarda kamera açınca siyah ekran gelip uygulamanın çökme sorunu düzeldi.iOS - iPadOS 13 [ANA KONU] - FİNAL 13.7

• quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Dün 6s telefona kurdum hiç bir sorun yok. Şarj performansı aynı. Hatta jarj daha stabil diyebilirim, kasma takılma vs yok
    Ben de 6s için 12.4.1den geçtim bugün. Index mindex işi olsa bile batarya açısında pek bir fark hissettiğimi söyleyemem. Karanlık tema hoşuma gitti. Tabi şimdilik her şey aynı demek için erken ama başlangıç olarak sevdim diyebilirim. Umarım zamanla sorunlarla karşılaşmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shifu oogway

Bir yöntem var aslında.

Cihaza jailbreak işlemi uygulayın, yazılım güncellemelerini engelleyecek ayarları yapın, sonra da jailbreak'i silin diyorlar
    Kesinlikle oluyor. Ben iOS 13.3te jbli kullanıyordum icleanerden ota daemon devre dışı bıraktım. Sonra iTunes üzerinden clean 13.4.1e guncelledim. Ayarlardaki yazılım güncelleme sekmesine tıklayınca uygulama donuyordu 13.5te yeniden jb yapıp açtım ota güncellemelerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Walking On Air -- 4 Haziran 2020; 6:17:34 >
  • Arama kaydında arayan kişiler iki kez görünmeye başladı :) cevapsız olarak da düşüyor anlamadım denk gelen var mı ?

Arkadaşlar hard reset atınca düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih54gs -- 4 Haziran 2020; 13:14:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iPad için kullanışlı olan bir çok paralı uygulamayı toplu halde ucuza veriyorum ilgilenen varsa ö.m atsın

• Son 3 sürümdür mü ne whatsapp aramalarında çağrı düşmemesi, uygulamaya girince görünmesi sorununu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Son 3 sürümdür mü ne whatsapp aramalarında çağrı düşmemesi, uygulamaya girince görünmesi sorununu yaşayan var mı?
    iPhone 11 sıkıntı yok.
  • Son sürümden oldukça memnunum. Umarım sonradan saçma hatalar çıkmaz.

Edit: son parlaklıkta oyun oynadım gram ısınmadı. Ayriyetten Full parlaklıkla safaride gezdim yine serin. Eskiden durduğu yerde ısındığı, el değmediği oluyordu. Gayet beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 4 Haziran 2020; 18:29:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Duzelsin bi zahmet final olacak yakinda...

• Arkadaşlar son silinenler klasöründen de silinen fotoğrafları geri getirmenin bir yolu var mı?

• 13.5.1 Şarjım su gibi gitmeye başladı 13.4.1 mumla arıyorum lanet olsun keşke daha önce fark edip imzalar kapanmadan önce düşürebilirseydim sürümü

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.